Jump to content

forschritt e-516 e-517


petras

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

na as zinau draugo brolis turi forstrit 514 lygtais na 6 metru kederis su vezimeliu uz 10tukst. pirko 75metu jei neklystu bet nelabai tikiu :icon-eek::icon-confused::D tai be vargo kulia per diena po 13h nukulia ant chalymo ir as manau jog tai nera blogai turint omeny jog tokiu metu ir zinan jog laukai po 1hektara po 3hektarus ir reikia vazinetis visur bet bega (kulia daug greiciau uz senuka koki dona) na pvz tokiu greiciu kaip nyva su 2pavara su isgreitinta visai :D:D ta uz tokia kaina yra nerelus kombainas nei koki sena jdzioni ar claasa ir uz ji moket dar po 50 40 tukst.o tas forstritas laiko nesiskundzia nera stipriai gedes tai koks golis ar taip kas cia smulkmenos na galiu pasakyt jo trukumas toks jog pats kombainas gan vaikiskai atrodo lyginant su donu :D:icon-eek: tai jog jo bunkeris mazas uz nyvos dar 150kg mazesnis taigi gerame lauke nekas ir tai jog variklis sake jog galetu but stipresnis o as jam sakaiu dek turbina :icon-eek::D:icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Joks banas čia nepadės. Jam rašybos ir bendravimo pagrindus reikėtų mokytis, o ne su tėvu miške sėdėti.

ponaiciai Gerb. kalegos :icon-wink: as viska gerai moku :icon-wink: tik kaip matau tai jums nelabai matosi :icon-question::icon-question::icon-eek: rasyba ir bendravima moku gerai tik nereikia uzdavineti kaip sakant durnu klausimu,mane tokie siutina,o kai esu isiutes tai nekas gaunas :icon-redface::lol::lol: midduxs neklausinek durnu klausimu jei manim nepasitiki ka as moku ir ka nemoku cia jau tavo reikalas ir cia nestumdyk man rago :(:icon-confused::icon-rolleyes::icon-wink::icon-idea:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...