sigis

Rašome moderatoriams

1.160 pranešimai šioje temoje

3 valandas ago , Ramza said:

Win8 pamirsk,dek istorijos lentynon,nejieskok nieko neveiks,isbandziau,su win10 kuo puikiausiai,teisingai admin sako,naujink win10,nebent labai esi senobiskas arba tavo kompas senas nebeatsinaujina.

Galiu mandagiai pasiūlyti sau susikišti tuos kreivus Win10 ir visus atnaujinimus. Aš turiu savo principus ir naudoju sistemas bei programas, kurios man patinka, bei gerai atlieka mano užduotas užduotis. Dar ne toks bukas, kad prisirašyčiau dešimt antivirusinių ir dar daugiau nereikalingų programų. Yra paprastesnių problemos sprendimo būdų, nei visko aklas atnaujinimas ar tuo labiau sistemos perrašymas vien dėl vieno forumo...

46 minutes ago, Vilius said:

Pirmom dienom buvo problemu dabar tiek su androidu tiek su chrome eina gerai ;) 

Tiesa su regėjimu turiu problemu ir nerandu migtuko. Ankščiau labai patogu būdavo forumo pačioj apačioj paspaudus gali pažymėti kaip visą forumą perskaityta. Dadar tos funkcijos nematau.

Ar ne šito ieškai? :)

forum.png

Na va tikrai su regejimu blogai. per kompa viskas veikia. o per telefona man leidzia uzimet perskaityta tik atskiras pagrindines temas. Tarkim paspaudi augalininkyste ir ten uzymi perskaityta. perkrovus puslapi temos vis tiek dega  su naujais pranesimais. bet cia pet telefona tokie bajeriai. Šiaip viskas čiki. ;)

1 valandą ago , Ramza said:

Jei nesuprant,Eduardai,prasyk kas supranta,sustatys tau kompa kaip reikia kad jis veiktu,siaip tu su tuo windows8 suvargsi,nebent tik zemes ukio forumui skaityti,tada gal ir gerai bus.

Ačiū už pasiūlymus, bet pats apie kompus pakankamai suprantu :D Esu jaunas inžinierius, kai reikia dirbu su modeliavimo programom, programuoju C++, konfigūruoju sistemas ir panašiai, tiesiog neprogramuoju HTML ir per daug nesidomiu tuo :) O Win8 pasilikau ne šiaip sau ir nesiruošiu jų atsikratyti. Bent kol Win10 netaps pakankamai stabilūs ir patrauklūs.

3 valandas ago , Eduardas said:

Ačiū už pasiūlymus, bet pats apie kompus pakankamai suprantu :D Esu jaunas inžinierius, kai reikia dirbu su modeliavimo programom, programuoju C++, konfigūruoju sistemas ir panašiai, tiesiog neprogramuoju HTML ir per daug nesidomiu tuo :) O Win8 pasilikau ne šiaip sau ir nesiruošiu jų atsikratyti. Bent kol Win10 netaps pakankamai stabilūs ir patrauklūs.

Inzinierius programuotojas nesugeba sumodeliuot paprastu programu,cia pradziamokslis,zemiausio lygio kur kiekvienas gali susistvarkyt,tikrai idomu pencininkai jau sugeba susitvarkyt.

2 valandas ago , Ramza said:

Inzinierius programuotojas nesugeba sumodeliuot paprastu programu,cia pradziamokslis,zemiausio lygio kur kiekvienas gali susistvarkyt,tikrai idomu pencininkai jau sugeba susitvarkyt.

Na taip taip, vienintelis sutvarkymo būdas - viską atnaujinti, tai jau tikrai kad žemiausias lygis... Gal dar ir eilėj stovi, kai naują obuolį išleidžia? ;)

21 valandas ago , Eduardas said:

Problemą radau - buvau pasirinkęs paprastesnę forumo temą (Default), su langais be šešėlių, tai dėl jos taip ir stringa. Pasirinkus (Numatytoji (Default)) problema dingsta.

forum.png

Dekui uz issamu atsakyma.Senesni kompai daug geriau veikia negu nauji,tokia jau praktika,patikrinom gan gerai veikia su win7  tik labai letas.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti