Jump to content
Povilasss

gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

Recommended Posts

Itariu nedaug tu variantu ir ter. Kelis jau pats ivardijai. Dar gal kompas gesina motora jei kazko mato mazai.

Man tai ir panasiai buvo bet ten jau zioplumo kalte, tau manau taip ner. Pamirsau kuro isipilt tai vakarop gesino gesino kol uzgesu. Ispradziu puolem keist filtrus, bet paskui pasirode kame beda :D

Kažkas panašaus yra buve mano kažkuriam kombainui, bet pas mus buvo toks elektrinis siurbliukas kuris stovi tarp bako ir kuro siurblio, jei yra toks siurbliukas tai jame buna filtriukas užsinešes, dar ir štucerius gerai apžiūrėk gal kažko pritraukė.

Man taip buvo kaip tu sakai kad pakuli galiuka ir dusta. Visa sistema kuro perejau filtrus pakeiciau vis uzeidavo dusimas. Tai man varikliukas uzpuliuodavo kulemosios paleidimo ir neitemdavo kuliamosios dirzo tinkamai del to atrode jog variklis pridusdavo.

On Friday, December 15, 2017 at 22:31, Viliux pranešimas:

Man taip buvo kaip tu sakai kad pakuli galiuka ir dusta. Visa sistema kuro perejau filtrus pakeiciau vis uzeidavo dusimas. Tai man varikliukas uzpuliuodavo kulemosios paleidimo ir neitemdavo kuliamosios dirzo tinkamai del to atrode jog variklis pridusdavo.

O kas konkreciai varikliukuj buvo? Pas mus irgi duso , visko apsukos krenta , bet ne variklio , tai patempem mechaniskai ir siek tiek nustojo, turiu itarima, kad dirzas sudiles ir nebera tokio sukibimo , del to buksuoja.

prieš 33 minutes , jonbalciunas pranešimas:

O kas konkreciai varikliukuj buvo? Pas mus irgi duso , visko apsukos krenta , bet ne variklio , tai patempem mechaniskai ir siek tiek nustojo, turiu itarima, kad dirzas sudiles ir nebera tokio sukibimo , del to buksuoja.

Dirba tas dirzas gerai kol nepradeda siulai eit ,reik ziuret ar iki galo islenda tas itempimo cilindriukas ,antanui B. neprabuksuodavo gali pas ji paziuret kaip turi but ar pas mane ,taip yra per pirma sezona ,ir man buvo visokiu nezinojimu

On 12/28/2017 at 22:09, jonbalciunas pranešimas:

Sveiki, nežinau , gal buvo jau tas klausimas, kur perkat juostas chederio? Nelabai eina rast. Deks. 

Kur ieškojai? :D

Plastena

Dagmita

On 2017-12-15 at 22:31, Viliux pranešimas:

Man variklis užgesta tai manau ne cilindriuke bėda :)

Sveiki , norejau pasiteirauti del mf 40, kuo skiresi tas naujesnis man rods nuo 97 metu ejo,  kur kabina lenkta ir kompas kitas, o daugiau viskas ten tas pats kaip ir senesni kur silelis stovi ?

Ir kaip toks modelis ? Pliusai minusai

2.png

1.png

prieš valandą, dj_krutas pranešimas:

Sveiki , norejau pasiteirauti del mf 40, kuo skiresi tas naujesnis man rods nuo 97 metu ejo,  kur kabina lenkta ir kompas kitas, o daugiau viskas ten tas pats kaip ir senesni kur silelis stovi ?

Ir kaip toks modelis ? Pliusai minusai

2.png

1.png

I sita kompa lengvai galima lietuviu kalba ivest ,po kratikliais papilddoma skarda stovi,o siaip reik vaziuot ir ziuret  koks stovis,

Turiu toki 95 metu. Stovi silelis, kabina nelenkta, po kratikliu yra dar papildoma lenta. Su naujesniu kompu yra jau geriau, kabina patogesne, o visi mazgai tai vienodi. Yra kas tinka ir nuo cerea modelio daliu.

Prieš 8 valandų, Vilius pranešimas:

Kolegos norit kombaino tokio o šios temos neperskaitot yra parašyta kuo skiriasi  naujesni nuo senesniu modeliu labai minimaliai bet šiek tiek patobulinimu yra. 

mf 40 ir 38 daugmaz apkalbeti sioje temoje. Idomu butu isgirsti atsiliepimus apie naujesnius 7276, 7278 .... gal kas galetu patirtimi pasidalinti....ar verti demesio? kaina tik siek tiek skelbimuose didesne, bet gamybos metai daug geresni...

On ‎2018‎.‎01‎.‎10 at 08:46, mwex pranešimas:

mf 40 ir 38 daugmaz apkalbeti sioje temoje. Idomu butu isgirsti atsiliepimus apie naujesnius 7276, 7278 .... gal kas galetu patirtimi pasidalinti....ar verti demesio? kaina tik siek tiek skelbimuose didesne, bet gamybos metai daug geresni...

dar daugiau navarotu o seip lb nedaug kuo skires  nuo 38 ir 40 o jai pirkti tai tik apvale kabina kur stove datavision 2

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti