Jump to content

Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?


stauga

Recommended Posts

prieš valandą, Audrius08 pranešimas:

As dar turbut luktelsiu..greiciausiai iki velyku,nes per velykas pranesa lietu šlapdriba :)  tai tesiu arimus šiandien toliau ;)

Po velykų gali ir nebeįvažiuoti kokia pusę mėnesio.

Su arimu čia rimtai ar jau balandžio pirmos pokštus skaldai ? Nes pas mus dar ledas skaityk netirpsta, apie 20 cm yra, o įšalo turėtų būti dar daugiau. Dar nebuvo paviršius tiek atšilęs, kad galėčiau kviečių išsikasti pažiūrėt kas po žemėm dedasi.

Bet, atsižvelgiant į orų prognozes, manau reiks ryte užmesti po 100 AN ant kviečių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , drapox pranešimas:

Po velykų gali ir nebeįvažiuoti kokia pusę mėnesio.

Su arimu čia rimtai ar jau balandžio pirmos pokštus skaldai ? Nes pas mus dar ledas skaityk netirpsta, apie 20 cm yra, o įšalo turėtų būti dar daugiau. Dar nebuvo paviršius tiek atšilęs, kad galėčiau kviečių išsikasti pažiūrėt kas po žemėm dedasi.

Bet, atsižvelgiant į orų prognozes, manau reiks ryte užmesti po 100 AN ant kviečių.

Na dabar kiekviena nakti rodo minusa..tai gal dar ir sumastysiu kitaip, gal pabersiu velykom, kad galetu ramiau but ;) neaisku kiek tu krituliu bus..siandien dar tik antradienis tai visko gali but kad pasikeis ir mano planai :)

O del arimu neskaldau pokstu  :D

 

IMG_20180327_113722.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat dabar galva ir sukasi ka ce daryti, vieni konsultantai sako pilk po 100kg, kiti nusiplauna ir sako daryk kaip galvoji, o rezultata pats matysi ar gerai ar blogai padarei. Palei oru prognoze sita savaite saltuku, kita pereinamieji orai su krituliais. Isvada tokia, kad dbr vaziuoju su tuo 100kg, sausai nemakodamas lauku, bet gali buti azoto kazkiek nuostoliai, bet kitai atsigaves augalas ras ka uzvalgiti arba teks sukti galva kaip veliau ivaziuoti su giliom pravezom. Viena kontora sake pilt ta 100kg jau pries 10d.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš galiu pasakyti, kodėl aš apsisprendžiau duoti šiek tiek AN.

Pirmiausiai, pasėlių būklė tragiška. Ten kur sudygę ir neprigėrę tai gerokai apšalę. Kuo anksčiau gaus valgyti tuo didesnė tikimybė išsaugoti pasėlį padoraus tankumo.

Antra, dar pora naktų, o toliau įvažiuoti ant pašalo šansų nebebus. O po to dėl drėgmės pertekliaus išdžius tikrai negreitai, tad nepatręšim dar ilgai.

Trečia, tolimos prognozės nėra tikslios, bet pastudijavau daug orų prognozių ir bendra tendencija tokia, kad po Velykų apie balandžio 3 temperatūros pereina vien į pliusines, o nuo 5 dienos tikėtina dienos temperatūra per 10 šilumos, 9d iki 14 šilumos. Tolima prognozė, jinai gali nepasitvirtint, bet, o jeigu...

Dėl kritulių gali būti praradimų, bet nepatręšus problemų gali būti daugiau prie tokios situacijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Audrius08 pranešimas:

Na dabar kiekviena nakti rodo minusa..tai gal dar ir sumastysiu kitaip, gal pabersiu velykom, kad galetu ramiau but ;) neaisku kiek tu krituliu bus..siandien dar tik antradienis tai visko gali but kad pasikeis ir mano planai :)

O del arimu neskaldau pokstu  :D

 

IMG_20180327_113722.jpg

Kokiam rajone jau iseina arti? Nes man iki tokio dalyko begalo toli dar. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...