Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

On 2018-05-04 at 09:25, manttys pranešimas:

O tai kaip su zieminiais, juk irgi ant dirvos, manau viskas ok su tuo garavinu. Siaip dali saviskiu tresiau po sejos, dali pries, o dali atsejau po zieminiu patresino ankstyva balandi, tai bus idomu palyginti

Gal ir tavo tiesa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Audrius08 pranešimas:

O kas ta išberta salietra valgys? Juk pasejus neiskart javai sudyge buna? O karbamidas kaip tik pereina i javams paimama forma kol sudygsta ir tada maitinasi..ar as klystu? :)

Tai karbamida kažkur po mėnesio tik valgyti pradeda jei sausa. Nu man taip sakė aš taip pat pezu ;-) o salietra po savaitės jau prieinama, klystu? ;-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, tomsikass pranešimas:

200 kg/ha karbamido pries seja. Veisle Propino. Ar dar galima tiketis salykliniu? Ar jau nurasyt i pasarinius ir pilt amonio sulfato po 150? (Aisku pries lietu, jeigu jo bus geguze)

Manau viskas nuo metų priklausys, pernai salietros supyliau 250kg/ha salyklas, užpernai perstengta stipriai buvo su tais pačiais 250, šiemet nuleidau iki 220 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , buster540 pranešimas:

Tai karbamida kažkur po mėnesio tik valgyti pradeda jei sausa. Nu man taip sakė aš taip pat pezu ;-) o salietra po savaitės jau prieinama, klystu? ;-)

Viskas priklauso nuo temperatūros jei virš 20 tai ir karbamidas po dviejų savaičių jau būna prieinamas,o per tiek maždaug ir sudygsta.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, buster540 pranešimas:

Tai karbamida kažkur po mėnesio tik valgyti pradeda jei sausa. Nu man taip sakė aš taip pat pezu ;-) o salietra po savaitės jau prieinama, klystu? ;-)

Jeei atmintis nepaveda..tai karbamidaa prieinamas po 12-16d ir tada jau javu saknys buna suformuotos kad galetu pasisavint maisto medziagas :) p.s as zinau taip..bet irgi klaidinga info ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...