Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

Pernai dulkanciu kuliu buvo Propine, galvojau jog veisle kalta, siais metais ju yra veisleje Greis is Dotnuvos. Isdulka ,taciau kulti ziauru..., kombainas juodas, juodu dulkiu stulpas stovi , o ir kombainioras su laiku pasidaro kaip pats juodziausias negras))).

P.S. Iki pernai metu sedavau neaiskias ,dar nuo kolukiu laiku islikusias veisle, nieko panasaus niekad nebuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, chefas pranešimas:

Sekla is Dotnuvos turbut ?Pas mane su sartifikuota tas pats.Jie turbut beicuoja ruzavu pigmetu, kuris i vandeninius baltus dazus dedasi ))).

IMG_20180616_101222.jpg

man panaši situacija, speju kad sekla užsikretus pati nes pieva kazkur 50 metu nearta buvo ir taivietom gal 50 ant 50 geru tėra , beicuota su Baytantrio,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Pas mane propino 4 metai sava sekla nemates kuliu cia gal ir veisles atparumas ytakoja ju atsiradima

Pernai pirkau propino sekla, taciau beicavo pardavejas (mano becu selesttrio)-, buvo dar baisiau nei siais metais.Kaip pats beicuoji tai nors garantija kazkokia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , chefas pranešimas:

Pernai pirkau propino sekla, taciau beicavo pardavejas (mano becu selesttrio)-, buvo dar baisiau nei siais metais.Kaip pats beicuoji tai nors garantija kazkokia...

Mieziai sunkiau beicuojas jiems vandens kieky reik didint daug sugeria kaip tavo atveju tai halturke juk nesau dare 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-06-21 at 08:18, urbonas10 pranešimas:

Kaip pas ūkininkus miežai laikos? Saviškus pažiūrėjau vakar, tai vaizdas tragiškas, yra nesudygusių net, o kas išdygę, tai baigia nudžiūt. Žodžiu kaži ar reiks kult. 

Pas mane ir nekas. Kur sėjau Edviną šešiaeilius tai labai nekas. Man jie nelabai bepatinka, kažin, kaip pas kitus, gal kas nors sėjot tokių? Jie lyg ir bijo drėgnesnių vietų, sudygę drėgnesnėse vietose gelto, po to sausra ir t.t.. Gal reikia jie rimčiau patręšti prieš sėją?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...