Jump to content

Žemės kaina


panjabis

Recommended Posts

21 minutes ago, Juozukas said:

Mane tai labiausiai erzina tokie va ateina ir sauna cia kaina 3-4k eur. Ir atrodo viskas normaliai, reik biski ir proto turet, ar pinigu turiu, tai darau bileka, nors manau kas turi pinigu, tai ir proto turi.

idomiai tu cia, ko cia sirsti juk diskusiju forumas diskutuojam,juk niekas nieko pas tave neperka uz tuos 3-4tukst.pats sakai, nezinau kaip cia parasyti kad taves nesuerzinus:) man dzin jei galiu paimti tai ir imu ir nesvarbu kam ir per kiek galvu reiks perlipti nelauksiu kol kitas uzlipes ant sprando apsiks,zinoma yra kam patinka skesti sude ir saukti kaip cia blogai, čia viso labo tik mano nuomone, jei tau ima siutas cia tik tavo vieno problemos 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na sakau mane ima siutas tokie kurie ateina is kazkokio rajono, kur nezino cia situacijos ir sako imciau vos neziurejas po 3-4k eur, tai tiek is mano puses.  Tiesiog kai kur reikia patylet jei nezinai... As neperku ir kiti neperka, nedovanai stovi ta zeme, kai kur ta pardavinejima zeme dirba stambus ukininkas ir tas neperka tos zemes (nors tikrai turi pinigu, kaip Aurimas sako bagocius), tik nuomuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 minute ago, Juozukas said:

Na sakau mane ima siutas tokie kurie ateina is kazkokio rajono, kur nezino cia situacijos ir sako imciau vos neziurejas po 3-4k eur, tai tiek is mano puses.  Tiesiog kai kur reikia patylet jei nezinai... As neperku ir kiti neperka, nedovanai stovi ta zeme, kai kur ta pardavinejima zeme dirba stambus ukininkas ir tas neperka tos zemes (nors tikrai turi pinigu, kaip Aurimas sako bagocius), tik nuomuoja.

gerai patylesiu geriau:) tai buvo tik mano nuomone 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mokam po 5000 ir dziaugiames, kad tik gaunam. Nervuok nesinervaves, kol tu putas leidi tavo kaimynas jau paskola susitvarke, surinks i kruva tuos gavalus ir isnuomos tau po 170 €

Labai nepyk, toks gyvenimas. Ko nepadarai pats visada atsiras kas padaro uz tave

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry, kartojuos su posmais, zinai kodel neperka, todel, kad pasiule maziau nei praso, o tas kur parduoda jau susiplanaves nauja vw 93 metu nusipirkt, stoves tol kol neistvers ir sakys ai tiek to pirk uz tiek kiek siuliai. Dar syki sorry, toks gyvenimas. Gerai yra pirkti ten kur nieks neperka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ekonomikos desniai. Pabandyk savharoj vandens nusipirkt, suzinosi  kaina.

Tas pats ir cia, kam man pirkt jei nieks neperka, nuomot pigiau. Nesuprantu ko nervuotis.

Kazi kaip butu jei buciau tamstos kaimynas, speju tada kainos butu kiek kitokios :)

Nervinates lygioj vietoj. Kai neiperku neperku, ar jums ne taspat?

P.s. kuom deta mano tautybe???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , Juozukas said:

Na sakau mane ima siutas tokie kurie ateina is kazkokio rajono, kur nezino cia situacijos ir sako imciau vos neziurejas po 3-4k eur, tai tiek is mano puses.  Tiesiog kai kur reikia patylet jei nezinai... As neperku ir kiti neperka, nedovanai stovi ta zeme, kai kur ta pardavinejima zeme dirba stambus ukininkas ir tas neperka tos zemes (nors tikrai turi pinigu, kaip Aurimas sako bagocius), tik nuomuoja.

sakai reik patylet jei nezinai,, tai cia sakau TAU patylet .Jeigu neperki TAI NETURI PINIGU ir neburks cia atsisedes kokia ta zeme hujova, hujova tik tau ta zeme ir tiek,  o ko tu man liepi eit ir pirkt nafik man 70 km vaziuot iki tavo dzukijos???? butu arciau nupirkciau ne tik ta zeme bet ir tavo uki ir tada galetum man dirbt, ir nereik vadint manes ereliu o reik ziuret realistiskai. Pinigus reik moket uzdirbt o cia aiskindamas kad zeme bloga tai ne zeme kalta kad smelis o ukininkas nemoka ant smelio pinigu uzdirbt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkokie kavenski aršiai čia prieš skurdukus jau pavaro.

Kažkada jau rašiau kaip uošvienė iš Vilkaviškio atvažiavo ant mūsų pieskos ir užsiaugint daržą sugalvojo.

