Jump to content
Minduksx

Vasarinis rapsas

Recommended Posts

prieš 30 minutes , ceck pranešimas:

pirmadieniui registruosiu purskima fungicidu ir insekticidu, setas 04-16,bus vidurys žydejimo

Idomu butų foto pamatyti kaip atrodo ? Ką purkši nuo vabalų ? 

On 2018-06-05 at 19:39, drapox pranešimas:

Tai jau taip. Įsivaizduok, atvažiuoju nuo pat Kupiškio 20 km, valytuvas ant visų apsukų, lyja visur, balos taškos. Kuo arčiau namų tuo silpniau, jau šypsena dingo, o kai pamačiau, kad visai sausa namie, tai nėr žodžių. Per mėnesį jau su virš vienas lietutis 6mm. Drenažo remontui brėžinių jau nereiktų, matos gerai.

o sako lietuva maza,gal ir maza bet klimatas skirias ziauriai.

Prieš 9 valandų, Gnytasis pranešimas:

Reiks pradet kelt baisias foto, o tai grozio konkursas tik vyksta temose :D. Vasariniai rapsai dabar toki bedziustantys ir vargiai keliantys butonus, kad baisu, o pries tai atrode superiniai, deja. :/

Turi ir as prasto kokius 4 ha kur smėlis ten nieko gero bet turiu 33 ha ir gero 

97B232C5-96F5-4164-8E82-B8C0A41948D3.jpeg

63B11A70-F003-435F-AB38-D78A7B699A83.jpeg

Prieš 5 valandų, tautex1 pranešimas:

Turi ir as prasto kokius 4 ha kur smėlis ten nieko gero bet turiu 33 ha ir gero 

97B232C5-96F5-4164-8E82-B8C0A41948D3.jpeg

63B11A70-F003-435F-AB38-D78A7B699A83.jpeg

Galetumet keldami ir parasyt kuris regionas, nes kaip matos kitiem sausra dar nepakenkus tiek kaip pas kuriuos. Maniskis stovi ie tiek ant vietos, matos kad planuoja jau kelt stieba ir iskart zydet, bet anksciu itariu nebus, ner lapijos

Prieš 4 valandų, ceck pranešimas:

įkeliu,veislė Fenija,sėta 04-16d 6,2kg

DSC02040.JPG

DSC02039.JPG

Gražus rapsas :) kiek kartu pursket sisteminių ? Is kurio krašto jus ? Nes mano fenja tiek nežydi dar mano setas balandžio 23 D 

prieš 11 minutes , tautex1 pranešimas:

Gražus rapsas :) kiek kartu pursket sisteminių ? Is kurio krašto jus ? Nes mano fenja tiek nežydi dar mano setas balandžio 23 D 

du sykiai proteus,netoli Karpynes jei žinai

prieš 14 minutes , mtzistas pranešimas:

Pas mane tai toks.. Iki tokio tai bešansu. :icon-neutral:

20180607_182850.jpg

būtų lietaus būtų viskas gerai,pernai pas mane birželio 14 tik sudygo.bet derlius visvien sieke apie 2,5t nors kūliau apie rugsejo 20-25

Prieš 1 valandą, tautex1 pranešimas:

Pralekiau pro laukus akį jau džiugina vaizdas vabalu praktiskai nera :) nesuprantu kodel man cia foto visada pervercia :D 

69FCED66-9B3F-46B4-AFB1-AF8FCF31F1FD.jpeg

Fotografuot reikia pasimokyti telefoną horizontaliai pavertus, tada nevartys čia nuotraukų.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti