Jump to content

gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40


Povilasss

Recommended Posts

Prieš 9 valandų, audrius0322 pranešimas:

https://m.autoplius.lt/arlida/skelbimai/massey-ferguson-36-kombainai-6093461.html

Kokia nuomone apie si kombaina kazin tie 220 ag nebus per mazai?

Nu ar MF 38 su 245ag ir 6,2 pjaunama ar MF 36 su 220 ir 5,6 pjaunama. Tas pats gaunasi.

Nors visai puikiai butu MF 38 su 245ag ir su 5,6 pjaunama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, audrius0322 pranešimas:

https://m.autoplius.lt/arlida/skelbimai/massey-ferguson-36-kombainai-6093461.html

Kokia nuomone apie si kombaina kazin tie 220 ag nebus per mazai?

https://www.tractorpool.co.uk/details/Maehdrescher/Laverda-2350LX/2926667/

Imk šita, bus naujesnis, galingesnis, 2 bugnu, tik neaišku kiek valandu pradirbes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Vilius pranešimas:

taip kad MF 36 turi papildoma seperacini būgna ;) nes atmušimo biteri nuo būgno dar skiriu 

Tenka pripažinti šito nežinojau, žinojau kad RS - rotorinis seperatorius, maniau kad tai šiaip koks kedentuvas virš kratikliu, nes pagal konedata 2 bugno nėra. Ar D9000 irgi su šituo separatorium buvo? Pagal našuma 36 RS panašus i 204 mega.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai atsiranda kieme tokios markės kombainas pradedi susipažint kas per velnias tik jie idomiai ten išmaste 5 kratuku 36 seperatoriu idėjo ir 40rs seperatoriu idejo o 34 ir 38 modeliai be seperatoriaus bet su ilgesniais kratikliais. Iš užvenčio kai pirkau sake  praktiškai nepajusi našumo skirtumo tarp 38 ir 40 modelio. Nebent tie keli arkliai kažką mačytu. Turi kaime 36RS su 6,2kederiu eina gan neblogai per lauka, kažkokiu būdų jam uždėjo 6m kederi. Nes originalus 5 eina. Kaip tokio senumo kombainai gan našūs. Tik senesniu kineskopinis saulėta diena geriau rodo. O tas liečiamas ekranas ne toks ryškus.

Droningborgas 9000 neturi  tokio dalyko jis kaip naujesnis MF 38 be seperatorio

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Prieš 5 valandų, Vilius pranešimas:

Čia tas vekenas kur prie kožuko sukasi. Jau ieškojai daliu kur pirkt žadi ? 

 

Prieš 5 valandų, Vilius pranešimas:

Čia tas vekenas kur prie kožuko sukasi. Jau ieškojai daliu kur pirkt žadi ? 

Jo tas pats velenas, pries koki 60 ha buvau viska isardes nes tos pacios asies kakliukas buvo nuestas kur guolis dedasi tos alkunes kur kuliama paleidzia. Tai nuveziau apvirino nutekino viska surinkau ir va kiek nukulus nuluzo. Buvau pas tuos vyriokus nulekes sakau gal del virinimo, bet jie sako kad nedelto tiesiog atejo laikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, waldasxl pranešimas:

pernai turėjau tokių bėdų, pirkausi nauja EWA parupino, tik kaina .... tas plastmasiukas kur veleną centruoja 160eu. ir netiko :))) pasigaminau pac . tiesa mano motoras 170ag ir skriemulys siauresnis. 

DSCF1710.JPG

Pas ewa kainos daliu nesveikos, buvau uzklausa del hidro dezutes uzklauses kai suzinojau kaina praejo noras. Tavo asis panasi i DB 7500 tai jei ji tiek kainuoja, tuomet uz sita kokius 1500e kai nieka uzsauks nes sita turi dvi splintvietes ir du konusus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Augunstas pranešimas:

Du variantai pas rimta tekintoja,1.jami rusko kombaino asi kaip donora ir istekini,2. nupjauna padaro konusa ir tik belieka apsivirint . pas protinga svarscika

Visiskai teisingai taip ir pasiule. Sake kadangi tik cia problema tai nutekina ir privirina. Tik man kazkaip nepatikai atrodo privirinti. Jei luzo vientisas tai kazin ar  laikys virintas. Dar buvo mintis ta itempimo mechanizma kitoj vietoj tvirtinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...