Jump to content

MTZ 80 ir kitokiu MTZ greitinimas


Recommended Posts

Sutinku su tokiais skaiciavimais. Bet man neyrodet, kad rodykle apsisuka 1.5 karto :D Kazkaip neysivaizduoju. Va kad pakelus apsukas nuo 1800 iki 2400 ir apsuku rodykle 1.3 kart daugiau pasisuko - cia jau kita snekta ;)

Musu kraste vienas apsukas pakele (MTZ 892) iki 2200, padidino kura (kaip gyresi nuo 60 gramu iki 90) ir po 3 metu stume bielkiu. Kodel - isvadas patys sugalvokit :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pas amerikona i sunkvezimi su traktorium ilekiau (stabdziai dingo) jis man pasake "remember one thing SLOWLY. Just one thing SLOWLY" tai as ir atsimenu LETAI. Arba kaip musu gyvasis klasikas Erlickas sako "as niekur neskubu...... Zinau, kad spesiu....... Visi ten busim" :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu rimtai sakau kad ta prasme kol naujas buvo niekas prie jo nagu nekiso ir nieko nereguliavo, bet buvo visai dusulys ir netrauke, o kai garantinis pakeite siurbly pradejo lekt nesamoningai... :) del to laikymo tai as nieko nesakau naujas pakabinamas retai kada puse metu istempdavo, grupe gal 3 kartus keista, galva nauja, turbina nauja ir t.t. nors traktorius 3500h buvo tepradirbes, o turim normalu 820 belarusa panasiai pradirbes ir dar neardytas... :lol: greitis ir apsukos savo daro... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei gerai varinėji su auto, tai ir traktoriumi, jeigu jį jauti kaip mašiną, nesunkiai gali laužti posūkius. Be abejo, svarbu kelio danga, duobelės, plikledis ir tt... Bet šiaip smagu traktoriumi posūkyje... Adrenalinas...

buvai griuves??? as buvau, aukstyn ratais, tai kad man to adrenalino nereikia....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei gerai varinėji su auto, tai ir traktoriumi, jeigu jį jauti kaip mašiną, nesunkiai gali laužti posūkius. Be abejo, svarbu kelio danga, duobelės, plikledis ir tt... Bet šiaip smagu traktoriumi posūkyje... Adrenalinas...

buvai griuves??? as buvau, aukstyn ratais, tai kad man to adrenalino nereikia....

Deja, neteko patirti to gal būt įdomaus jausmo - griūti :icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko karta zmogeli is po T16 traukti, i tvenkini isirideno. Xebra is kuzovo issokinet spejo o vairuotojas kabinoj liko. Laimei vandens tvenkini nebuvo (nusausintas) na ir kaip sakoma kur gyrtas griuva velnias paduskele padeda. Kraujo daug buvo, bet dar ta pati vakara apvirtelis is ligonines pabego :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

griunant išties jausmas idomus :D kaip sulėtintam filme ir tik viena mintis galvoi.kiek kainuos kombaino rėmontas ir kaip nuimti likes derlius :D aš vos kombaino neapgrioviau,per arti kelkraščio važevau ir slydau nuo to skardžio.ir tai dėl greičio :D
Jaunystėje teko su SK-4 pabūti ant kelkraščio... Traukiant stovėjau ant laiptelio ir laikiau vairą, o kombainas smarkiai svyravo...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai dumai pasipyle, pirma mintis buvo, kad gyvas sudegsiu.... nudege akumo klema, ir neuzspaude....

yra foto, kaip po virtimo bielkis atrode ..... nariu technikoj....

Kokia virtimo priežastis buvo :icon-question: Per greitai posūkyje lėkei :icon-question:

nepajunges priekabai oro buvau, ir siena vezant nustume i pakalne, susimete ir valio... ganykla kalnas....

priekaba kamazine, sveria kiek traktorius, priedo ant zoles ratai kaip ant šūdo ciuozia....

pats kaltas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jauna mergička už kirovo vairo prieš kokia 10metų kėdainiuose 3 mašinas perlėkė. mano pažystamas antroj sėdėjo. xebra oagėrė, ir davė mergiotei pavairuot. pažystamas sustojo prie šviesoforo, už jo kita mašina sako matau kirovas atlekia iš paskos, po keliu sekundžiu žiūri visas veidrodėlis geltonas (jo sūnus už vairo buvo tai gerai kad greitas buvo spejo užsukt mašną, jų maskaradui tik šikna pervažiavo ir dar priekį stovėjusiam devintukui kliuvo :icon-wink: vat taip vat būma su tom mergičkom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...