Jump to content

Žemės kaina


panjabis

Recommended Posts

Zemes kaina paskaiciuot nesunku. Pasiziurekit kokios kainos Airijoj, Anglijoj, vokietijoj, Lenkijoj. Tokie skirtumai ilgai neissilaikys. Manau iki 2013 spes pakilti iki 50 toliau kainu augimas gal kiek suletes ir pasiekus 100000lt/ha turetu sustot. Zinoma tai tik teoriniai samprotavimai, dar visko gali acikt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jums galiu išduoti paslaptį, nors anokia ten paslaptis, bet skaitant šią temą susidaro vaizdas, kad tai tikrai paslaptis :D Taigi ji butu tokia - užsienio asmenys laisvai gali dabar įsigyti žemę be esminių didesnių apribojimų nei Lietuvos asmenys. Todėl bet kokios kalbos apie pasikeitimus kažkokius 2011, 2013, 2017 ar dar kokiais metais praranda bet kokią prasmę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jums galiu išduoti paslaptį, nors anokia ten paslaptis, bet skaitant šią temą susidaro vaizdas, kad tai tikrai paslaptis :D Taigi ji butu tokia - užsienio asmenys laisvai gali dabar įsigyti žemę be esminių didesnių apribojimų nei Lietuvos asmenys. Todėl bet kokios kalbos apie pasikeitimus kažkokius 2011, 2013, 2017 ar dar kokiais metais praranda bet kokią prasmę.

Galėti tai gali, bet yra pavojus, kad gali laisvai viską ir prarasti :) Paimkime prieš kokį pusmetį nuskambėjusi skandalą Šiaulių raj.+ Joniškio raj. kai vieną ispaną išdurė jo žmona lietuvaitė. Paliko žmogelis kaip stovi. Tarp kitko teko susidurti su ta lietuvaite :) tikrai sukta moteriškaitė :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jums galiu išduoti paslaptį, nors anokia ten paslaptis, bet skaitant šią temą susidaro vaizdas, kad tai tikrai paslaptis :D Taigi ji butu tokia - užsienio asmenys laisvai gali dabar įsigyti žemę be esminių didesnių apribojimų nei Lietuvos asmenys. Todėl bet kokios kalbos apie pasikeitimus kažkokius 2011, 2013, 2017 ar dar kokiais metais praranda bet kokią prasmę.

Galėti tai gali, bet yra pavojus, kad gali laisvai viską ir prarasti :) Paimkime prieš kokį pusmetį nuskambėjusi skandalą Šiaulių raj.+ Joniškio raj. kai vieną ispaną išdurė jo žmona lietuvaitė. Paliko žmogelis kaip stovi. Tarp kitko teko susidurti su ta lietuvaite :) tikrai sukta moteriškaitė :icon-cool:

Aš ne tą turėjau galvoje. Per Lietuvį tai kaip suprantu čia visi žino. Paslaptis ta, kad tai įmanoma, o juokingiausia, kad elementaru ir kas nori iš užsieniečių tas perka, bet kiti šneka kas bus 2011, ar dar kokiais. Kam šnekėt jei dabar yra tas kas lyg ir turėtų būti 2011. ir 100% nelieka basi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...