Jump to content

Noriu išmokti virinti


MTZ-920

Recommended Posts

Reikalinga. Priklausomai kur virini, lauke ar patalpoj, apsvietimas koks, kokiu rezimu virini ir galu gale kuom virini. Kuo daugiau sugebi - tuo daugiau is irankiu reikalauji, ir kuo daugiau sie galimybiu turi - tuo geriau.

Aisku yra skirtumas tarp pigaus ir nekokybisko skydelio su pilnu reguliavimu ir firminio, brangesnio. Pigaus ir kokybisko produkto, kaip taisykle, nera ir buti negali. Nors laikui begant technologija juda i prieki, todel kokybes kartele vis keliama aukstyn ir pigiuose produktuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

skirtumas tarp kokybisko ir nekokybisko skydelio tas, jog kinietiskas uztamseja nevienodai, kai kuriose vietose tamsesnis, kai kuriose sviesesnis. Salmas taip pat is skystesnes plastmases. Bet dirbt skirtumo didelio ner, duzta taip pat gerai :)

Kempu virinant 9 tamsumo uztenka. Nervina tai, jog daugelis kinieetisku turi tamsumo reguliavima isorej, tai buna uzkliuva su ranka netycia ir nusisuka i tamsiausia. Tada nieko nematyt :(

Uzdelsimo laikas reikalingas tam, jog virinant didele srove galima zuiki pagaut nuo ikaitusios siules, tai salmas truputi palaukia kol siule atves. Praktiskai gerai ir tada, kai virinant sunkiai prieinamas vietas salmas "nepamato" lanko ir trumpam atitamseja, tai su tuo galima reikala patvarkyt.

Jautrumas nereikalingas jei vienas virinai, bet jei virina keli salia tai reikia atsireguliuot taip jog tamsetu nuo tavo svarkes, o ne nuo kaimyno.

Tame linke rasoma jog ir spalvu gama reguliuojasi. Cia visiskaka nesamone, tokiu reguliavimu nebuna :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekam nereikia to hameliono, nebent dien dienon ir po 8 val. virini gal tada ir reikalingas, as nusipirkau skideli uz 35lt. ir gerai, stikliukas atskirai pasikelia, jei reikia koki metala uzsimerkes prikabini o paskui vistiek su antra ranka subines tai nekrapstai :lol: nesunku stikliuka pakelt.

taip sneka tie kas nebande, as kai pirkau chameliona tai tevas irgi sake kokio velnio jis tau reikalingas kiek tu tevirini, o kai pabande tai paskui nusipirko ir jis ir uosvis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atvaro pernai kaimynukas, pirmas metas kai nusipirkes MTZ su rinktuve. Praso, ar negaleciau susivirint rinktuvo gala. Nu prasau, virinkis :) Pirmas ar antras kartas kai rankose laiko elektroda, nuogas, tik su sortais ir tapkem. Prasideda virinimas :D Virina be maskes. Nereikia, man neskauda akiu. Nu ka... Atsisedau ant kelmelio, ziuriu y saule su maske, o jis toliau be jos virina :D Atvaziuoja ryt apsiverkes, paraudes. Sako pas daktarus buvau - ragenos nudege. Dabar reik koki tai vandeni lasintis... Ot kaip buna svarscikam :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atvaro pernai kaimynukas, pirmas metas kai nusipirkes MTZ su rinktuve. Praso, ar negaleciau susivirint rinktuvo gala. Nu prasau, virinkis :) Pirmas ar antras kartas kai rankose laiko elektroda, nuogas, tik su sortais ir tapkem. Prasideda virinimas :D Virina be maskes. Nereikia, man neskauda akiu. Nu ka... Atsisedau ant kelmelio, ziuriu y saule su maske, o jis toliau be jos virina :D Atvaziuoja ryt apsiverkes, paraudes. Sako pas daktarus buvau - ragenos nudege. Dabar reik koki tai vandeni lasintis... Ot kaip buna svarscikam :)
Mano sunui(16) buvo panasei, tai nuo to karto su maske virina
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir dar: virinant ne tik uv kenkia, bet ir infraraudonieji spinduliai (artimo regimajai sviesai spektro). Problema ta, jog siauos spindulius sugeria (sorry as cia nelabai gerai su tais terminais) stiklakunis, t.y skaidrus skystis esantis akyje, del to kaista ir darosi matinis. Ta liga lyg katarakta vadinasi.... Pasireiskia ne is karto, o tik per tam tikra laika (koki 10 metu)

todel apsauginius akinius reikia naudot ne tik kempu ar svarke virinant, bet ir acetileno ir deguonies misiniu, variuojant, pjaunant rezaku. Nuo saules akiniu nereiketu naudot, nes jie neaisku nuo ko apsaugo. Labai tiketina kad pigesni apsaugos daugiau nuo regimos sviesos nei nuo uv ar ir. Vienaip ar kitaip apsaugos standartai ir sertifikatai reikalingi ne tik babkes is zmoniu nulupt.

