Jump to content

Dziovykla, bokstai


Jonis

Recommended Posts

45 minutes ago, jevgenijus said:

ne ne, pasakei A sakyk ir B 

Projektavimas, montavimas ir prieziura yra mano tiesioginis darbas. Uz tai man moka. Jei moka uz defektacija, tai ir surasau kas yra blogai. Jei moka uz defektu salinima tai juos ir pasalinu. Jei blogai padaro montuotojai, liepiu perdaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

51 minutes ago, deivas said:

Projektavimas, montavimas ir prieziura yra mano tiesioginis darbas. Uz tai man moka. Jei moka uz defektacija, tai ir surasau kas yra blogai. Jei moka uz defektu salinima tai juos ir pasalinu. Jei blogai padaro montuotojai, liepiu perdaryti.

Baisu kai ateina ponas-savininkas ir su kaire ranka parodo i kaire puse ,su desine i desine ir su abiem nuo zemes i virsu ir pasako:vuo cia nuoriu ,pigiai :)) pagal projekta brangu.....

vat jus vyras butumet jei isvardintumet tu foto minusus,gal net ir pliusu uzsidetumet sau .... o dabar ,atleiskit- cia gerai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , deivas said:

Projektavimas, montavimas ir prieziura yra mano tiesioginis darbas. Uz tai man moka. Jei moka uz defektacija, tai ir surasau kas yra blogai. Jei moka uz defektu salinima tai juos ir pasalinu. Jei blogai padaro montuotojai, liepiu perdaryti.

Nu tai valio. Kas negerai tose nuotraukose? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

I as taip darysiu ,laikas ,zinios pinigai .nu bet rimtai pietu uz dyka neduoda :)

mes kai darem ,zodziu ,niekaip nieks nezinojo kokio aukscio daryt ta pamata :)  galu gale nusprende borto-inzinierius ,tai mes gave palaiminima ,,apalubke,, sukalem .. jei darysit kelkit aukstai nes paskui bedzius uzsimane zvyro papilt i gavos ten zemai...

dar kitus bedzius ziurejau tai,iskart kelia pasidarykit aplink su skalda ir net asfaltu.o tai buvo taip, kad baisinis dumblynas gavos, kai pradejo isvezinet grudus,drenaza nepamirskit ... nu ant alaus jau uzdirbau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

16 minutes ago, jevgenijus said:

Kinų sieną pastatė iš žemių, molio, šūdo ir statybose murusių statybininkų kūnų.... va jau kiek stovi. Turbūt achujenna konsultantą turėjo.

Stovet stovi bet .... nezinau daug povandeniniu akmenu, bet ji tai iskrauna tai pakrauna,tai nelygiai uzkrauna ,vejas buna baisinis tai jei ji padaryt krastutinai- jis gali tikrai nugriuti   ir kas svarbiausia, Bedzius liks teisus o kalti bus statybininkai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 valandas ago , deivas said:

baisu

aš taves detas net nekomentuočiau,(kas tau čia baisaus argumentuok, o ne čia rašyk, kad to ar ano negali) kad pas daugely nors kažkiek panašaus būtų. Ukdavidas viskas čia gerai bokštai stovi pakrovimas yra iškrovimas taip pat valomoji stovi  ir tt. :), o kur tas baisumas kai kam čia šviečia tai taip ir neaišku

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 valandas ago , deivas said:

Projektavimas, montavimas ir prieziura yra mano tiesioginis darbas. Uz tai man moka. Jei moka uz defektacija, tai ir surasau kas yra blogai. Jei moka uz defektu salinima tai juos ir pasalinu. Jei blogai padaro montuotojai, liepiu perdaryti.

... kelintą kartą sulaužau sau žodį duotą - nesikišti į statybų temų diskusijas.

Kolega o gal greičiau - partneri Deivai. Kad būtų konstruktyvesnė diskusija, apsispręskime abu, kas esate? Ar inžinierius-projektuotojas ar montuotojas o gal vykdote tik techninę statinio priežiūrą? Jei esate nr.1 arba nr.3 tai fiziškai negalite būti nr2.  Tiesiog dar nesu sutikęs iki šiol tokios Šv. Trejybės.

Sakykime, kad jūs esate inžinierius-projektuotojas arba statinio tech. priežiūros vadovas. Tokiu atveju esate žmogus suprantantis ir matantis pateiktose nuotraukose daugiau nei kitos profesijos atstovai. Ir tokiam žmogui ( profesionalui ) yra nesuteikianti didelės garbės kitų darbo įvertinamoji sąvoka - "Baisu"

Kadangi esate jaunas ir tikrai labai ambicingas profesionalas, ( ambicingas todėl, kad šiame forume šiek tiek agresyviai ieškote sau rinkų, o jaunas todėl, kad aplinkybės rodo, kad tų rinkų dar neturite ) tai, kad gauti ūkininkų palankumą ir galimą užsakymą, siūlau atsiverti profesine prasme. T.y. patarkite mums kada galime naudoti betoną su fibra ir kiek sutaupytume tai darydami, pateikite sprendinius kaip efektyviau rišti armatūros karkasus, kokius atstumus palikti nuo armatūros pabaigos iki betono krašto, pagrįskite vėlesnį savo teiginį, kad plaukiojantys pamatai yra tinkami tik ant smėlio, jūs juk gerai žinote, kad tokio tipo pamatai yra rengiami ne vien ant nesurišto grunto? Patarkite prašau pirminių klojinių montavimo eiliškumo seką. ( jūs juk pastebėjote, kad pirmoje nuotraukoje "karkasas" yra o klojinių dar ne ) Pagirkite, kad kaip nedaugelis UkDavidas naudojo "distancerius" ir dar dauk ką galite papasakoti. O jei sakysite, kad tai jūsų žinių kapitalas ir už tai reikia mokėti. Tai jūs ne į tą vežimą atsisėdote. Tokia nereikšminga smulkmena - kiek sugebėsi duoti pats, tiek dvigubai iš kitų gausi.

R.I.P.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del pamatu kolegos negaliu labai ka patarti nesu statybininkas. Ir Ukdavido atveju del pamatu neturiu ka labai ir pridurti viskas ten gerai. (Pasluoksnis yra, hidroiziacija irgi ir t.t).

Juo labiau ir apkrovos pas ji tikrai nedideles.

Labiausiai uzkliuvo technologiniai sprendimai. Vamzdziai kreivi, sleivi- kiekvienas posukelis garantuoja kad po keliu metu teks keisti vamzdyna, Vamzdyna irengti taisyklingai nelengva uzduotis ir nepigi. Jei viska tai dare firma reiktu kad pataisytu, nes nei jiems tai garbes, nei ukininkui tai naudos neduos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , deivas said:

Vamzdziai kreivi, sleivi-

Del posukiu ar ilinkimu -teisingai. pats maciau kad isdyla nuo grudu ir net varztai isdyla i vidu islinde..

----------------------------------------------------------------------------------------

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „зерно башни“ man toks tipas pastatymo patiko ,kad galima bet kada visur prieiti ,ir net isleisti sugedus pagrindinei norijai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...