Jump to content
Minduksx

Vasarinis rapsas

Recommended Posts

Aš ant toninio Hardi esu bandęs karbamidą pilt be sieto (tik maišą), tai maniau kad siurblys subirės ir taip sistemą visą užtrambavo, kad siaubas, visą dieną valiau. Neįsivaizduoju, kaip galima supilt didmaišį. :icon-exclaim::icon-rolleyes: Očevidnoje neverojatnoje. Kažkas iš fantastikos pasaulio.

na pasirodo galima ir didmaisi istirpint, nors man uzkiso ten visa sistema, bet pasiknisau biski ir atsikimso. ziuresiu ryt koks efektas bus, ar neapdeginau tu rapsu.

Aš ant toninio Hardi esu bandęs karbamidą pilt be sieto (tik maišą), tai maniau kad siurblys subirės ir taip sistemą visą užtrambavo, kad siaubas, visą dieną valiau. Neįsivaizduoju, kaip galima supilt didmaišį. :icon-exclaim::icon-rolleyes: Očevidnoje neverojatnoje. Kažkas iš fantastikos pasaulio.

Tai dar karbamidas tirpsta kai cukrus (gerai), o kaip jei ten sulfatas sugeba istirpint, o paskui dar ir ispurkst, tai neikertu :) vistik isradingi tie lietuviai :D

Tikriausiai žaidžia ant laiko-lėtai, ir pamažu ištirpsta. Aš neturiu nei laiko nei kantrybės. :lol:

o tai koki kita varijanta pasiulysi kaip susert sulfata? isbarstyt tokioj sausroj tas pats kaip pinigus ismest i bala, vistiek neistirps. nebent laukt lietaus ir pries lietu isbarstyt, bet jo belaukiant reikia po biski ir papurkst kad nenusibaigtu visiskai

hardi siurblys memnraninis, kai ivarai trashu didesni kieki pasitaiko kad suplesho voztuvus, pas mane siurblys iscentrinis, tai gali tokia mase prasukt su juo kad tikrai ochiuvidnoje no nievierojatnoje gaunasi

zodziu tirpsta tirpsta, tik reikia priemoniu

hardi siurblys memnraninis, kai ivarai trashu didesni kieki pasitaiko kad suplesho voztuvus, pas mane siurblys iscentrinis, tai gali tokia mase prasukt su juo kad tikrai ochiuvidnoje no nievierojatnoje gaunasi

zodziu tirpsta tirpsta, tik reikia priemoniu

nors ir pavargt reikejo kol istirpinau, bet efektas yra. rapsai tuoj patamsejo ir augt pradejo, o pries tai nuskurde jau buvo. Sveriu lapai apdege, o rapsui nieko :)

Ką manot apie vasarinio rapso purškimą Aventroliu? Ar yra kitų analogiškų produktų? Įdėjau porą nuotraukų į Augalus, užmeskit akį ir patarkit ar verta tokiam rapsui bus naudot kažką panašaus. Trąšos buvo skaičiuotos 2t derliui, bet pavasaris nebuvo palankus. Dabar situacija pasitaisė, bet 2t nepavyks pasiekt greičiausiai.

aventrol apsimoka tada kai tikimasi bent 2,5 t is ha, nuo krushos jis neapsaugos, jei rapsas netankus, tai sunoks gerai ir be aventrolio

beja, neskubek nurashyti jo, dar ruduo toli, ziurek issipus taip , kad ne pats neatpazinsi

zadam purkst vasarini rapsa su Juventus, dabar rapsas zydi, galvoju tirpint amonio sulfato, ar bus is to naudos ar ne? po kiek i ha sulfato deti jei apsimoka?

kiek zinau zydint azoto negalima naudoti. as tai azotu planuoju nupurkst tuojau po zydejimo.

zadam purkst vasarini rapsa su Juventus, dabar rapsas zydi, galvoju tirpint amonio sulfato, ar bus is to naudos ar ne? po kiek i ha sulfato deti jei apsimoka?

kiek zinau zydint azoto negalima naudoti. as tai azotu planuoju nupurkst tuojau po zydejimo.

tai gal ir ta juventusa po zydejimo naudot?

Juventus, Folikura ar Orius geriausias purskimo laikas yra zydejimo pati pabaiga, bet galima ir po zydjimo pridedant karbamido o dar galima ir aventrolio. Amonio sulfato kazin ar verta nes siera ne ka bepades.

o kiek kg/ha dedate karbamido? ir kuriuo tarpsniu geriausia ji panaudoti? ar tuojau pat po zydejimo, ar truputi veliau kai ankstys storet pradeda?

ar verta v rapsa purkst fungicidais?

jei grazus rapsas manau verta, mes kazkada bandem tai seklos tikrai buvo didesnes. bet mano manymu verta tik tada kai derlius buna apie 2t ir daugiau

ar verta v rapsa purkst fungicidais?

jei grazus rapsas manau verta, mes kazkada bandem tai seklos tikrai buvo didesnes. bet mano manymu verta tik tada kai derlius buna apie 2t ir daugiau

teisybe,

Kai numatai derliu 2,5-3t/ha be fungicidu issiversti sunku. As vasarini purskiu Cantus 0,4-0.5kg/ha zidejimo kazkur viduri. Siemet planuoju vasarini purksti ir aventroliu pridedant karbamido 20kg/ha kai ankstaros pradeda gelsvet ir sukant apie pirsta dar neskyla. Manyciau bus verta nes siemet labai jau netolygus paselis ir brendimas bus daug ilgesnis.

Kai numatai derliu 2,5-3t/ha be fungicidu issiversti sunku. As vasarini purskiu Cantus 0,4-0.5kg/ha zidejimo kazkur viduri. Siemet planuoju vasarini purksti ir aventroliu pridedant karbamido 20kg/ha kai ankstaros pradeda gelsvet ir sukant apie pirsta dar neskyla. Manyciau bus verta nes siemet labai jau netolygus paselis ir brendimas bus daug ilgesnis.

na as mastau arba folicuru arba Juventus zydejimo pabaigoj. Kazin ar verta pirkt juventusa ar ta pati rezultata gauciau ir su folicuru? apie busima derliu dar anksti spresti, bet pakolkas neblogai atrodo.

Glifosuoti verta tada kai buna daug piktzoliu ir rapsas nevienodai bresta, nors glifosuotas laukas visada palengvins kombaino darba ir grudu dregnis bus zenkliai mazesnis.

Folikuras arba Juventus duos ta pati rezultata tik nezinau ar kainos tos pacios is skirtingu firmu :)

Glifosuoti verta tada kai buna daug piktzoliu ir rapsas nevienodai bresta, nors glifosuotas laukas visada palengvins kombaino darba ir grudu dregnis bus zenkliai mazesnis.

Folikuras arba Juventus duos ta pati rezultata tik nezinau ar kainos tos pacios is skirtingu firmu :)

ar gerai supratau, juventusas duos ta pati rezultata kaip roundapas? o galima roundapa naudot su aventroliu?

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti