Jump to content
ūkininkas

Miežių auginimas

Recommended Posts

prieš 17 minutes , drapox pranešimas:

Na ten vistiek atskiras padalinys, Dotnuva seeds ar kažkaip panašiai dabar vadinasi. Bet esmė tame, kad yra sėklos atsekamumas ir galutiniam varijante kentėtų ūkis kuris augino, nebent ūkis nebeicuoja sėklos, o viskas ruošiama Dotnuvoje.

šeip stengiuosi pirkti nebeicuota sekla,nes po jų beicavimo,tai yra tikrai kūlių,pvz gracijoj,dabar pats išsibeicuoju ir žinau kiek supyles beico tonai,ir jeigu būna kažko,tai galiu tik beica kaltint nieko kito

Prieš 1 valandą, Gunia pranešimas:

Nepastebejau bėdu su akuotais..nusikula tvarkingai.

Tai pas mane kazkas netaip yra tada. Du sezonus auginu jau..ir visad lieka ju. Matyt kazkas netaip kombaine sureguliuota

prieš 9 minutes , Audrius08 pranešimas:

Tai pas mane kazkas netaip yra tada. Du sezonus auginu jau..ir visad lieka ju. Matyt kazkas netaip kombaine sureguliuota

Su akuotais gali nesusitvarkyti tik su zieminiais mieziais, vasariniu tikrai issikulai akotai :) pobugnio tarpa mazink iki kol neskaldo, sietus reguliuoji tol kol neateina akuotai y bunkery :) 

Prieš 3 valandų, Audrius08 pranešimas:

Akuotai sunkiau nusikulia jei prieš kūlimą ilgą laiką nebūna lietų. Bet pernai tikrai nusikūlė, tad kaltint gali tik kombaino reguliavimus arba išlenktą pobūgnį.

prieš 28 minutes , drapox pranešimas:

Akuotai sunkiau nusikulia jei prieš kūlimą ilgą laiką nebūna lietų. Bet pernai tikrai nusikūlė, tad kaltint gali tik kombaino reguliavimus arba išlenktą pobūgnį.

Pernai kaip tik miežiai buvo kuliami pries lietu ir jo ilgai nebuvo ;) reikes kombaininkui sakyt, kad sutvarkytu..pabugnis tvarkingas ;)

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti