Jump to content

Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?


stauga

Recommended Posts

prieš 5 minutes , Minduksx pranešimas:

Geriausiai butu kad valdzia sutartu su ukininkais tarkim be balandzio 1 negalima pilt trasu ir but ramu.

Kai valdžia įsikiš tai turėsi kitą kraštutinumą...reiks o negalėsi

 

Tad geriau patiems nesąmonių nedaryti,nes jei dar koks "gamtos mylėtojas" nuo asfalto karą paskelbs kentėsim visi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , Minduksx pranešimas:

Geriausiai butu kad valdzia sutartu su ukininkais tarkim be balandzio 1 negalima pilt trasu ir but ramu.

Ar aš kažką maišau, bet ir yra bent jau buvo per seminarą sakę, kad trešimų  be balandžio pirmos istatymiškai dėl išplovimo ir negalima pradėti, bet čia prieš kokius 6 metus. Arba aš netaip buvau supratęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, pukotukas pranešimas:

vasario mienuo trasa seje bendrai nieko keista pas mus pernai sausio 25 pupas zirnius kule visokiu ekstremalu yra . daba ne trasu reikia o vandes  nes jo mazai tikrai yra zemeje  sniega nuleido jokiu balu nebuvo tiek zeme perdziuvusi kad viska surijo.

 

Balu nera nes isalo nulis. Tai viskas susigere.

Pas mus ir pernai kukuruza pjove po nauju. Nes nejo anksciau ivaziuoti, jokio salcio normalaus nebuvo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , sigitass pranešimas:

Ar aš kažką maišau, bet ir yra bent jau buvo per seminarą sakę, kad trešimų  be balandžio pirmos istatymiškai dėl išplovimo ir negalima pradėti, bet čia prieš kokius 6 metus. Arba aš netaip buvau supratęs.

Pažiurėjau, mėšlas ir srutos tai nuo balandžio mėn tikrai dėl mineralinių bent nerandu pakolkas gal tadar apie skystas ir sakė o aš ne taip nugirdau, jei ką reikės paklausti konsultavimo tarnybos nes ten liktai ir minėjo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Gnytasis pranešimas:

Kvieciam gal ir nelabai verta dar bert bet kokiem rapsam maziau bedu butu visgi ju saknis zymiai ilgesne uzauga

Pernai dariau tokį eksperimentą. Buvo orai dienom apie 4-5 šilumos naktim -1-2 laipsniai šalčio. Tai puse lauko daviau po 200 salietros rapsui pusei nei. laukiau kol sušils. Jau buvau pradėjęs galvot, kad blogai darau  - beveik visi kaimynai aplink jau bėrė.  Aišku matėsi kad jau baltų šaknų pilna ir jau lapelius naujus nori leist ir traktoriai neklimsta, bet visgi rezultatas gavosi toks, kad tie kur anksčiau trešti atrodė kaip kad visai netrešti. Ant žydėjimo išvis gerai matėsi, patrešti anksčiausiai vėlavo žydėt kokias 3-4 dienas. Šiemet sėdžiu ramus su trešimais, visgi vasaris dar tik ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , yogop pranešimas:

Pernai dariau tokį eksperimentą. Buvo orai dienom apie 4-5 šilumos naktim -1-2 laipsniai šalčio. Tai puse lauko daviau po 200 salietros rapsui pusei nei. laukiau kol sušils. Jau buvau pradėjęs galvot, kad blogai darau  - beveik visi kaimynai aplink jau bėrė.  Aišku matėsi kad jau baltų šaknų pilna ir jau lapelius naujus nori leist ir traktoriai neklimsta, bet visgi rezultatas gavosi toks, kad tie kur anksčiau trešti atrodė kaip kad visai netrešti. Ant žydėjimo išvis gerai matėsi, patrešti anksčiausiai vėlavo žydėt kokias 3-4 dienas. Šiemet sėdžiu ramus su trešimais, visgi vasaris dar tik ;)

Tai ne i žydejima reikia žiureti, bet derliu reikejo palyginti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

caper teisus, reikejo derliu lygint. Kiek man zinoma augalas skubina greiciau uzmegst seklas jei jaučia maisto stygiu, del to soka augt i virsu ir istysta plonas ir nusviesejes. Yra aplink veikeju kur su trasom niekad nepersistengia, tai pjutį kaime pradeda visada pirmi bent puse savaites, net ir tas pacias veisles lygininant. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viena lauku 5 proc kvieciu yra netrestu npk, tai sia savaite 5 20 30 isbersiu tam plotui, naktu ir salnu nereikes. Pastarasias dvi savaites laukuose melioracijas knisom, daug kur jau labai silpnai bega vanduo is ziotciu ir per neisalusia zeme daug lauku kuo puikiausiai vaziuoja, tik siandien bisko po salcio virsu atleido o apcioj ciut leduko yra tai vietom slidinejo, o ryt jauciu jau bus susigere

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , dvidas pranešimas:

Reik patarimo kokias trasas geriau naudot KAS ar salietra ,dar nieko nesu uzsisakes ,o KAS is vis nesu dar naudojes,buvau galvojes pradet siemet naudot bet kai dabar toks nedidelis kainu skirtumas ar apsimoka.

Jei dar nabandęs , pabandyk. Pats žiūrėdavau gana atsargiai bet dabar jau trečią sezoną naudosiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, dvidas pranešimas:

Reik patarimo kokias trasas geriau naudot KAS ar salietra ,dar nieko nesu uzsisakes ,o KAS is vis nesu dar naudojes,buvau galvojes pradet siemet naudot bet kai dabar toks nedidelis kainu skirtumas ar apsimoka.

Jai purkstuvas geras ir talpus. Plius laukuose mazai kliuciu. Tai as uz KAS. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...