Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

prieš valandą, Egida pranešimas:

Grikiuose tai rado glifosato.Ir arkliui aišku kokiu laiku jie būvo pūsti.O žirniuose iš ko pažiūrės.Abejoju ar kokio herbicido pėdsako būtų nukultam žirnį.

Tarkim..tikrina...ir sakai kad nepurskiai..ane?..ir paselis svarus?..tada manau ims meginius ir prades kapstytis visur.. Itrauks i juodus sarašus ilgam..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Gunia pranešimas:

Tarkim..tikrina...ir sakai kad nepurskiai..ane?..ir paselis svarus?..tada manau ims meginius ir prades kapstytis visur.. Itrauks i juodus sarašus ilgam..

Bet kaip ras to herbicido.Per kur pažiūrės.Gal aš kažko nesuprantu.Suprantu kad gali rasti glifosato glifosuotus nunokinimui.Bet kaip gali rasti nukultuose žirniuose heminių liekanų po kūlimo jeigu žirniai daleiskim buvo purkšti stompo ir basagramo mišiniu žirniams esant kokių 7 comų aukščio.Nebent turi turėt kaimyną asilą,kuris tik nori tau pakenkt ir filmuoja mobileka pasiėmes krūmuose atsigules.Kuris turėtų mest ale,,zajava,, NMA kad va žiūrėkit ką daro.Tai ir kyla klausimas iš ko gali padaryt tuos tyrimus.Mano galvai turi ateit tuoj pat po purškimo,paimt ale kažkokia piktžole,kuri jau turėtų būt ant nunykimo ribos,kuri turėtų būt herbicido gavus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ras piktzole ant nunikimo ribos tai skaityk jau supakavo ipatingai jei purksi registruotais herbicidais o meginys nebutinai zirniai ,gali ir dirvozemio pavizdi paimti ,ir tikiu taip darys jei ras vezes ,as tikrai del keliu hektaru nerizikuosiu ,Kaip tikrina del herbicidu geriau galetu papasakoti ekologiniu ukiu savininkai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Egida pranešimas:

Bet kaip ras to herbicido.Per kur pažiūrės.Gal aš kažko nesuprantu.Suprantu kad gali rasti glifosato glifosuotus nunokinimui.Bet kaip gali rasti nukultuose žirniuose heminių liekanų po kūlimo jeigu žirniai daleiskim buvo purkšti stompo ir basagramo mišiniu žirniams esant kokių 7 comų aukščio.Nebent turi turėt kaimyną asilą,kuris tik nori tau pakenkt ir filmuoja mobileka pasiėmes krūmuose atsigules.Kuris turėtų mest ale,,zajava,, NMA kad va žiūrėkit ką daro.Tai ir kyla klausimas iš ko gali padaryt tuos tyrimus.Mano galvai turi ateit tuoj pat po purškimo,paimt ale kažkokia piktžole,kuri jau turėtų būt ant nunykimo ribos,kuri turėtų būt herbicido gavus.

Tikrins manau ne rudeni..o herbicidas irgi islieka ilgai..kitaip juk neveiktu pvz Fenixas.. Matysis naturoje kad zoles keipsta o tada jau tavo beda kaip irodysi kad nepurskiai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš kokius 5 metus NMA papildomai atliko ekologinių ūkių patikras dėl herbicidų naudojimo apie kurias nežinojo net Ekoagros. Javapjūtės metu paskambino iš agrocheminių tyrimų labaratorijos ir pasakė, kad turi NMA pavedimą iš lauko paimti grūdų ir dirvožemio mėginius ir juos ištirti dėl chemikalų naudojimo. Pasakė, kad mano lauke bus už poros valandų ir jeigu noriu, tai galiu ir aš pats sudalyvauti. Kadangi javai buvo nukulti, tai iš lauko paėmė ražienų ir dirvožemio mėginius. Tikrintojas sakė, kad per visą Lietuvą tokių patikrino virš 100 vnt., kas sudarė apie 5 % visų ekologinių ūkių.      Tai manau, kad su žirniais taip pat gali būti panaši situacija, jei ne šiais metais, tai kitais metais. Ir visiškai niekas nežiūrės ar lauke yra technologinės ar ne, o paprasčiau kompiuteris atrinks kokius 5 % laukų ir iš jų paims mėginius. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, gediminaske pranešimas:

iskur tokius radai? negirdeti.... reik pasidomet

vadovas audrius drevinskas is krastu. ka apie ji radau tai: https://www.tv3.lt/naujiena/406329/baudos-mokejimas-atidetas

nerimti...

Cam on...per 15 metu gal vyrs tapo tikru verslininku..vistik gislele turi.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...