Jump to content
wamen

MTZ variklio remontas

Recommended Posts

prieš 1 minutę , Audrius90 pranešimas:

plauk visa sistema, po to padirbejas kazkiek su vandeniu vis isleisdinek viska lauk ir issiplaustys likuciai  :)  vis fotkese ziuriu ziuriu i foto ir galvoju kur matytas "plastelinas" ogi pries menesi masinos peciuka teko iskopti nuo to paties ..

Neplautas lieka tik šildymo radiatorius daugiau viskas buvo išardyta ir išvalyta. 

prieš 4 minutes , rimvydas pranešimas:

Neplautas lieka tik šildymo radiatorius daugiau viskas buvo išardyta ir išvalyta. 

jeigu pro ji pratekejimas yra tai turetu issiplauti savaime, tik kaip minejau vis padirbejus  kaitalioti vandeni reik  :handgestures-thumbupright:

Ieškau sliekų..žodžiu grupė keista prieš pusantrų metų, tuo pačiu tvarkyta galva pas kiek žinau gerus meistrus (Kairiai Šiaulių raj)..nušlifavo, vožtuvus pritrynė...bet ir viska sudėjus kuriasi atvėsus  orams prastai..verčiau kaltę siurbliui ir forsunkėm..dabar siurblį išvežiau pas meistrą-dizelistą lauksiu ką pasakys.

sakau pamatuosiu kompresiją o ten vos 20 bar isuka..aišku motoras šaltas..nieko nesuprantu kur kompresija?  :icon-biggrin::icon-biggrin:  per alsuokli kompresija neina..su nauja grupe pradirbta gal 200mot/h..

Aš mastau kad bėda galvoje (ne mano jaučiu :icon-biggrin:).. lyg buna šnypštimas i paėmimo kolektoriu..bet vėl..galvutė tai perrinkta..  kas dar ten jai gali būti? koks vidinis trukimas?

prieš 11 minutes , Gunia pranešimas:

Ieškau sliekų..žodžiu grupė keista prieš pusantrų metų, tuo pačiu tvarkyta galva pas kiek žinau gerus meistrus (Kairiai Šiaulių raj)..nušlifavo, vožtuvus pritrynė...bet ir viska sudėjus kuriasi atvėsus  orams prastai..verčiau kaltę siurbliui ir forsunkėm..dabar siurblį išvežiau pas meistrą-dizelistą lauksiu ką pasakys.

sakau pamatuosiu kompresiją o ten vos 20 bar isuka..aišku motoras šaltas..nieko nesuprantu kur kompresija?  :icon-biggrin::icon-biggrin:  per alsuokli kompresija neina..su nauja grupe pradirbta gal 200mot/h..

Aš mastau kad bėda galvoje (ne mano jaučiu :icon-biggrin:).. lyg buna šnypštimas i paėmimo kolektoriu..bet vėl..galvutė tai perrinkta..  kas dar ten jai gali būti? koks vidinis trukimas?

visuos vienoda kompresija? matuojant ipilk truputi tepalo i cilindrus, jeigu pakils - grupe, jeigu ne - galva. 

prieš 25 minutes , Gunia pranešimas:

jeigu variklis gyvas, trauka gera, tai neieskok tu slieku :)  pas mane irgi grupe nesenai keista, ir pradzioje vedesi is puse sukimo, o dabar tik ciut atveso ir reik pasukti jau, bet neimu i galva :auto-dirtbike:

prieš 31 minutes , Audrius90 pranešimas:

jeigu variklis gyvas, trauka gera, tai neieskok tu slieku :)  pas mane irgi grupe nesenai keista, ir pradzioje vedesi is puse sukimo, o dabar tik ciut atveso ir reik pasukti jau, bet neimu i galva :auto-dirtbike:

Kurias kai dabar tokie orai labai sunkiai..ziuresiu ka meistras padakis..grupe tikrai nurejo susidrozti..trauka kaip trauka ..galet but aštresnis dabar duma meta juoda o lipt nenori.

Prieš 1 valandą, Gunia pranešimas:

Kurias kai dabar tokie orai labai sunkiai..ziuresiu ka meistras padakis..grupe tikrai nurejo susidrozti..trauka kaip trauka ..galet but aštresnis dabar duma meta juoda o lipt nenori.

Pabandyk degimą paankstinti per marytės plauką, turėtu ir kurtis geriau, ir variklis aštresnis bus, ir trauks geriau.

IMG_0001.jpg

IMG_0002.jpg

IMG_0003.jpg

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti