Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

On 2017-05-27 at 10:26, gediminaske pranešimas:

kam leist 11 leopardui kai pantera 8 ?

Kadangi truputį paanalizavau tai pantera ir leopardas,  veiklioji medžiaga ta pati tik leoparde 20% jos daugiau. 40mg prieš 50mg,  beje Kauno grūduose leopardas 10 Eur+ PVM, va ir atsakymas... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, kestoxs pranešimas:

Kadangi truputį paanalizavau tai pantera ir leopardas,  veiklioji medžiaga ta pati tik leoparde 20% jos daugiau. 40mg prieš 50mg,  beje Kauno grūduose leopardas 10 Eur+ PVM, va ir atsakymas... 

panteros dedu 0.6-0.7 ir uztenka, leoparda esu purskes 1l tai gailejaus kad ne rekomenduojamus 1.2l.... mano tokia patirtis. gal cia netik kad veiklioji tapati, bet gal ir kokia formuliacija skirias.... nezinau

p.s. auksciau manau atsake i tai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, gediminaske pranešimas:

panteros dedu 0.6-0.7 ir uztenka, leoparda esu purskes 1l tai gailejaus kad ne rekomenduojamus 1.2l.... mano tokia patirtis. gal cia netik kad veiklioji tapati, bet gal ir kokia formuliacija skirias.... nezinau

p.s. auksciau manau atsake i tai

lepardo 2.5 l/ha dejau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, Witalikas pranešimas:

O ka raso ant herbicido?

BAZAGRAN 480  citata :

" Purškiant žirnius, žirnių ir javų mišinius, dobilus ir liucernas, BASAGRAN® 480 galima maišyti su SToMP 330 ec. Būtina griežtai laikytis rekomendacijų. Naudinga pridėti trąšų, naudojamų papildomam tręšimui per lapus. "

Stomp:   kaip ir nieko neraso su kuo maisyt galima .. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...