Jump to content

domina melziamos avys


irena

Recommended Posts

Sakykit, prasau, ar pienines avis galima kergti su bet kokiu avinu, ar turi buti "melziamas"? Ar nesumazes pieno pas misrunes?

Pienines galima kergt su betkokiu avinu, bet pieno pas mišrūnes, manau, sumažės. Dėl pieninių baronų tai Lietuvoj problemų nėra, galima rast ostfryzų baronų, tik kaina turbūt kaip visur apie 1000 litų. Mes per fondą gavom baroną iš Dargužių, pas Audrių Jokubauską.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai turbūt jau suaugęs baronas tiek kainuoja?

O čia amerikonai parduoda avių melžimo aparačiukus - http://udderlyez.com/sheep_milkers.php

Čia brošiūra su daug nuotr. - http://udderlyez.com/pdf/SheepGoatCowMilkerBro.pdf (galima melžti visus gyvulius, įsk egzotiškus).

bet brangus malonumas, vien rinkinukas - 183.95 JAV dol, o dar siuntimas ir valiutos konvertavimas (bus brangiau nei banke)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandom kolektyviai susiorganizuoti ir parsisiųti keletą pieno melžimo aparatų avims ir ožkoms, nes perkant daugiau, galima gauti nuolaidą. Nuorodą žr žinutėje prieš tai.

Tuo aparatu galima prisimelžti ir krekenų, kai avis nenori prisileistį ėriuko.

Ką domina, rašyktie man į PM, bet galvoti reikia greitai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

KLAUSIMAS: Ar duodate ko nors avims papildomai pieningumui palaikyti ar padidinti? Papildai karvėms netinka, nes daugvario. Ieškau kas tiktų avims.

Mano avys ne melžiamos, bet vedasi po po. po tris. Pernai prisilaksčiau girdydama trečiuosius, o šįmet galvoju gal pavyktų padaryti atvirkščiai - kaip nros pasiekti, akd avys daugiau pieno duotų.

Perskaičiau, kad laktuojančiai aviai reikia duoti l/. kokybiško šieno ir grūdų (miežių ar avižų) - po maždaug 0,5 kg vienam ėriukui. Panašiai ir duodu, gal kiek mažiau. Žinoma, ne per vieną kartą, o per tris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tik pasiūlė Aceton Energy Pellets, kuris yra nuo ketozės, gerina apykaitą, tai, kaip sako mano šaunusis vet vaistininkas, turėtų pagerinti ir pieningumą. Jis skirtas ne tik karvėms, bet ir ožkoms, avims. Duodamas preiš asivedimą ir kurį laika po. Nusipirkua. 3 kg kainuoja 16 lt, bet jeigu duoti visoms avims (30), tai gausis nepigiai. Duosiu tik toms, kurios atsives po 3.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pienmėgiui: ačiū už patarimą. Reiks pasidairyti ,kas parduoda mažais kiekiais, nes kiek skaitau, tai vis tonom siūlo:)

Tų išspaudų tikriausiai neglaima ilgai laikyti? Ar jos sausam pavidale?

Aš sakiau "sausų cukrinių runkelių išspaudų" tai turėjau omenyje sausas kažkur 89 proc SM .. tos, kur sezono metu pardavinėja Kėdainių ar Marijampolės fabrikai šlapias jums nelabai bus kur laikyti... Karvininkai jas "šlanguose" ar duobėse silosuoja...

Imlitex'as neparduoda tarintų?? Arba KG Group??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 7 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...