P.s. as visa iranga perku is maridanos, serpantino, klaipedos technikos ir elme messer. Renkuosi pagal kaina arba pagal tai kas arciau (jei daiktai nebrangus).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau 100% tikras kad butinai atsiras toks zmogus, kuris pareiks: kam tas automatinis skydelis isvis reikalingas... :D be komentaru.

Paprasta nereguliuojama Speedglas skydeli panevezy Serpantine pirkau, be popieriu 500lt buvo, bet paskui gavau dovanu reguliuojama, todel stikliuka pardaviau. Buvau ir cia skelbima idejes, bet jo niekam nereikejo :)

Geresniu skydeliu bandyt neteko, nors nesakau kad ju nera. Visokie turginiai nieko neverti, nors aisku geriau nei paprastas uz 35lt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jai bevirinant el svarke netičiom zuikučiu pagavot ,tai jokiu budu vakare tėlika nežiurėkit.tėlikas ir spinduliuoja panašius spėktrus tai naktis išvis bemiegė buna.o akinius nuo saulės arba brangius su rimtu ultra violėtiniu filtru arba išvis joliu.daktarai paaiškino jog pigus tiktais patamsinti akinei ,nestabdo ultra viol spinduliu o akies vizdys išsipleče ir praleidže tuos nelemtus spind ir jie degina akies dugna .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na, nevisi pigus nestabdo uv, pvz skaidrus stiklas sulaiko apie 90% uv spinduliu, bet akiniai dazniausiai plastmasiniai taigi turi buti uzdedamas spec filtras, kamputyje parashyto kokio stiprumo tas filtras.

o shiaip isemes esi teisus, tamsinti akiniai be uv filtro kenkia akims, butent del to vyzdzio issipletimo, na bet niekada nezinai nei nuo ko mirsi nei nuo ko apaksi, zinoma neivienam to nelinkeciau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirkau skideli normalioj firmoj pries kokius 3m. nepamenu pavadinimo bet jie ten prekiauja visokiom darbu saugos priemonem, vien uz liemene automobilin mokejau 25lt. skidelis pakankamai minksto plastiko, uzdengia visa mano nemaza snukuti, o kaip as suprantu visa esme yra stiklas, stiklas pas mane manyciau geras, gal net per tamsus su kempu virint, ir as tikrai neisivaizduoju skirtumo tarp skidelio uz 35 ir uz 500lt paprastu stiklu :icon-redface: suprantu skirtuma tarp akiniu nuo saules uz 150lt ir uz 15lt o koks ju remas jei tokio pat dizaino tai nelabai didelis skirtumas be to akinius dazniau nesioji o skydeli tikrai reciau devi ir geriau uz likusius pinigus geras pirstines ir batus su apranga nusipirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirkau skideli normalioj firmoj pries kokius 3m. nepamenu pavadinimo bet jie ten prekiauja visokiom darbu saugos priemonem, vien uz liemene automobilin mokejau 25lt. skidelis pakankamai minksto plastiko, uzdengia visa mano nemaza snukuti, o kaip as suprantu visa esme yra stiklas, stiklas pas mane manyciau geras, gal net per tamsus su kempu virint, ir as tikrai neisivaizduoju skirtumo tarp skidelio uz 35 ir uz 500lt paprastu stiklu :icon-redface: suprantu skirtuma tarp akiniu nuo saules uz 150lt ir uz 15lt o koks ju remas jei tokio pat dizaino tai nelabai didelis skirtumas be to akinius dazniau nesioji o skydeli tikrai reciau devi ir geriau uz likusius pinigus geras pirstines ir batus su apranga nusipirkt.
Skirtumas tikrai yra tarp 35lt ir 500lt skydeliu, uz kokybe verta daugiau sumoketi
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aisku jei biudzetas kuklus, tai ne minciu nebutu apie skydeli, vaikui gi nepasakysi - palauk, man skydelio labai reikia. Tai nera butinybe, bet prie gero labai greit pripranti, ir virint su paprastu jau ne kiek nebenoreciau. Darbas butu letesnis, broko daugiau, o ir bjauresnis. Lygiai taip pat pabandes ESAB elektrodus, i anyksciu jau nebeziuriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...