Jump to content

Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?


stauga

Recommended Posts

7 minutes ago, axe said:

Kaip jums neisgula po 600 supylus, 3 reguliatorius naudojat? As is po zirniu 450 uzvariau tokiam kalnuotam lauke, du kart augimo reguliatoriai ir tikrai nemazai prigule

Taip tris kartus trumpinu, na tiksliau du. Nes pirmas ccc, anksti panaudotas, del krumijimosi. 

Taip pat ir veisle daug savo pliusu turi. Pernai tik skagenas vietom pagule, bet cia del gamtos kaltes. But ir tas stacias buves :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

59 minutes ago, edviuks said:

idomus tie metai buna. Nustebina . 2015m  300npk, 350 salietros, sulfato 150, biro ivairiuose laukuose nuo 9 - 11t/ha.  Siemet taspats tresimas, vos 6t. 

Su tom 11t/ha nlb noriu tikėti, 2015m jau po bulvienos kur buvom rimtai trąšų pripyle atrodė tikrai labai gražiai Skagenas, bet max 8t/ha ir viskas  ir tai tada jau derliaus metai buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

23 minutes ago, min-de said:

Netikiu

kiekvieno valia tikėti ar ne  daugumos čia pasisakymais būtų galima suabejoti,kaip jums toks variantas rudeny NPK 6-26-30 250 kg pavasary NPK 15-15-15+S 200kg Salietra 300 Kg per du kartus ir karbamidas 40kg/ha purškiant per du kartus ir kas svarbiausia žemės našumo balas 32-36 ir humusas 2 su kapeikomis žemės nuo smelio iki molio ivairi yra visko kaip sakant ir reziume rezultatas famulas derlius 8-9t magnifikas 7-8t tikit kas ar ne, bet rezultatas pagrystas tikrais faktais 100%. kalbama tik apie trešimą
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7 minutes ago, kverneland83 said:

kiekvieno valia tikėti ar ne  daugumos čia pasisakymais būtų galima suabejoti,kaip jums toks variantas rudeny NPK 6-26-30 250 kg pavasary NPK 15-15-15+S 200kg Salietra 300 Kg per du kartus ir karbamidas 40kg/ha purškiant per du kartus ir kas svarbiausia žemės našumo balas 32-36 ir humusas 2 su kapeikomis žemės nuo smelio iki molio ivairi yra visko kaip sakant ir reziume rezultatas famulas derlius 8-9t magnifikas 7-8t tikit kas ar ne, bet rezultatas pagrystas tikrais faktais 100%. kalbama tik apie trešimą
 

O kaip jūs čia skaičiuojat te derliu, nes jau dabar skaitant man galai nesueina, pvz. parašyta 7-8 tonos, tai dabar nebeaišku ar 7 ar 8 ar gal tik 7,1 aš sudedu visus parduotus grūdus ir padalinu iš hektaru skaičiaus ir gaunu tikslu skaičiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7 minutes ago, viktorass said:

O kaip jūs čia skaičiuojat te derliu, nes jau dabar skaitant man galai nesueina, pvz. parašyta 7-8 tonos, tai dabar nebeaišku ar 7 ar 8 ar gal tik 7,1 aš sudedu visus parduotus grūdus ir padalinu iš hektaru skaičiaus ir gaunu tikslu skaičiu.

Aš tai kiekvieną lauką atskirai imu derlingumą ir jis svyruoja viename buna 7t kitame 8t tai ir parašau nuo 7 iki 8 kilogramas ar tai gramais tiksliai neskaičiuoju

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, kverneland83 said:

Aš tai kiekvieną lauką atskirai imu derlingumą ir jis svyruoja viename buna 7t kitame 8t tai ir parašau nuo 7 iki 8 
 

O kada pradėjai tręšti azotinės trasos? :D nu tema taip vadinas...bet visi pro šalį rašom :D neaisku,kada mes čia ka ketinam pradet tręšti :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano pasakymas yra ne vidurkis . Teigimas buvo, kad su tokiu tresimu is atskiru lauku gavau tokius derlius . Vidurkio sie skaiciai tikrai neatspindi . ir seip, ar sutapimas ar ne, bet tais metais tresiau tikrai ne anksti . apie balandzio 4 . nors galejo tresti ir kova. kai buvo suveseje, atidaviau pilna norma. Na tais metais aisku ir isziemojimas buvo simtaprocentinis . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

38 minutes ago, pukotukas said:

norejau paklausti  mano kvieciai kaip ir sakiau labai sudynai atrodo jei juos gaivinu  uzpilu saletros ir jiem cikoselio kai duosiu per spranda nepakenkas jiem kazin kai niera jie stiprus 

CCC etiketeje tokia rekomendacija :Nepatartina naudoti netręštiems ir blogai besivystantiems pasėliams, taip pat auginamiems lengvoje priesmėlio dirvoje. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Remse said:

CCC etiketeje tokia rekomendacija :Nepatartina naudoti netręštiems ir blogai besivystantiems pasėliams, taip pat auginamiems lengvoje priesmėlio dirvoje. 

ccc as ir skaiciau galvoju gal kas bande ir nieko  nenutiko nu mastau reiks bandyti patresti kai bus laikas ir nupusti bus kaip bus reiks rizikuoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

40 minutes ago, pukotukas said:

norejau paklausti  mano kvieciai kaip ir sakiau labai sudynai atrodo jei juos gaivinu  uzpilu saletros ir jiem cikoselio kai duosiu per spranda nepakenkas jiem kazin kai niera jie stiprus 

pirmiausia man atrodo, kad ph pasimatuok, kol dar laikas, tuo pačiu ir npk išsitirsi, nes jei kaip sakai sėjai rugsėjo vidury, tai jau turėjo krūmytis kaip reikiant, o nestovėt su dviem lapeliais, taip kad manau nuo tyrimų pradėk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 minute ago, darius5 said:

pirmiausia man atrodo, kad ph pasimatuok, kol dar laikas, tuo pačiu ir npk išsitirsi, nes jei kaip sakai sėjai rugsėjo vidury, tai jau turėjo krūmytis kaip reikiant, o nestovėt su dviem lapeliais, taip kad manau nuo tyrimų pradėk

buvusi pieva tam lauke bjauras ora nulekciu nufotkint ir pamatytum kaip atrodo gal patarima koki duotum

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 valandas ago , darius5 said:

pirmiausia man atrodo, kad ph pasimatuok, kol dar laikas, tuo pačiu ir npk išsitirsi, nes jei kaip sakai sėjai rugsėjo vidury, tai jau turėjo krūmytis kaip reikiant, o nestovėt su dviem lapeliais, taip kad manau nuo tyrimų pradėk

Žmogus, turėdamas kelis ha bendro ploto, nemanau kad darys dirvožemio tyrimus ir dar pavasarį, kai pasėta kultūra. Tad pasiūlymas ne į temą. 

Pagrindinė ir dažniausia tokio pasėlio problema kad per giliai pasėta. Ir tikriausiai suarta pieva prieš tai nesmulkinus velėnos. O npk duota iš rudens?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane toks vaizdas kviečiuose, mąstau, kad reikia naudoti ccc krūmijimosi skatinimui, tik nerandu info, kuriuo tiksliai momentu tai daryt? Po tręšimo azotu, kada jau matosi jo efektas ar nežiūrėt ir purkšti iškart, ar kada pradeda augt šoniniai ūgliai ir t.t.?  

P.s. nuotraukoje ne pasėlius fotkinau, bet gal eis įžiūrėt ir pasėlių vaizdą.

IMG_4546.PNG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...