Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

is savo patirties, zirnis pradejo sukti usa ir aukstesnis kaip 5-7 cm, akejimu darbai baigti mano laukuose, nes dideli nuostoliai nebent per tankus paselis, siemet dariau eksperimenta ir tikrai dabar svarus paseliai akejau kas savaite po sejos, kakur du kartus kaikur pavyko 3 kartus nuaketi,  javai visai kas kito kuo daugiau draskai tuo labiau krumyjasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , Arunas S pranešimas:

Pas mane zirniu laukai jau balti, zydi visi... ar naudojat fungicidus? Mano atveju Signum ir Basagran. Galvoju gal jau nebepurkst, amaru tik pavienius maciau, o va uz kilometru 2 javuose tai pilna.

o kokio aukscio pas tave zirniai ? pas mane tai 25-30 cm. ir pradeda zydeti....veisle navaro...nieko gero nezada manau tie ankstyvi ziedai...o dar ir salnu pranese prie viso gero :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pukšdavau visada nuo sitonų kontaktinį sudygus ir žydint sisteminį, bet gal tikrai reikėtų taupyti...tada klausimas, kada geriausia purkšt kontaktinį ant žiedų -žydėjimo pradžioj, vidury? Su sisteminiu viskas aišku, o taupant nenoriu antrą kart perpurkšt taip dar padidinant išlaidas ir patvirtinant, kad skūpus moka du kartus, o durnas tris :) todėl laukiu pastabų ir patirčių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia is kitos barikadu (bitininkai) puses,taip kazkaip nera susidraugavimo ......

 · Atsakyti · 12h
Jadvyga Norvaisiene
Jadvyga Norvaisiene Jei purks nuo kirminuku, tai pavojinga ir bitem. Purksti gali nuo 21 val. Kazkiek, aisku, zus ir biciu...
Tvarkyti
 
PatinkaRodyti daugiau emocijų
 · Atsakyti · 12h
Mondas Domke
Mondas Domke Jis negali purkst,Kol bites skraidzioja.dabar Labai grieztai
Tvarkyti
 
PatinkaRodyti daugiau emocijų
 · Atsakyti · 12h
Matas Dalba
Matas Dalba Susitarkim dėl sąvokų:žirniai nežydi.Žydi juose esantys augalai.Buožės deklaruoja tik deklaruotų augalų purškimą.Žyfdinčius augalus purkšti draudžiama.Pamatėt laukle purkštuvą-kelitae tokį triukšmą, kad nė pizius nepadės.Prieš kleletą metų pakoriau stambų buožę viešai
8
Tvarkyti
 
PatinkaRodyti daugiau emocijų
 · Atsakyti · 12h
Mondas Domke
Mondas Domke Tokiu daugiau,tai baigs tie urodai bites trucint
1
Tvarkyti
 
PatinkaRodyti daugiau emocijų
 · Atsakyti · 12h
Matas Dalba
Matas Dalba tik pamatet purkstuva zydinciam lauke-ieskote inspektoriaus kontakto VAT.ZUM.LY
Tvarkyti
 
PatinkaRodyti daugiau emocijų
 · Atsakyti · 12h
Matas Dalba
Matas Dalba VTT .ZUM . LT
1
Tvarkyti
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...