Jump to content

Dekoratyviniai akmenys


Lajmis

Recommended Posts

  • po 2 mėnesių...

mano stichija - lauko rieduliai, kai turiu jegu ir laiko muriju pats, bet tik is naturaliu akmenu, ne skaldytu, daug kas mate ir daug kas ka sake, vieni sako fe, kiti sako liuks, man asmenishkai nera grazesnio muro nei is neskaldytu akmenu, o jei dar sutvarkius apshvietima, umhhhh kaip nakti atrodo...

na bet cia pagal skoni

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano stichija - lauko rieduliai, kai turiu jegu ir laiko muriju pats, bet tik is naturaliu akmenu, ne skaldytu, daug kas mate ir daug kas ka sake, vieni sako fe, kiti sako liuks, man asmenishkai nera grazesnio muro nei is neskaldytu akmenu, o jei dar sutvarkius apshvietima, umhhhh kaip nakti atrodo...

na bet cia pagal skoni

tai gal dar murini kaip pakruojo dvarą, apačioj mažesni viršuj dideli akmenys :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano stichija - lauko rieduliai, kai turiu jegu ir laiko muriju pats, bet tik is naturaliu akmenu, ne skaldytu, daug kas mate ir daug kas ka sake, vieni sako fe, kiti sako liuks, man asmenishkai nera grazesnio muro nei is neskaldytu akmenu, o jei dar sutvarkius apshvietima, umhhhh kaip nakti atrodo...

na bet cia pagal skoni

o gal gali ydeti savo darbu nuotrauku?butu ydomu pasiziureti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tu darbu ne tiek jau ir daug, tvoros vartu stulpai, pernai aptarta sandelio - garazo siena 1,2 m aukscio gal apie 40 metru is triju pusiu, nes pridurtas prie seno pastato, o su foto ne kaip sekasi, bandziau ikelti keleta technikos nuotrauku, bet nesekmingai, galeciau nebent email atsiusti

o artimiausi siemet suplanuoti darbai tai sklepo apmurijimas ir tilto per upeliuka-griovi sonu nuo pat dugno apmurijimas, kaip seksis papasakosiu rudeni.

pabresiu, kad tai zverishkai sunkus darbas, tad jei planuojate koki rimtesni statini tai reiks begalo daug kantrybes ir ivariu tepalu plyshtantiems pirshtams taisyti

pats muryjimas yra kur kas lengvesnis nei plytu, nes siena niekaip nesigaus idealiai tiesi, taigi jei turi pakankamai sveikatos kilnoti rieduliams ir pakankamai kantrybes kad vos pradejus nenusispjauti, tai butinai pavyks

sekmes :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pabresiu, kad tai zverishkai sunkus darbas, tad jei planuojate koki rimtesni statini tai reiks begalo daug kantrybes ir ivariu tepalu plyshtantiems pirshtams taisyti

pats muryjimas yra kur kas lengvesnis nei plytu, nes siena niekaip nesigaus idealiai tiesi, taigi jei turi pakankamai sveikatos kilnoti rieduliams ir pakankamai kantrybes kad vos pradejus nenusispjauti, tai butinai pavyks

sekmes :)

Vat vat todėl tie brudai dvarponiai ir liepdavo baudžiauninkams mūryt mažus akmenis apačioj, didelius viršuj, kad dar sunkiau būtu, ir dar labiau mužiką užspaust. (pvz Pakruojo dvaro tvora)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomus minčių vingis, o aš maniau kad tie Ropai buvo taupesni už suvalkiečius taupė kiaušinius kad tik mažiau reikėtų kiaušinio baltymo mūrinimo skiediniui gaminti, tais laikais juk cemento tai nebuvo.

Na seni pakruojiečiai man pasakojo, kad tais laikais tai buvo laikoma "Navarotu"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 5 metų...
  • po 3 savaičių...
tai gal yra plastikas koks nes yra plastiku klinkerio imitacija, kol nepaliesi nesuprasi ir nepatikesi kad ten plastikas

tai tikrai ne plastikas, tai vadinamas dekoratyvinis akmuo, iš ko padarytas sunku pasakyti, bet tai kaip suprantu viena iš klinkerio atmainų, kad ne iš akmens tai 100%, nes per lengvas. Teko pirkti vidaus apdailai, tai nėra pigus malonumas :lol:

http://dekoratyvinisakmuo.lt/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...