Jump to content

CLAAS LEXION 460


Ramunas

Recommended Posts

  • Atsakymai 50
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

:D betygala kaip ir teisus šiuo atveju, vienas toks galimas minusiukas jei su merso varikliu labiau vibruoja, gali plata nulūžt. na dar pravažumu claasai neblizga :icon-wink:

Kas del pravazumo tai leisk paklaust kodel neblizga? Kuris pagal tamsta blizga :icon-question: Taip nemaniciau. Bet kuriam kombainui uzdek 650 plocio padangas tikrai neblizges nei vienas o uzdejus zymiai platesnes lips kaip paseles. Svarbu ka pirkdamas pasirenki. Gali placias 1050 pasirinkti, gali viksrine vaziuokle, gali dublius uzdet galu gale galini tilta vedama pasirinkt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D betygala kaip ir teisus šiuo atveju, vienas toks galimas minusiukas jei su merso varikliu labiau vibruoja, gali plata nulūžt. na dar pravažumu claasai neblizga :icon-wink:

Kas del pravazumo tai leisk paklaust kodel neblizga? Kuris pagal tamsta blizga :icon-question: Taip nemaniciau. Bet kuriam kombainui uzdek 650 plocio padangas tikrai neblizges nei vienas o uzdejus zymiai platesnes lips kaip paseles. Svarbu ka pirkdamas pasirenki. Gali placias 1050 pasirinkti, gali viksrine vaziuokle, gali dublius uzdet galu gale galini tilta vedama pasirinkt

:lol: Zmogus paklause ko tiketis, kadangi tai 460 nebegaminamas modelis tai perka tai kas yra. O del blizgejimo mano nuomone tu paciu metu su tokiais pat ratais NH geriau ropotu det ne apie tai tema sitas kombainas tikrai geras

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks tikrai nebegaminamas

dėl pravazumo manau daug priklauso nuo tarpinės

beje maniškės na to perkamo lexiono

Continental 800/65 R32

Trelleborg 600/65 R26,5

Man šiemet kombainioras taip dona ikišo kat su pusantriniu, nh 8560 ir bielkius vos išlupo :lol: Aišku ventiliatoriu sulakstė ir pusdieni prasiknisom

O prieš išvažiuodamas iš lauko dar ir liepiau ,kad ta bala aplink apvažiotu,o jis vienakart apvažiavo paskui tiesiai :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

Elektros plokste :)

mm tai prie ko čia merso variklio vibracijos ir plokštės lužimai? :D ar nebus čia dar tik viena legenda.....

ne aš apie tas platas kalba užvedžiau, todėl negaliu komentuoti... :icon-rolleyes: čia nemažai kas forume turi Lexion, gal kam lūžę yra?

hmm šeip tai visas kaimynų istorijas žinai o šitos negirdėjai? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik siandien keskuose buvau ir 3 furos pakrautu kombainu (deveti) i ukraina isvaziuoja tame tarpe ir lexion 460. Kazkaip mintis snibzda jog i rytus atsirado paklausa devetai technikai.

praita savaite buvom dojuj irgi stovejo fura su ukrainietiskais numeriais tai sake vadybininkas, kad padeda deveta technika isigyti. Ukrajinoj pradejo labai vystitis zemesukis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...