Jump to content

Pievu atnaujinimas


fendj

Recommended Posts

gal kas tiksliai zinot ir galit apsviesti. Turiu daugiamete pieva, bet noriu ja atnaujinti. Tai ketinu rudeni nuglifosuot ir suart. Pavasari paset avizas ir padaryt iseli. Ar galimas toks variantas, nesusilauksiu sankciju kokiu nors?

jei nedalyvauji programose kaip spec pievu tvarkymas ir t.t. gali drasiai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

noriu seną, apleistą ir šernų praknistą plotą, atnaujint nauja pieva, sustvarkyt žemės pagrindą, kad šienaut normaliai galimėtų ir kilo dabar klausimas, smulkinu pievas šitom dienom,  ir klausimas kada galiu glifosatu pūst? kaži turiu sulaukt rugpjūčio 31 , kad galėčiau dar antrą kartą nusmulkint( esu tam tarpe tarp 0,1 ir 0,3 SG/ha), ar nesulaukus jau galiu purkšt? anksčiau nupurškus, anksčiau suarčiau ir galėčiau daugiau kartų pakultivuot, geriau prasirinktų akmenys, šaknys, ir šiaip sena  žolė pasinaikintų.  

kitas klausimas jei žolės striuka kitiem metam nebus, gal geriau kokį pūdymą sekantiem metam uždeklaruot prieš sėjant naują pievą, kad bedirbant žemę geriau prasilygintų ir pikdžolės prasinaikintų( tik kad kiek žinau uždeklaravus pūdymą sekančiais metais reikia užsėt, o galima po pūdymo žolę sėt?, ar išvis kokiem metam kviečius užsėt? 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
7 valandas ago , woldass said:

gal yra pavasariais naudojanciu pievu atnaujinimo akecias? kaip nauda pievai, ar pacios akecios pasiteisino, naujos 6 metru apie tukstanti euru, sakyciau nebrangiai jei jos laiko, turbut lenku darbas

mane irgi tas domina,nes rudenį nusipirkau ekologines akėčias su žolės įsėjimu pneumaticstar,gal kas jas jau naudoja ir gali pasidalyti patirtimi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Karve said:

mane irgi tas domina,nes rudenį nusipirkau ekologines akėčias su žolės įsėjimu pneumaticstar,gal kas jas jau naudoja ir gali pasidalyti patirtimi.

Esu girdėjas kad eko akecios prastai išlygina kumrausius, reikėtų kokia lyginimo lenta priekyje montuoti. Su tokia kombinacija senas pievas šiek tiek pagerinti galėsi, aišku neatstos visiško persejimo, bet kelis kg dobilu ir svidriu tikrai situacijos nepablogins 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Juodas said:

Esu girdėjas kad eko akecios prastai išlygina kumrausius, reikėtų kokia lyginimo lenta priekyje montuoti. Su tokia kombinacija senas pievas šiek tiek pagerinti galėsi, aišku neatstos visiško persejimo, bet kelis kg dobilu ir svidriu tikrai situacijos nepablogins 

kad tos lyginimo lentos yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

14 valandas ago , Juodas said:

Esu matęs tik be lyginimo lentų. Geras daiktas, būtų neblogai ūkį, bet gaila niekas  nemokamai neduoda :icon-biggrin:

matyt buvo kitos firmos,visos pneumaticstar yra su lyginimo lentomis,ką tik peržiūrėjau katalogą.Aš taip pat girdėjau,kad geras dalykas,o kaip bus iš tikro šiemet pamatysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

Sėklos išmetimas ir tiek. Kaip gali sėkla suspėti sukonkuruot su peržiemojusiom žolėm? Na nebent tai labai jau reta žolė, su daug plikos žemės, o taip bent pora kartų lėkštėm pralekt reiktų tada galima. Aš iš rudes išsipurškęs, sulėkščiavęs, pavasarį dar prasilyginsiu ir galima bus sėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tokiu atveju jei nori atnaujinti riekia kazkaip samana pradraskyt, nes jei uzbarstysi tai pro samana nepralenda, na ta sluoksni ant zemes. pievu atnaujinimui akecias naudoju jos padrasko islygina nelygumus bet truksta man pneumatines dar sejamosios, kad koki 10kg pabarstyt , tada vistiek dar gale aketeles reikia pasidaryt, arba ekologines pirkt ir ten montuot sejamaja tada efektas manau butu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7 valandas ago , gerasukis said:

Sėklos išmetimas ir tiek. Kaip gali sėkla suspėti sukonkuruot su peržiemojusiom žolėm? Na nebent tai labai jau reta žolė, su daug plikos žemės, o taip bent pora kartų lėkštėm pralekt reiktų tada galima. Aš iš rudes išsipurškęs, sulėkščiavęs, pavasarį dar prasilyginsiu ir galima bus sėti.

Cia panasiai kaip speja sukonkuruoti su javais kai darai iseli. As su Amazone D9 pralekiu negiliai. Olandai senos zoles visai nenaikina, nes senos zoles "padas" neleidzia taip lengvai gyvuliams istrypti. Toks seklos iterpimas aktualu kur zeme slapesne, durpe ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...