Jump to content
wamen

MTZ variklio remontas

Recommended Posts

forsunkes geros reguliuotas cia variklis d242 alkunins be atsvaru ir kuro siurblio apsisukimai ir degimas kitoks, o as uzdejau siurbly nuo 80 taip sakant nuo 240 bet siurblys ne naujas gal siurbli reikia vest patikrinti. pas mane kas yra tai matosi video kad ant laisvu sunkiu greit gest nori kiti variikliai gaza numesi iki minimumo drebedamas dirbs o maniskis uzges.

prieš valandą, mtzzz pranešimas:

forsunkes geros reguliuotas cia variklis d242 alkunins be atsvaru ir kuro siurblio apsisukimai ir degimas kitoks, o as uzdejau siurbly nuo 80 taip sakant nuo 240 bet siurblys ne naujas gal siurbli reikia vest patikrinti. pas mane kas yra tai matosi video kad ant laisvu sunkiu greit gest nori kiti variikliai gaza numesi iki minimumo drebedamas dirbs o maniskis uzges.

Man rudeni uzkale d242 varikli, velenas be svorio buvo. Idejau dabar nuo d240 alkunini su svoriais, dirba kuo puikiausia, nieko nereguliavau. Tiesa, pas mane su turbina variklis.

Turiu problema su D240varikliu. Pasedus gilze variklio, praputinejo tarpines. Pakeliau gilze (po ja senos tarpines padejau) ir iskart sudejus ta gilze matosi gavo itempima toki koks butu tarsi neisvalytas griovelis ir truko. Patarti galite gal kita buda kaip ispresti sita beda? Nes jau ne pirmas kartas, kad jis trukdo gilzes. Faktas tas, kad blokas turi broko. Bet dabar dar nekyla rankos viso variklio perdeti i kita bloka. Gal kaip nors gudriau dar galima ,,pakelti" gilze be istirizinio itempimo apacioje

IMG_3750.JPG

Nekyla rankos kol dar darbu yra viska krauti i kita bloka. Gal kas bandet metaline tarpine po galvute? Kur is abieju pusiu metalas. Visa laika dedu tarpines su purskiamu variu. Ziema uzsiimti jau rimtai. Nes po viena puse kaip padejau senos tarpines, tai gilzes sijona atitrukde. Tad noriu nuomones apie metalizuotas tarpines, kaip jos? 

Man asmeniskai geriausia laiko pati pigiausia ir be jokiu vario purskimu. Metaline bandes, bet antifryza leist pradejo, dar kazkokia dejau brangesne, purskiau su variu, ta prapute. Paskui idejau pacia pigiausia ir laiko iki siol. Bet cia turbut kaip pasiseka :)

Pas mane pigiausia kur su hermetikais apvedziota, tarp cilindru metalai sudeti. Atrodo rimciausiai tai kainuoja 3,5-5€. Vis dedavau ja nes rimciau atrodo. Mastau deti bandyti ta su metalu, kadangi gilze pasedus apie 0,4 mm. Reikia menesui dar traktoriaus, pagrinde su frontaliniu dirba tai gal atlaikis.. noretus nuomones kas dar dejo ta metaline. Nes dviprasmiskai man ji atrodo

As visa laika dedavau ta su hermetiku. Si karta bandysiu ir metaline. Siuo metu dedu. Gilze kaip pakritus tai kas metai ta su hermetiku prapusdavo. Paskutini karta uz menesio prapute. Pandysiu ta dabar metaline, sukeliau gilze kita dar biski. Ziema planas perdeti i kita bloka viska. Pas mane koki 8 metai su turbina.

IMG_3767.JPG

IMG_3768.JPG

Prieš 3 valandų, Peleckas pranešimas:

Pas mane pigiausia kur su hermetikais apvedziota, tarp cilindru metalai sudeti. Atrodo rimciausiai tai kainuoja 3,5-5€. Vis dedavau ja nes rimciau atrodo. Mastau deti bandyti ta su metalu, kadangi gilze pasedus apie 0,4 mm. Reikia menesui dar traktoriaus, pagrinde su frontaliniu dirba tai gal atlaikis.. noretus nuomones kas dar dejo ta metaline. Nes dviprasmiskai man ji atrodo

Kažkada mano senam belarusui i metus po du sykius prapūsdavo tarpine, pirkdavau ir vienokias ir kitokias vis vien pradegdavo jos, nežinau ar ten gilzės pasėdusios ar kas jam buvo jau toki pirkau iš vokietijos atvežta, tai kai po pora tarpiniu i metus imi tai jau net pardavėjai pradėjo mane prisimint tai kai paskutini karta pirkau tai sako pirk prie tarpinės dar tokius specialius plasmasinius žiedus, pamenu buvo jie baltos spalvos, ir pamirši tas bėdas, tai taip ir buvo, sudėjo man meistras ta tarpine su tais žiedais ir važiavau aš su juo be vargo šitoje vietoje. Tuos žiedus pirkau Ramučiuose, 

Na uzkuriau. Dirba pasisvilpaudamas. Keičiau ta reduktorių kur trosa suka nes mano prasisukes buvo. Tai dabar spidas persilauze. 1500 ant spidometro o pamatvus velėna 1000. Ir 2200 ant skaitliuko o velenas 1500.

Ar būna tie kitokie? Pardavėjas nepaklausė kokem o aš ir nesakiau.

Prieš 4 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Na uzkuriau. Dirba pasisvilpaudamas. Keičiau ta reduktorių kur trosa suka nes mano prasisukes buvo. Tai dabar spidas persilauze. 1500 ant spidometro o pamatvus velėna 1000. Ir 2200 ant skaitliuko o velenas 1500.

Ar būna tie kitokie? Pardavėjas nepaklausė kokem o aš ir nesakiau.

Pas mane ir tas pats, jeigu rasi sprendima - pasidalink:icon-wink:

MTZ 80 parvarytas is vokietijos dirbau 5 metus be priekaistu o va siom dienom tarpine prapute viska nusiemiau galva jau reikejo keisti. nauja nupirkau galva uzdejau. uzkures pamaciau kad  pucia tepala pro kamina, tepalu nedegindavo su sena galva tikrai. vostuvu velenelis ir naujas uzdetas. nerandu prie ko prikibti.

ne indiska o kiniska ir baltarusiska buna, pirkau baltaruskiu, kai uzkure tai pucia sakyciau neblogai o kai motoras uzsyla  ant 60-70 padirbes  apie 30 min  tepalo metimas  pasibaigia.

prieš 22 minutes , buster540 pranešimas:

T150 eina kitoks perdavimo skaičius, ir dar brangesnis tas.

Pas t150 lyginant su mtz išvis į kitą pusę sukimas reduktoriuko.

On 2017-10-10 at 16:19, Peleckas pranešimas:

dar galima ,,pakelti" gilze be istirizinio itempimo apacioje

plona skardele iskirsti is (alaus skardines produkto) arba plonos skardos ir pakisti po gilzes kantu virsuje

On 2017-10-14 at 09:51, varksas pranešimas:

vostuvu velenelis ir naujas uzdetas

per voztuvu kreipanciasias -kotelius nebega ?

On 2017-10-14 at 09:51, varksas pranešimas:

MTZ 80 parvarytas is vokietijos dirbau 5 metus be priekaistu o va siom dienom tarpine prapute viska nusiemiau galva jau reikejo keisti. nauja nupirkau galva uzdejau. uzkures pamaciau kad  pucia tepala pro kamina, tepalu nedegindavo su sena galva tikrai. vostuvu velenelis ir naujas uzdetas. nerandu prie ko prikibti.

pasitikrink oro filtra.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti