Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

prieš 58 minutes , Duncia pranešimas:

Pas mane zirniai kaip zirniai tik viename lauke kur graziausi zirniai su balandom prasileista ir gan smarkiai. Klausimas ar eina jos per kulimą į bunkeri ar geriau glifosuoti prieš kūlimą? Dar vienas laukas per klaida uzdeklaruotas kaip zalinimuo skirtas tai ten pradzioj atrodė gražu piktzolių mažai, o db baisu žiūrėti, vien ramunės, tai neisivaizduoju kaip reikės kulti. Bandysim gal rizikuot su glifosatais.

Ne tik eina visas š i bunkeri bet kas dar blogiau viska klijuoja..sietus o ypač elevatorius o tada yra reikalu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , zetor1 pranešimas:

Ir dar ka pastebejau prie stulpu prie pat nepriejo kokie du purkstukai tai zirniai is karto ir didesni ir zalesni ir labiau susikibe nors anksciu irgi 4-5..pirmas purskimas su fenix ant sudygusiu  zirniai apie 8-10 cm kitas purskimas su boru npk ir aminorugstys, tai kazkaip persasi mintis kad feniksas galejo padaryti taip?nes nuo mikriku tai nelabai turetu stresuoti

Manau sakykim kad veisle ytakoje labiausiai. Pas mane ingrid purksta fenifu ant  6-10 cm mazdaug. Puikiai suveike, zirnei graziausi, apie 120-130 cm angsteru bent po10 ir zirniu 6-8. O kur kasablankos galas trukę pasejau tai perpus mazesni angsteru +-4-5zirniai 4-5

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, zetor1 pranešimas:

Ir dar ka pastebejau prie stulpu prie pat nepriejo kokie du purkstukai tai zirniai is karto ir didesni ir zalesni ir labiau susikibe nors anksciu irgi 4-5..pirmas purskimas su fenix ant sudygusiu  zirniai apie 8-10 cm kitas purskimas su boru npk ir aminorugstys, tai kazkaip persasi mintis kad feniksas galejo padaryti taip?nes nuo mikriku tai nelabai turetu stresuoti

teisingai pastebejai pas mane panašiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Ir Šakiai dar sausra pasiskelbė.

O mus idijotai is Vilkaviškio lepinasi saulės spinduliuose. Ir apie rinkėjus negalvoja.

Tai kokios dvi savaites paskelbta, bet koks skirtumas, tas statusas nieko derliui ar kiseniai nepades,  kaip is po pernai lietaus naudos nebuvo niekam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Aš tai dar tik ant joninių pasėjau, rugsėjo antroje pusėje kulsiu :D Nepriimkit už gryną pinigą, čia tik eksperimentui ir nedideli laukelį :)  

20180716_195654.jpg

 

Čia spėju pastresavo nuo grifosato, nes buvo prieš tai purkša (abejoju) arba nuo fenix'o, nes ŽIAURIAI didelę vandens normą dėjau - 4000l ant ha gavosi. Streso gavo net laukinė aviža :)

20180716_200009.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...