Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

Protingasis bebre, mes atsakome, kad išilginis laisvumas 0,15-0,31 mm tik turėk liniuotę su kuo pamatuoti. Nereikia čia tokio sarkazmo, protingieji kurmiai, čia forumas ir bendravimas pagrįstas savitarpio pagalba ir pagarba vienas kitam. Nebūsiu egoistas ir pateiksiu duomenis.Pamatuok dabartinius pusžiedžius, ir naujus, ir matysi skirtumą kiek padilę. sekmės.IMG..thumb.jpg.dae35c7d41f518893092358aa6b75fac.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandų, rimvydas pranešimas:

Ar gali būti šita košė nuo prasto antifryzo? Gal kas kitokių variantų turi. 

IMG_20171107_171250.jpg

IMG_20171107_171241.jpg

nuo antifrizo tai abejociau, greiciausiai yra piltas vandenelis su dumblais. iskilo klausimas, jeigu pasildytojas taip atrodo, tai ant kiek visa ausinimo sistema uztukusi turi buti...?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Audrius90 pranešimas:

nuo antifrizo tai abejociau, greiciausiai yra piltas vandenelis su dumblais. iskilo klausimas, jeigu pasildytojas taip atrodo, tai ant kiek visa ausinimo sistema uztukusi turi buti...?

Vandens nematęs. Visa sistema nėra labai baisi, turbūt šildytuvas taip užneštas todėl kad jame mažesnė skysčio cirkuliacija. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , rimvydas pranešimas:

Vandens nematęs. Visa sistema nėra labai baisi, turbūt šildytuvas taip užneštas todėl kad jame mažesnė skysčio cirkuliacija. 

del cirkuliacijos tai taip, bet vistiek cia daug naudos prisikaupe. man tai idomu butu pamatyt kas dedasi variklio bloke, ar bent radiatoriaus apatiniame dangtyje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Audrius90 pranešimas:

del cirkuliacijos tai taip, bet vistiek cia daug naudos prisikaupe. man tai idomu butu pamatyt kas dedasi variklio bloke, ar bent radiatoriaus apatiniame dangtyje

Bloke buvo apie pirmą ir ketvirtą gilzę po kokį centimetrą, radiatoriaus dar neardžiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iki siu metu vasaros traktoriuose ir kombaine naudojau antifriza zalia, tai virsutiniuose bakeliose ir issipletimo induose matesi , kad jis baisiai purvinas. Vasara nutariau pakeisti visoje technikoje ...ir kagi , isleidziant antifriza jis buvo ant tiek purvinas jog net tirstas. Po to dar sistema ploviau vandenou tai labai ilgai bego tirstimai...20 l kanistruose iki dabar nusistojo 2/3 tirsto dumblo.Dabar visur uzpiltas tas geltonas kaip perlas , kol kas jis spalvos nekeicia, gal bus viskas gerai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , rimvydas pranešimas:

Prabadžiau visa, nebuvo nei vieno vamzdelio užsikišusio. 

plauk visa sistema, po to padirbejas kazkiek su vandeniu vis isleisdinek viska lauk ir issiplaustys likuciai  :)  vis fotkese ziuriu ziuriu i foto ir galvoju kur matytas "plastelinas" ogi pries menesi masinos peciuka teko iskopti nuo to paties ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Audrius90 pranešimas:

plauk visa sistema, po to padirbejas kazkiek su vandeniu vis isleisdinek viska lauk ir issiplaustys likuciai  :)  vis fotkese ziuriu ziuriu i foto ir galvoju kur matytas "plastelinas" ogi pries menesi masinos peciuka teko iskopti nuo to paties ..

Neplautas lieka tik šildymo radiatorius daugiau viskas buvo išardyta ir išvalyta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieškau sliekų..žodžiu grupė keista prieš pusantrų metų, tuo pačiu tvarkyta galva pas kiek žinau gerus meistrus (Kairiai Šiaulių raj)..nušlifavo, vožtuvus pritrynė...bet ir viska sudėjus kuriasi atvėsus  orams prastai..verčiau kaltę siurbliui ir forsunkėm..dabar siurblį išvežiau pas meistrą-dizelistą lauksiu ką pasakys.

sakau pamatuosiu kompresiją o ten vos 20 bar isuka..aišku motoras šaltas..nieko nesuprantu kur kompresija?  :icon-biggrin::icon-biggrin:  per alsuokli kompresija neina..su nauja grupe pradirbta gal 200mot/h..

Aš mastau kad bėda galvoje (ne mano jaučiu :icon-biggrin:).. lyg buna šnypštimas i paėmimo kolektoriu..bet vėl..galvutė tai perrinkta..  kas dar ten jai gali būti? koks vidinis trukimas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Gunia pranešimas:

Ieškau sliekų..žodžiu grupė keista prieš pusantrų metų, tuo pačiu tvarkyta galva pas kiek žinau gerus meistrus (Kairiai Šiaulių raj)..nušlifavo, vožtuvus pritrynė...bet ir viska sudėjus kuriasi atvėsus  orams prastai..verčiau kaltę siurbliui ir forsunkėm..dabar siurblį išvežiau pas meistrą-dizelistą lauksiu ką pasakys.

sakau pamatuosiu kompresiją o ten vos 20 bar isuka..aišku motoras šaltas..nieko nesuprantu kur kompresija?  :icon-biggrin::icon-biggrin:  per alsuokli kompresija neina..su nauja grupe pradirbta gal 200mot/h..

Aš mastau kad bėda galvoje (ne mano jaučiu :icon-biggrin:).. lyg buna šnypštimas i paėmimo kolektoriu..bet vėl..galvutė tai perrinkta..  kas dar ten jai gali būti? koks vidinis trukimas?

visuos vienoda kompresija? matuojant ipilk truputi tepalo i cilindrus, jeigu pakils - grupe, jeigu ne - galva. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Gunia pranešimas:

Ieškau sliekų..žodžiu grupė keista prieš pusantrų metų, tuo pačiu tvarkyta galva pas kiek žinau gerus meistrus (Kairiai Šiaulių raj)..nušlifavo, vožtuvus pritrynė...bet ir viska sudėjus kuriasi atvėsus  orams prastai..verčiau kaltę siurbliui ir forsunkėm..dabar siurblį išvežiau pas meistrą-dizelistą lauksiu ką pasakys.

sakau pamatuosiu kompresiją o ten vos 20 bar isuka..aišku motoras šaltas..nieko nesuprantu kur kompresija?  :icon-biggrin::icon-biggrin:  per alsuokli kompresija neina..su nauja grupe pradirbta gal 200mot/h..

Aš mastau kad bėda galvoje (ne mano jaučiu :icon-biggrin:).. lyg buna šnypštimas i paėmimo kolektoriu..bet vėl..galvutė tai perrinkta..  kas dar ten jai gali būti? koks vidinis trukimas?

jeigu variklis gyvas, trauka gera, tai neieskok tu slieku :)  pas mane irgi grupe nesenai keista, ir pradzioje vedesi is puse sukimo, o dabar tik ciut atveso ir reik pasukti jau, bet neimu i galva :auto-dirtbike:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...