Jump to content

gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40


Povilasss

Recommended Posts

prieš valandą, bggg pranešimas:

Tik su power flow žiūrėk. MF be power flow tas pats kas žieminiai batai be pašiltinimo :D

Power flow paskleidzia mase, jokių guzų ir plius matai viską kas ateina į kamera.

20170812_131344.mp4

 

Nors yra teke nepastebėt ir praryt pakėlika. Nors dažniausiai pasimato 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, Vilius pranešimas:

Nors yra teke nepastebėt ir praryt pakėlika. Nors dažniausiai pasimato 

Man kazkaip nera teke nieko praryti. Jeigu koks akmuo atkeliauja tai jis pasilieka tarp dalgio ir power flow.

Su užlnektu ar užriestu pakelėju tik esu kažkada perpjovęs juostą... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, zetor1 pranešimas:

Siaip pagalvojau o tinka nuo kito Mf kombaino kederis kai pvz ar platesnis butu ar siauresnis uzkambinimas vienodas?kameros plotis ?

38 ir 40RS turi tikt o kiti yra mažesniom kamerom nes kratukai jau tik 5vnt. Dar nebent nuo kokio droningborgo 9000 jumbo tiktu bet reikia žiurėt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas buvot sita apziuret? https://www.skelbiu.lt/skelbimai/massey-ferguson-38-32332365.html 

pardavejas tai stipriai dauztas...klausiu ar visi davikliai veikia,laidai neapgrausti ..tai sako as blogu neperku..paklausiau ,kaip dylancios detales? tai numete rageli .toks vaizdas ,kad zmogelis visai nenori nieko parduot..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , dariius 30 pranešimas:

telefonu pas pardavejus tai tik adreso galima paklaust, del visos kitos informacijos dazniausiai tenka nusivilt nuvykus apziurai.

Kai savo pirkau pagal skelbima sakau turi dar jy turiu ir atlėkiau. Vietoj apžiūri pakuri prasuki ir tada deriesi. Neblogas tas iš užvenčio kelmės rajone pardavėjas paprastas kaip dvi kapeikos ir solidžiai nuleido ir daliu pasirinkau ko reikėjo ir silpnas bėdas papasakojo ka prižiūrėt  ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie šiumetiniu geru derliu tai 200t i diena kviečių ;) žirnius sugulusius per diena pavyko 20ha nurinkt. Aš neišnaudoju kombaino našumo nes pas mane stringa transportas. Jei viskas tvarkoj ir baisiai nesidraskant i diena 20ha paima be vargo.  O jei ten derlius 5-6t tik tai galima dar daugiau nulupt. Sakyčiau tokiam 200ha pats tas juolab kad kombainas ne naujas tai dėl gedimu ir prastovų turės ;) Bent jau pas mane pagal nukultus hektarus  ir metus danijoj brauke 220ha i metus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-02-18 at 09:22, dj_krutas pranešimas:

sveiki, kuri rinktis massey naujesni AR senesni modeli  38 ar 40 ? pliusai minusai ?

 

 

Naujesnis su lenkta kabina ar senesnis su kampuota nelabai kuo skiriasi. Žinoma geriau naujesnis. Nebent senesnis kur kas mažiau darbo matęs. Skirtumų ten kardinalių nėra, kuo naujesnis tuo daugiau bėdų išspręsta. Ar patogiau kažkas padaryta. Buvo kalbėta apie tai anksčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-02-18 at 13:21, ramas 1 pranešimas:

Gal cia kokio forumiecio? arba kas zinot apie si kombaina?

 https://autogidas.lt/skelbimas/kombainas-massey-40-rs-1994-m-22518947.html

Ir dar klausimas ,kuom jie skiresi rudom apaciom?

 

Rudom apačiom yra seni. Droninborgai buvo rudi, tai yra pereinamų modelių tokių, kur MF išorė raudona, bet po dangčiais ruda spalva. Geriausiu variantu su ruda spalva gali būti kokių 1991m manau ir tai vargu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...