Sako visai jūs čia poniškai gyvenat, kad net sau visokių daržovių neužsiauginat (ten gi (suvalkijoj) ką įkiši tas ir auga ir prižiūrėt nereikia tik nepamirš nuimt. Taigi išskyriau aš patį geriausią kampą sklype prie prūdo, išdirbau žemę kuo geriausiai ir leidau jei kaip ji moka tvarkytis tam darže. Tai į galą vasaros jau entuziazmas apsilpo truputį, o kai reikėjo imt derlių tai ilgai ieškojo ką ji ten sodinus buvo. Kitais metais jau daržo nereikėjo. Visi komentuojantys nuo gerų žemių apart savo kiemo daugiau nieko ir nematot, ir pagal tai lyginat jog visur turi taip būt, bet tai ne etalonas. Pas mus po paros lietaus gali išeit su kojinėm ir jų nesusipurvinsi, o pas jus išeik su guminiais tai vis tiek pareisi su purvinom kojinėm.

Taip kad truputį plačiau žiūrėkit į Lietuvos teritorijas. Nupirkęs žemę už per didelę kainą pagal kiekvieną teritoriją, nežinia kaip ją atpirksi, jei kasmet vis nuostolius duos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu dzukas visad buvo dzukas grybai ir uogos, ir kavenskas niekada nesurinks tiek grybu ir uogu kiek tikras dzukas savam miske. Ta ir noriu pasakyt kad ne zeme kalta kad nemokam pinigu is jos uzdirbt. O kodel turi ta zeme atpirkti ?? ne metam ar ne 5 perki po 15 metu pastatysi gal 10 vejo malunu ir sakysi o blin kad buciau ankciau zinojes taip kad arba turi pinigu ir perki arba neturi ir sakai per brangu prasta, ir toliau teisiniesi, nebuna tai kad turi pinigu ir neperki nu nes zinai geriau pinigai tegul stovi as va 10 metu pagalvosiu ka su jais nuveikt kol jie nuvertes :music-rockon:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-01-11 at 20:04, pukotukas said:

o kas kaina iskele nepatys zmones  kure nori viska aprepti gana niera  juk nenusines te jos o vis negana taspat ir su nuomom moka vienas uz kita daugiu  mano manymu reiketu dar keliu metu tokiu kaip siemet ir blogesniu tai gal biski apmalsytu tos guopsuolius

tą patį ir aš sakiau ir sakysiu,kad patys gobšuoliai ūkininkai ir iškėlė kainą belenktyniaudami tatpusavyje,o dabar verkia,kad neįperka.Užteks keletos blogų metų iš eilės ir sprogs tas burbulas,kaip sprogo prieš keletą metų butų ir namų burbulas,atsiminkit,kad burbulai anksčiau ar vėliau vistiek sprogsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip bobos - viena apie raudona suknele kita apie sukuosena.... Situacija situacijai nelygi. Tuo labiau jei perki mazus sklypelius kaip investuotojas ir sieki gauti pajamas is nuomos ir pajamas is padidejusios kainos tarkim po desimt metu - tai sikt ant tokios zemes kur nera greitos perspektyvos. Visai kita kalba ant Vidurio ir Siaures Lietuvos regionus. Mano kraste yra ir smelio ir molio, tai kaip irodyti zmonems kad smelis nera molis... beje paskutini sklypa rudeni pirkau po 3000 ir ten konkretus molis 60 nasumas, nors uz 35 nasuma jau irgi sutares po 3000 moketi. Be to viskas priklauso nuo ukio dydzio ir isigyjamos zemes ploto, paprasciausiai nedengs pajamos grazinamu pinigu uz paskola ir nebus nei paskolu nei pirkimu. Is santaupu ar einamuju gali tik po hektariuka dasipirkineti, bet kai ateina pirkiniai po 200 K euru, imi rimtai svarstyti kada jie sugryz, jau emocijas ir mandrumus dedi i sona. Nu tikiuosi kad mano vaikai, jei jie ukininkaus, susimainys su kitu ukininku vaikais ploteliais, konsoliduosis ir uzteks kiek yra, pasirinks tikslingas kryptis ir nelaikys gyvuliu ant molio ar kviecius ant smelio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Užlipęs ant savo 100ha masyvo, o gal ir daugiau, nežinau kiek ten jūsų rekordas yra, nelabai matysi per dzūkijos kalnus, kaip ten Juozukas įsikibęs į traktoriaus stojkę, dirba savo masyvus po 1,35ha. Pasidairai į kėdainių ar kokių šakių pusę- seilės varva, pažiūri lik dzūkijos ir supranti, kad pas patį rojus. Taip ir su žemės kainom, nereiktų tapatint.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tik jau nedejuok, nieks man uzdyk nieko nedave, pradejau nuo visokio sudo po 0,1 ha ir tt

Pirmais metais kai reikejo deklaruot turejau 28 ha ir 63 laukus deklaracijoj atskirus. Viska surinkau is sukiu ir susideliojau i masyvus, tas pats ateina pas jus tik jus ziuriu seile varvint ir temokat, as  kai zeme dirbt pradejau tai zinojau ko noriu ir kito kelio ta pasiekt apart juodo darbo nezinojau. Tik nereik sakyt, kad tada  lengviau buvo. Su suknistu savadarbiu traktoriu dirbau  ir dejau ant jusu repliku. Dirbkit daugiau  pavydekit maziau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...