Jump to content
Minduksx

Vasarinis rapsas

Recommended Posts

Kokia sekla sesite si pavasari? kokia sejote praita? papasakokit apie seklu pliusus minusus kurias sejote ar zinote apie kuria ka nors.

praeita pavasari pasejom nexera, sudygo siaubingai, kulem pirma kart savo ukyje rapso maziausiai, kazkokia nevykus veisle, dbar galvojam kokia rinktis siam pavasariui kad nebutu nusivylimo...

mes sejom nexera seip pakankamai zema veisle, gerai sakojasi, aliejinga. seip sejam ir plenty irgi nieko veisle, bet tos veiles tai toks dalykas kda pas vienus auga pas kitus ne.

vien kas kitiem dave gera derliu, tau gali neduoti. siulau seti kokias 4 veisles ir pats issirinksi kuria paskui sesi daugiau.

mes siemet nexera turbut sesim ir plenty

itin patiko ural, bet del oru ji teko 2 kartus purkshti su galera...

gerokai sustresavo, manau butu buves itin geras derlius, nes atrode tai ispudingai, dabar bandysiu kita veisle ir dar ural galbut, shiaip manau svarbu nepagailet amonio sulfato tada viskas bus ok

itin patiko ural, bet del oru ji teko 2 kartus purkshti su galera...

gerokai sustresavo, manau butu buves itin geras derlius, nes atrode tai ispudingai, dabar bandysiu kita veisle ir dar ural galbut, shiaip manau svarbu nepagailet amonio sulfato tada viskas bus ok

pernai mes su galera pirma kart purskem tai labai nepatenkinti likom, anksciau purksdavom su kitu tai visai kitas efektas... o pagal kokius kriterijus renkiesi sekla pirkdamas?

isesmes renkuosi kad butu aukshtauge , kazkodel manau kad ant didesnio stiebo bus daugiau shaku, taip man kazkodel atrodo , nes pamenu tevas kai augindavo pries koki 10 ar 12 metu tai 3 tonos visada budavo garantuotos, tik vat rapsas budavo iki papu, :)

ugis mano 1,92 jei ka :)

isesmes renkuosi kad butu aukshtauge , kazkodel manau kad ant didesnio stiebo bus daugiau shaku, taip man kazkodel atrodo , nes pamenu tevas kai augindavo pries koki 10 ar 12 metu tai 3 tonos visada budavo garantuotos, tik vat rapsas budavo iki papu, :)

mes pries 5 metus pirma kart sejom Forte veisle, biro virs 3 tonu, buvo tankus, aukstas, atsimenu tevas iejo tai tik galv biski kysojo, tokio daugiau nebuvom uzaugine, ka tik su tevu persnekejau tai trb vel forte sesim :)

mes pries 5 metus pirma kart sejom Forte veisle, biro virs 3 tonu, buvo tankus, aukstas, atsimenu tevas iejo tai tik galv biski kysojo, tokio daugiau nebuvom uzaugine, ka tik su tevu persnekejau tai trb vel forte sesim :)

symet sejau irgi FORTE,labai nepalankios nuemimo salygos buvo ,kuliau apie 2 tonas

senatorius ir pas mane sugule, bet 3 , gal kiek daugiau vistiek ishejo, ural, buvo status kaip po stimuliatoriaus, bet derlius prastesnis del minetu priezasciu, shiaip man ural patiko del to kad aukstauge, nezinau, kiti tai traktuotu kaip trukuma, bet mano nuomone tai privalumas, na bet cia tik mano nuomone

Vasarinį rapsą jau auginame daugiau kaip 5 metai, išbandėme ivairais veisles. Kažkokių stebuklų nei iš vienos negavome. Jei palankūs metai , laikantis visų technologijų, paprastai pasiekiam apie 2,3- 2,5 t/ha. Paskuriniu metu auginom Sponsor veislę, kuri taip pat kažkuo ipatingai neišsiskyrė, bet davė gan stabilų derlių :) Derlingumą skaičiuoju jau atmetus visus valymus ir dziovinimus, tiksliau sakant- grynas produktas :icon-wink:

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti