Jump to content

Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?


stauga

Recommended Posts

Laisciau kai jau buvo ugteleje, tada po 100 ltr ir kur gavo ant lapo lasa tie lapai nudege, tai ant paaugusiu tiktai nepurksciau. Bet kai dabar tai jiem nieko blogo neatsitiks. Tiesa indzektoriaus lasas yra cis tiek stambesnis uz ruko, tai apie ruko efekta negaliu pasisakyti, nes neisbandziau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , manttys pranešimas:

Laisciau kai jau buvo ugteleje, tada po 100 ltr ir kur gavo ant lapo lasa tie lapai nudege, tai ant paaugusiu tiktai nepurksciau. Bet kai dabar tai jiem nieko blogo neatsitiks. Tiesa indzektoriaus lasas yra cis tiek stambesnis uz ruko, tai apie ruko efekta negaliu pasisakyti, nes neisbandziau

Tai pas mane ir indzektorius 04. As galvoju kitoi sav.,  po 280l/ha. Tipo geresnis efektas, nei laistant.

5351B894-DBD0-4F47-B873-80C2DE609D27.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , manttys pranešimas:

o kam tau tos kitos savaites laukti, jeigu eina ivaziuoti ir pursk. paselis labai gerai atrodo, kita savaite jau bus bile kiek zalumos

Tai va, kad neina dar. Gale savaites a. sulfata pilsiu. Ir po to KAS varysiu. Jai neprilis sia sav. 

Bet manau ta zaluma dar nieko, ar jau laistyt geriau tada?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tu nepriimk mano kalbu uz kazkokį pranašą, nes aš pats toks forumo savamokslis. augalas nebijo kaso kol yra labai gležnas, dar vangiai veikia jo vegetacija, tai trąša ant lapo pakankamai nuosaikiai jį veikia ir augalas tik dalį to pasisavina ir iškarto valgo. Jeigu tu purkši ant stipriai atsinaujinusios vegetacijos, kai lapai intensyviai dirba, tai rezultatas gali būti ne toks, kokio tikiesi, aš tada jau nerizikuočiau su tokiais kiekiais ant lapų

Su purkšuvu tai nepilk jo pilno, po kūbą įsipili ir varai, nes kol išlauksi kad su pilnu įvažiuotum tai jau bus jiems badas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , manttys pranešimas:

na tu nepriimk mano kalbu uz kazkokį pranašą, nes aš pats toks forumo savamokslis. augalas nebijo kaso kol yra labai gležnas, dar vangiai veikia jo vegetacija, tai trąša ant lapo pakankamai nuosaikiai jį veikia ir augalas tik dalį to pasisavina ir iškarto valgo. Jeigu tu purkši ant stipriai atsinaujinusios vegetacijos, kai lapai intensyviai dirba, tai rezultatas gali būti ne toks, kokio tikiesi, aš tada jau nerizikuočiau su tokiais kiekiais ant lapų

Su purkšuvu tai nepilk jo pilno, po kūbą įsipili ir varai, nes kol išlauksi kad su pilnu įvažiuotum tai jau bus jiems badas

Tai zinoma nepriimu, tik nuomone man idomu isklausyti. Tai kas be ko, kad ir kubo, dar vietom nepatrauksiu. Dar nematyt net dirbanciu laukuose, per daug dregna dar. Kuminius vos velki. 

Siaip 53vm esu atidaves pries gera savaite. Todel  netrydalioju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

PURKSTI ar LAISTYTI? I si klausima atsakyma rasti galima pasiskaicius apie KASo azoto sudeti.Jame yra 16 amidinio azoto,kuri augalas ima per lapus,taigi purksdami gauname kaip ir dviguba nauda,kas issipurskia ant zemes ima saknys, kas ant lapu ima per lapus.

Kazkiek nuostoliu kad apdega, bet tokiu laiku kaip dabar- jie minimalus.Kai atsiranda daug zalumos tada geriau laistyti.

Cia mano ismastymas gal kiti kitaip galvojate.

PS. KASo pliusas naskaitant pigesnes kainos, dar tas, kad amidinis azotas taip greitai neissiplauna kaip nitratinis,todel galima (ir reikia) naudoti vienu vaziavimu dideles normas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Minduksx pranešimas:

Tai pas mane netresti zaliuoja kuo puikiausiai ir leidzia tas sanknis ir sakniaplaukius, as klausiau drapox is kur zino kad JAU valgo jo isberta azota?

Tai negi manai kad netręšti tai ne žaliuos ? 

Kai nori valgyti ir seilės tysta, geriau kad lėkštė būtų pilna ar tuščia ? Tokia buvo mintis ką rašiau.

Bepigu tiems kieno podirvis smėlis ar šiaip laidus, ten jau net su purkštuvais važinėja, tai jums ir su tuo ankstyvu tręšimu nereikėjo skubėt. O štai pas mus ir dalyje Panevėžio rajono šiandien mačiau kokios balos tebetelkšo, tręšimas vis tempiasi tolyn. Tai čia jau yra problema nepasitręšus. Jau visai pravartu būtų ir daugiau azoto, bet... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, manttys pranešimas:

na tu nepriimk mano kalbu uz kazkokį pranašą, nes aš pats toks forumo savamokslis. augalas nebijo kaso kol yra labai gležnas, dar vangiai veikia jo vegetacija, tai trąša ant lapo pakankamai nuosaikiai jį veikia ir augalas tik dalį to pasisavina ir iškarto valgo. Jeigu tu purkši ant stipriai atsinaujinusios vegetacijos, kai lapai intensyviai dirba, tai rezultatas gali būti ne toks, kokio tikiesi, aš tada jau nerizikuočiau su tokiais kiekiais ant lapų

Su purkšuvu tai nepilk jo pilno, po kūbą įsipili ir varai, nes kol išlauksi kad su pilnu įvažiuotum tai jau bus jiems badas

Kuo kvieciai mazesni ar jaunesni tuo ju lapu vaskinis sluoksnis didesnis uztat ir nebijo purskimo su KAS (ar rukiniais ar inzektoriniais). O velesnese fazese ir naudojam laistyma praskiedus vandeniu kad kuo maziau nudegint. Ten kur lasas papuole ant lapo  tai ir buna rudas taskas, o visa kita patenka ant zemes.  Vaskinis sluoksnis lapo ploneja augalui augant. O kaip mes visi saugom veliavini lapa kad nenudegint...vaskinis sluoksnis beveik jau dinges.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...