Jump to content

vaderstad sejamosios


Recommended Posts

Prieš 12 valandų, ukdavidas pranešimas:

Pasmane toks pats. Daug kas nebeveikia markiratoriu nesijungineja nuo sejalka kilnojimo reik perjungti pačiam, aišku nebeskaiciuoja ir kelintas važiavimas iki tech. Vėžiu autopilotas irgi neveikia

Is galo sejalkos ziurint , kairej pusej yra galinis isjungejas.Jis fiksuoja sejalkos pakelima.Jei jis neveikia, tai nepermeta zenklintuvu ir technologiniu.Man vienakart reikejo pareguliuot, okita karta svirtele buvo uzsikirtus, nustos lyti, nufotkinsiu.Maigant svirtele turi girdetis kaip sudirba zenklintuvu  selenoidai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Išradėjas pranešimas:

Pas mane tas isjungejas reguliujasi kad sejalka pasikeltu puse kelimo,kai reikia ji isjungi ir keliasi pilnai.Cia galulaukese kad nesikilnotu iki galo ir aketeles uzzeru padangu vezias.

Isjungejo viduj du kontaktai keturi laidai. Vienas kontaktas valdo prikelima, kitas kontaktas zenklintuvus ir technologines. Pas mane taip veikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Man taip pat kazkas su gyliu negerai,(rapidas)chamutas i kuri remiasi voztuvo uzdarymo spyruokle,(ta detale su kuria reguliuojamas gylis) prisispaudus prie cilindro .Kiek suprantu turi buti tarpas tarp cilindro ir tos reguliuojamos atramos.Turbut spyruokles galas luzo ir ji sutrumpejo,Klausimas koks turi buti voztuvo uzdarymo spyruokles ilgis ir ka ant greicio galima pakeisti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Išradėjas pranešimas:

Man taip pat kazkas su gyliu negerai,(rapidas)chamutas i kuri remiasi voztuvo uzdarymo spyruokle,(ta detale su kuria reguliuojamas gylis) prisispaudus prie cilindro .Kiek suprantu turi buti tarpas tarp cilindro ir tos reguliuojamos atramos.Turbut spyruokles galas luzo ir ji sutrumpejo,Klausimas koks turi buti voztuvo uzdarymo spyruokles ilgis ir ka ant greicio galima pakeisti?

Pas manes tas pats tai idomu irgi ka greit galetu padaryt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Ramuno pranešimas:

Sveiki, atsitiko problema sėjant žemu pakėlimu išsireguliavo aukštis ir  varant atgal sulinko galinių aketėlių stangės   , ar kaip jos  vadinasi, gal kas žinote iš kur būtų galima nusipirk?

20170929_162112.jpg

tiesini arba tiesiu taikymu  į vaderstada

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Ramuno pranešimas:

Sveiki, atsitiko problema sėjant žemu pakėlimu išsireguliavo aukštis ir  varant atgal sulinko galinių aketėlių stangės   , ar kaip jos  vadinasi, gal kas žinote iš kur būtų galima nusipirk?

20170929_162112.jpg

Uzkabini virve prileki su teleskopu trukteli atgal kiek reikia ir bedos nebera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, ceck pranešimas:

prailgini spyruoklę arba strypa kuris uzdaro voztuva ir kriukis baigtas ;)

Taip ir as galvojau bet spyruokles bet kokios nenorejau deti,turi kietumas atiikti.Jei per daug strypa pailginsiu gali voztuva sulauzyti,visas sejalkos svoris .Pabaigiau seti reiks originalia spyruokle nusipirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Išradėjas pranešimas:

Taip ir as galvojau bet spyruokles bet kokios nenorejau deti,turi kietumas atiikti.Jei per daug strypa pailginsiu gali voztuva sulauzyti,visas sejalkos svoris .Pabaigiau seti reiks originalia spyruokle nusipirkti.

as ismeciau ja velniop ir pasidariau nauja strypa ir jokio vargo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

kadangi gavau info i pasta, tai ir su jumis pasidalinsiu

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/vaderstad-rapid-300-s-kaina-13499-31017559.html

sita sejamoji realiai gautusi apie 11k. Reikia keisti visus diskus. Probegas 3800 ha. Jeigu kas tokios iesko, parasykit, pagelbesiu. Kas cia pardavineja tai ji dar tikrai ne pas pardaveja :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos, dairausi i naudotas sejama 4m. Su idirbimu ir trasom,  i kokias ju silpnas vietas atkreipti demesi  pagrinde kaip pasitikrint pries perkant toki daigta, nes pries tai neteko susidurti su tokia sejama. Suprantama, kad nebutu supuvus,  remai nepervirinti, bet mane domina tos vietos kur plika akim neuzkliuva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...