Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

On 01/08/2017 at 21:59, ignas.d said:

gal kas bandet daigintis jau zirnius seklinius? man siemetiniai kazkaip itartinai rauksleti, pries nukulima jau mate siek tiek lietaus bet dar nepradeje lygtais dygt buvo

Mano taip pat rauksleti, idomu ar bus jie daigus... . Gal kas bande daiginti tokius ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, tokia situacija  2016 seti  kviečiai, nuomonininkas juos taip ir paliko nenukūlęs. Artėja pavasaris, kokie pirmi veiksmai  norint pasėti žirnius tai yra svarbiausias dalykas kaip kovoti su piktžolėmis juk anksti pavasari dirvos nepurkši kai žolės nesudygusios ir ar kova su piktžolėmis bus efektinga po sėjos ? Lauke nenaudota jokia chemija niekada

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

34 minutes ago, Igoris said:

Sveiki, tokia situacija  2016 seti  kviečiai, nuomonininkas juos taip ir paliko nenukūlęs. Artėja pavasaris, kokie pirmi veiksmai  norint pasėti žirnius tai yra svarbiausias dalykas kaip kovoti su piktžolėmis juk anksti pavasari dirvos nepurkši kai žolės nesudygusios ir ar kova su piktžolėmis bus efektinga po sėjos ? Lauke nenaudota jokia chemija niekada

o suartas tas zemes sklypas?

As pvz, uzpernai, suariau pieva  10m, velai rudeni, taip gavos kad zmogelis perleido. Ir pavasari su skutiku velena susmulkinau ir pasejau zirnius. 

Tankus zirniai buvo ir neuztstelbe zoles ju. Aisku buvo purksta tik mcpa. Gal fenix but geriau. Bet pagailejau pinigu investuot daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15 valandas ago , Igoris said:

Jo pavasari perimu valdymą, planuose lauką suarti pasėti žirnius ir tada su piktžolėmis kovoti chemija po pasodinimo idomu ar tokia taktika praeis

pas mane irgi panasi situacija, tik galvoju kas pelningiau ir geriau butu. nes pries zirniu seja nespesiu issinaikint varpio, piktzoliu, o pasejus i neglifosuota dirva su herbicidais neisspresiu sios problemos. Sejant grikius butu laiko susitvarkyti su zolem, bet po ju jau zieminiai ne kokie bus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...