Jump to content

ATV arba Lietuviskai keturaciai


Recommended Posts

  • po 1 metų...

Projektas „Visais ratais už gamtą“ yra skirtas tam, kad keturračių vairuotojai iš visos Lietuvos galėtų diskutuoti jiems rūpimais klausimas išvenginat tokių nesklandumų, kaip: nenaudojamų detalių išmetimas gamtoje, važinėjimas miškais ir pievomis, taip niokojant ją ir t.t. Šiuo projektu yra tikimasi ištaisyti klaidas ir kurti gražesnę bei švaresnę ateitį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

„Visais ratais už gamtą“ projektas suburia aplinkosaugininkus ir keturračių vairuotojus vienam tikslui – atsakomybės jausmui gamtos atžvilgiu. Svetainėje motomanai.lt/uz_gamta/ , galima rasti daugiau informacijos apie leidžiamas trasas, apie eksplotacinių atliekų surinkimo ir pardavimo punktus ir kitą naudingą informaciją :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Sveik gamtos žalotojai :D artėjant šventėms senelis anūkui nutarė padovanoti seniai svajotą keturratį, o man pavedė visą šitą reikalą sutvarkyti :) kadangi u keturračiai daug nesu susiduręs, tad prašau jūsų patarimų. Nusižiūrėjau kelis jūsų mylimus "kitaicus" http://www.kmoto.lt/midi-keturratis-110cc-7-toronto-rw ir http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... id-1267645 :) ar labai blogas mano pasirinkymas? gal ką patarsyte? kur gal pardavinėja pigiau keturračius? busiu dėkingas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveik gamtos žalotojai :D artėjant šventėms senelis anūkui nutarė padovanoti seniai svajotą keturratį, o man pavedė visą šitą reikalą sutvarkyti :) kadangi u keturračiai daug nesu susiduręs, tad prašau jūsų patarimų. Nusižiūrėjau kelis jūsų mylimus "kitaicus" http://www.kmoto.lt/midi-keturratis-110cc-7-toronto-rw ir http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... id-1267645 :) ar labai blogas mano pasirinkymas? gal ką patarsyte? kur gal pardavinėja pigiau keturračius? busiu dėkingas

Kiek metų anūkui ? Kad prie jų rašo , kad veža 150 Kg , tai reiškia , kad tiek pavežtų , bet nereiškia kad suauges ant jo patogiai jausiesi . Pamatęs jį gyvą tikrai nusivilsi . Kilovatais irgi netikiu , pas mane 250 kubinių , bet galingumas orginaliuose dokumentuose 11 KW . Ką su registracija darysit ? Iki 15 KW registruojamas regitroj ir technikinės kaip mašinoms - o tai provalas ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveik gamtos žalotojai :D artėjant šventėms senelis anūkui nutarė padovanoti seniai svajotą keturratį, o man pavedė visą šitą reikalą sutvarkyti :) kadangi u keturračiai daug nesu susiduręs, tad prašau jūsų patarimų. Nusižiūrėjau kelis jūsų mylimus "kitaicus" http://www.kmoto.lt/midi-keturratis-110cc-7-toronto-rw ir http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... id-1267645 :) ar labai blogas mano pasirinkymas? gal ką patarsyte? kur gal pardavinėja pigiau keturračius? busiu dėkingas

Kiek metų anūkui ? Kad prie jų rašo , kad veža 150 Kg , tai reiškia , kad tiek pavežtų , bet nereiškia kad suauges ant jo patogiai jausiesi . Pamatęs jį gyvą tikrai nusivilsi . Kilovatais irgi netikiu , pas mane 250 kubinių , bet galingumas orginaliuose dokumentuose 11 KW . Ką su registracija darysit ? Iki 15 KW registruojamas regitroj ir technikinės kaip mašinoms - o tai provalas ...

anūkui 12 metų, aš suprantu, kad jai ant jų užmesi 150 kg mėsos, tai nekažka. Manau max svoris su kuriuo jie kažkiek važiuotų būtų apie 80 kg ir iki 170 cm, o dėl kw, tai aš irgi iškarto labai nustebau, poto pažiūrėjau įdėmiau, tai pas juos 8kw, bent jau parašyta... Prieš keturis metus, mano pažįstamas iš senukų paėmė 110 cc, tai kaip jis jį tik neskriaudė, ir dviese su kaimynų išgėrę testavo jį ir dar visaip, bet pagrindinės problemos buvo virinimas(kadangi šitas ne iš senukų, tai tikiuosi, kad bus neblogesnis), labai nustebau, kad taip neblogai laikė, bet jis jį turėjo tik pussantrų metų, vėliau policajai pasisavino :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 metų...
prieš 7 minutes , caper pranešimas:

Manau kad taip, juk uzregistruoji kaip traktoriu. 

manau aš irgi bet gal kas yra taip dares ;) matai yra vieni bekelės,kiti registruojami,tai ar ir nuo to ir nuo ano galima susigrazint,nors pvz plugas,drapakas ar purkstuvas irgi neregistruojami

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras klausimas,su dzipais viskas aisku,su traktoriais taip pat,del sito reiktu mokesciuose pasiaiskinti i kokia grafa jie patenka.Siaip yra pasakyta kad PVM grazinamas tada kai ta tr. priemone dirba ir uzdirba PVM.Galima daryti isvada kad jis kazka tures veikti ukyje o ne tik del pasivazinejimo sakykim i lauka atvezti chemija prie purkstuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Išradėjas pranešimas:

Geras klausimas,su dzipais viskas aisku,su traktoriais taip pat,del sito reiktu mokesciuose pasiaiskinti i kokia grafa jie patenka.Siaip yra pasakyta kad PVM grazinamas tada kai ta tr. priemone dirba ir uzdirba PVM.Galima daryti isvada kad jis kazka tures veikti ukyje o ne tik del pasivazinejimo sakykim i lauka atvezti chemija prie purkstuvo.

Keurračiui ūkyje darbo pilna, atvežti chemija, varineti pabegusius gyvulius, matuoti laukus, apžiurineti pasėlius ir pan. Pardavejai aiskina, kad ūkininkai gali susigrazinti pvm, o kaip ištikruju tai tik  vmi atsakys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 7 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 metų...
Prieš 19 valandų, kesstonis pranešimas:

Sveiki,turiu beda su keturatciu,ant laisvu dirba gerai,didini apsukas mazdaug iki puses gazo dar gerai,o toliau kai duodi daugiau gazo pradeda kazkaip burbulioti,saudyt per dusle,dusti.Niekaip nerandu galu,pakeiciau zvake,karba kita ,vistiek tas pats. 

babina, žvaklaidis, pypkė dar yra ką pažiūrėt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...