Jump to content

gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40


Povilasss

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
On Friday, December 15, 2017 at 22:31, Viliux pranešimas:

Man taip buvo kaip tu sakai kad pakuli galiuka ir dusta. Visa sistema kuro perejau filtrus pakeiciau vis uzeidavo dusimas. Tai man varikliukas uzpuliuodavo kulemosios paleidimo ir neitemdavo kuliamosios dirzo tinkamai del to atrode jog variklis pridusdavo.

O kas konkreciai varikliukuj buvo? Pas mus irgi duso , visko apsukos krenta , bet ne variklio , tai patempem mechaniskai ir siek tiek nustojo, turiu itarima, kad dirzas sudiles ir nebera tokio sukibimo , del to buksuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , jonbalciunas pranešimas:

O kas konkreciai varikliukuj buvo? Pas mus irgi duso , visko apsukos krenta , bet ne variklio , tai patempem mechaniskai ir siek tiek nustojo, turiu itarima, kad dirzas sudiles ir nebera tokio sukibimo , del to buksuoja.

Dirba tas dirzas gerai kol nepradeda siulai eit ,reik ziuret ar iki galo islenda tas itempimo cilindriukas ,antanui B. neprabuksuodavo gali pas ji paziuret kaip turi but ar pas mane ,taip yra per pirma sezona ,ir man buvo visokiu nezinojimu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-12-15 at 22:31, Viliux pranešimas:

Man taip buvo kaip tu sakai kad pakuli galiuka ir dusta. Visa sistema kuro perejau filtrus pakeiciau vis uzeidavo dusimas. Tai man varikliukas uzpuliuodavo kulemosios paleidimo ir neitemdavo kuliamosios dirzo tinkamai del to atrode jog variklis pridusdavo.

Man variklis užgesta tai manau ne cilindriuke bėda :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, dj_krutas pranešimas:

Sveiki , norejau pasiteirauti del mf 40, kuo skiresi tas naujesnis man rods nuo 97 metu ejo,  kur kabina lenkta ir kompas kitas, o daugiau viskas ten tas pats kaip ir senesni kur silelis stovi ?

Ir kaip toks modelis ? Pliusai minusai

2.png

1.png

I sita kompa lengvai galima lietuviu kalba ivest ,po kratikliais papilddoma skarda stovi,o siaip reik vaziuot ir ziuret  koks stovis,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Vilius pranešimas:

Kolegos norit kombaino tokio o šios temos neperskaitot yra parašyta kuo skiriasi  naujesni nuo senesniu modeliu labai minimaliai bet šiek tiek patobulinimu yra. 

 

mf 40 ir 38 daugmaz apkalbeti sioje temoje. Idomu butu isgirsti atsiliepimus apie naujesnius 7276, 7278 .... gal kas galetu patirtimi pasidalinti....ar verti demesio? kaina tik siek tiek skelbimuose didesne, bet gamybos metai daug geresni...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2018‎.‎01‎.‎10 at 08:46, mwex pranešimas:

mf 40 ir 38 daugmaz apkalbeti sioje temoje. Idomu butu isgirsti atsiliepimus apie naujesnius 7276, 7278 .... gal kas galetu patirtimi pasidalinti....ar verti demesio? kaina tik siek tiek skelbimuose didesne, bet gamybos metai daug geresni...

dar daugiau navarotu o seip lb nedaug kuo skires  nuo 38 ir 40 o jai pirkti tai tik apvale kabina kur stove datavision 2

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...