Jump to content

Pneumatiniai grudu transporteriai


Rudnosiukas

Recommended Posts

  • Atsakymai 109
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 3 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...

O kaip grūdų pūtikai (kokiu atstumu neša, koks galingumas). Ar verta tokį pirkti?

Vieną esu radęs su 10 kW varikliu tai sako iki 10 t/h (8 t per valandą tai garantuotai) - ar čia teisybė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip grūdų pūtikai (kokiu atstumu neša, koks galingumas). Ar verta tokį pirkti?

Vieną esu radęs su 10 kW varikliu tai sako iki 10 t/h (8 t per valandą tai garantuotai) - ar čia teisybė.

Priklauso kokiu atstumu transpurtuosi ir i kokį aukštį kelsi grudus, kuo didesnis atstumas ir aukštis, tuo mažesnis našumas. Asmeniškai esu bandes transportuoti apie 20m atstumu ir pakelti 6m aukščio, tai našumas sumažėja apie 30%. O 10KW galingumo pūtiko našumas panašiai ir bus apie 8-10t/h. Kiek rašo instrukcijoje, tai galima transportuoti apie 200m atstumu, bet manau kad transportavimas tokiu atstumu gausis labai brangus ir neekonomiškas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
  • po 2 metų...
gal kam teko dirbti su lenkisku pneumatiniu transporteriu, kur specagra panevezy, ar kitos parduotuves pardavineja? idomu, kaip jie dirba. ar nera problemu? kaip su nasumu, ar panasus kaip ant popieriaus parasytas... butu idomu isgirsti nuomone...

Turėjau pasiėmęs iš jų tą pūtiką. Nebepamenu 12 ar 10 kW.. Geriausiu atveju daro apie 4t/h(jei grūdai sausi). Gražinau atgal nes elektros sąnaudos milžiniškos o efektas tai apgailėtinas. Spjoviau ir nusipirkau du gerus šnekus - neatsidžiaugiu, daro apie 40t/h. Šnekai taip pat iš Specagros, lenkiški...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kam teko dirbti su lenkisku pneumatiniu transporteriu, kur specagra panevezy, ar kitos parduotuves pardavineja? idomu, kaip jie dirba. ar nera problemu? kaip su nasumu, ar panasus kaip ant popieriaus parasytas... butu idomu isgirsti nuomone...

turim 15kw, seip geras daigtas kur nori grudu ten nuvarai. seip sei netoli varyti(8m) ir keli tik 3 m. i auskti tada galima kokia 10-12t/h isspausti. o seip maziau 8t/h nebuna. mes patenkinti, dirbi nesunku, varineji grudus kur nori. aisku elektros daug ima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane kongskildas 25 tonu nashumo neva, istikro tai jei transportuoji iki 10 m tada tas nasumas toks ir yra, bet beda ta kad i ta tranpotuojama atsuma isiskaiciuoja ir siurbimo linija ir kelimas i virsu kiek ten metru bebuve ir dar pats transporteris, zodziu toks nashumas nerealus, dabar pas mane linija gal koks 30 metru, gal net kiek daugiau tai sakyciau apie 10 nesa,

be situ trukumu daugiau nelabai yra prie ko prikibti, patogu siaip ar taip, tiek kad dulkiu daug

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane kongskildas 25 tonu nashumo neva, istikro tai jei transportuoji iki 10 m tada tas nasumas toks ir yra, bet beda ta kad i ta tranpotuojama atsuma isiskaiciuoja ir siurbimo linija ir kelimas i virsu kiek ten metru bebuve ir dar pats transporteris, zodziu toks nashumas nerealus, dabar pas mane linija gal koks 30 metru, gal net kiek daugiau tai sakyciau apie 10 nesa,

be situ trukumu daugiau nelabai yra prie ko prikibti, patogu siaip ar taip, tiek kad dulkiu daug

Prie visų trūkumų dar pridėčiau didelį triukšmą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as ir nemanau, kad cia koks blogas daiktas ir tik 4 t/h nesa.. nebent koks brokas pakliuves kolegai buvo..

Nemanau, kolega. As su tuo daiktu zaidziau kokia savaite - ir trumpinau ir ilginau putimo/traukimo ilgi ir su dozatorium zaidziau... As tikiu, kad nuo 15 kW tas zaislas gal ir padaro kokias 6 ar 8 t/h. Taciau mazesni tikrai neatperka savo kainos (kainos skirtumas tarp 12 ir 15 kW juokingas). Pas save 15 kW negalėjau pajungti - gyvenvietėj per silpna srovė..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, reikalauja palyginti didelės galios, daug triukšmo, didelė kaina. Profesionaliam naudojimui netaikytinas.

Žaidėm kadais sukamu nuo traktoriaus, 50kw jam tikrai reikėjo. O sraigtas 7,5kw kelia greičiau.

Geras pritaikymas siurbti nuo nelygių grindų, ar pūst kokion palėpėn. Nu, kai tiesiai semt ir pylt neišeina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as ir nemanau, kad cia koks blogas daiktas ir tik 4 t/h nesa.. nebent koks brokas pakliuves kolegai buvo..

Nemanau, kolega. As su tuo daiktu zaidziau kokia savaite - ir trumpinau ir ilginau putimo/traukimo ilgi ir su dozatorium zaidziau... As tikiu, kad nuo 15 kW tas zaislas gal ir padaro kokias 6 ar 8 t/h. Taciau mazesni tikrai neatperka savo kainos (kainos skirtumas tarp 12 ir 15 kW juokingas). Pas save 15 kW negalėjau pajungti - gyvenvietėj per silpna srovė..

Na as turiu 15 kw lenkiska na ir pusdamas 3 metrai i auksti ir 15 i ilgi per 2alkunes pasiekiu apie 10 tonu per valanda nasuma svarbu atitaikyti oro isiurbima ir stengtis dirbti nepertraukiamu srautu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...