Jump to content

Deutz Fahr traktoriai


arvisss

Recommended Posts

beja DF duoda 2 metu arba 2000 h garantija, ar be lamborgini rinkoje yra dar vienas su tokia garantija?

Taigi viskas nuperkama,garantija taipogi.Tik vieni pasiulo kaip papildoma paslauga,kiti iskart i kaina iskaiciuoja.Kaip jums atrodo,kodel valtra tiek pabrango?Atsakymas paprastas,3 metu garantija visiems traktoriams.Del garantiniu mh,tiksliai nepamenu kiek duoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As pats 9 metus su 820 dirbau ir nesiskundziau,tikrai geras traktorius buvo.Apie dabartini savo jd papasakosiu po metu,kol kas vaziuoja,nebyra.Daugiau kazka apie ji parasyt siuo metu negaliu.

Kadangi daugiau patirties neturiu,tai ir parasiau kitu zmoniu pastebejimus.Nekeikia jis ir fendt'o,bet kad ten butu kazkas tokio,isskyrus deze,tai nerado.Aisku,mano manymu,ipratitimas prie vienos markes taip pat savo daro :D

Nedirbes nei su John nei su Fendt, bet susidares panasia nuomone :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As pats 9 metus su 820 dirbau ir nesiskundziau,tikrai geras traktorius buvo.Apie dabartini savo jd papasakosiu po metu,kol kas vaziuoja,nebyra.Daugiau kazka apie ji parasyt siuo metu negaliu.

Kadangi daugiau patirties neturiu,tai ir parasiau kitu zmoniu pastebejimus.Nekeikia jis ir fendt'o,bet kad ten butu kazkas tokio,isskyrus deze,tai nerado.Aisku,mano manymu,ipratitimas prie vienos markes taip pat savo daro :D

Nedirbes nei su John nei su Fendt, bet susidares panasia nuomone :)

Dar karta perskaityk visa tema is pradziu.Gal rasi kur nors parasyta,kad tai ne mano nuomone :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasikartosiu dar karta, tik nesupykit fanai ir kitoki prijauciantys DF... Birzu zemtiekimas prekiauja? Zodziu, o kaip su aptarnavimu? du ukininkus tepazystu, kurie turi DF. Abiem gedimai su hidraulu. Servisas nepajege pasalint gedimu. Gal dabar kitaip :icon-rolleyes:

"Idomu kokie ten modeliai, ir koks ten gedimas hidraulo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Idomu kokie ten modeliai, ir koks ten gedimas hidraulo?

Kaip manes jie taip nedomina, per daug ir nesidomejau kas per modelis. Maciau atvestas traukes nuo paskirstytojo, per galiny langa y kabina. Plius, per ausktas slegis sitemoj. Pro saly vaziavom, o dar tiksliau skutiko ieskojom, ir ziurim, su lekstem. Gyvo pavyzdzio paziuret atejom.. Soverelis islipo svirduliuodamas, (simbos skutika trauke DF), nosis bisky y raudonuma o ir kvapelis paskui vijosi. Nuosirdziai ispasakojo apie save ir apie kitus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

o ash tai nekreipio demesio i tokius komentarus, komentuoja tie kas jo neturi, tai lengva apshikt neciupineta daigta.

man jis patio ir kaina LABAI tiko, taigi toki ir pasirinkau, uz tiek arkliu fendt'as brangesnis net 160 000, man uz ta skirtuma isejo diecis, nesakau kad jis labai geras, ale grudus tikrai kraus ir su akmenim bus lengviau susitvarkyt, taigi kiekvienas renkasi tai kas jam patinka, arba tai uz ko kaimynas neturi, kadangi man nera su uo varzytis, tai ir imu visokius shudus pasak kai kuriu forumo dalyviu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ash tai nekreipio demesio i tokius komentarus, komentuoja tie kas jo neturi, tai lengva apshikt neciupineta daigta.

man jis patio ir kaina LABAI tiko, taigi toki ir pasirinkau, uz tiek arkliu fendt'as brangesnis net 160 000, man uz ta skirtuma isejo diecis, nesakau kad jis labai geras, ale grudus tikrai kraus ir su akmenim bus lengviau susitvarkyt, taigi kiekvienas renkasi tai kas jam patinka, arba tai uz ko kaimynas neturi, kadangi man nera su uo varzytis, tai ir imu visokius shudus pasak kai kuriu forumo dalyviu

Sitoi temoi atsakymas be konkorenijos.Saunuolis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dazniausiai fendas brangesnis atrod kai lygini is pirmo zvilgsnio. O kai i kita traktoru sudedi viska kas pas fenda yra - skirtumas lieka aisku tik nebe toks didelis :) Bet vis tiek lieka :icon-evil:

bet ar visko reikia stai kur klausimas

kad kombainui sildomu veidrodziu nereikia, aisku. bet ko nereik 820 Fendt??? TMSo??? radaro, kurio JD neturi??? elektroniniu budu reguliuojamos hidraulikos??? pabandykit, prie JD pajungt dubli presa....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad kombainui sildomu veidrodziu nereikia, aisku. bet ko nereik 820 Fendt??? TMSo??? radaro, kurio JD neturi??? elektroniniu budu reguliuojamos hidraulikos??? pabandykit, prie JD pajungt dubli presa....

O kas blogai del dublio preso? Nes kaip tik dirba pora salia su mchale dubliais ir eina tikrai neprastai. Keista, kad JD radaro neturi, net musiskis 110 aj turi, tai galingesni kaip tik turetu turet.. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad kombainui sildomu veidrodziu nereikia, aisku. bet ko nereik 820 Fendt??? TMSo??? radaro, kurio JD neturi??? elektroniniu budu reguliuojamos hidraulikos??? pabandykit, prie JD pajungt dubli presa....

O kas blogai del dublio preso? Nes kaip tik dirba pora salia su mchale dubliais ir eina tikrai neprastai. Keista, kad JD radaro neturi, net musiskis 110 aj turi, tai galingesni kaip tik turetu turet.. :icon-rolleyes:

kas yra radaras???? :lol::lol::lol: tipo, rodo greiti??? :lol::lol:

pabandyk savam JD, barstytuva su kompu pajungt :lol::lol::lol:

kaip su davikliu bus reikalai????

o kokie presai??? kokia komplektacija??? uzmaitinus vyniotuva, hidraulas rinktuvo nekelia. isjungi vyniotuva, tada pakelia :lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...