Jump to content

vaderstad sejamosios


Recommended Posts

Prieš 12 valandų, Mantas. pranešimas:

Sveiki. Sėjant pupas užsikišo noragėlis  ir ko pasekoje sutruko sėklos dozavimo ritės apsauginis stikliukas. Gali esat susidure su šia problema ir žinot kur jų yra pirkti? 

alegro.pl ar kur ten buvau mates kad yra. koda jei zinai susivesk i googla turetu ismesti lenku puslapius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man buvo pagedes reduktorius tai tarpais sukdavosi tarpais ne sėklos padavimo volelis, kaqdangi buvo garantinis tai pakeitė nauju ta mecanizma bet šiaip tai ten buvo paprastas gedimas, ten paprasčiausia kniedė, iškrito jos vienas galas iš tvirtinimo. Tas labai pasireikšdavo kai budavo pilna sėjamoji, kai suki tuščia su rankenėle tai norma kaip ir gerai atitinka. Dabar nepamenu niuansu bet servisiniai maždaug per 20 min išardė ir naujus vidurius sudėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Išradėjas pranešimas:

Kokie pozymiai pasireiskia kai normos nustatymo deze pagenda?Sejant kvieciukus kazkaip itartinai norma sokinejo,kaip reiktu pasitikrinti?

Turi rites sukimosi skaicius keistis. Pvz markeriu pasizymi ant rites ir suki, kol tas bruksniukas atsisuks iki pradinio tasko. Ir zinosi kiek kartu apsukai, antra karta tiek kartu apsuki ir turi vel bruksniukas sutapti su pradiniu tasku. Jai truksta iki pradinio tasko, normos nebus tikslios

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 minutes ago, Išradėjas pranešimas:

Aisku bet ar neturi ytakos sejalkos uzpildymas,puse ,pilna,ar maziau puses,Pradzioj buvo 260kg,kiek pavaziavus jau 320kg atsirado, ir per kiekviena kontrolini sverima norma vis kitokia.Suprantu grudai susipurto labjau spaudziasi prie riciu,bet kad taip sokinetu anksciau nepastebejau.

Tai tokie požymiai man ir buvo, kai pilna vienaip, ta prasme mažesnė norma kai tuštėja lengviau sukti, norma didėja, turi prasiardyt mechanizma ir pasižiūrėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 minute ago, viktorass pranešimas:

Tai tokie požymiai man ir buvo, kai pilna vienaip, ta prasme mažesnė norma kai tuštėja lengviau sukti, norma didėja, turi prasiardyt mechanizma ir pasižiūrėt.

Supratau,dekui reiks pabandyti prasukineti visokiais varijantais,kazkaip dirbtinai prispausti veleneli kad apsunkinti sukimasi ir skaiciuoti apsisukimus kaip witalikas rase.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Išradėjas pranešimas:

Supratau,dekui reiks pabandyti prasukineti visokiais varijantais,kazkaip dirbtinai prispausti veleneli kad apsunkinti sukimasi ir skaiciuoti apsisukimus kaip witalikas rase.

Gali nieko nepadėti toks veiksmas nes tuo momentu gali buti viskas gerai o kai sėsi gali visai nustot suktis velenėlis, tuojau eisiu susirasiu ta detale ir apžiūrėsiu kas ten pas mane tiksliai buvo.

Apžiūrėjau ir atgaminau kas ten buvo nutike, mano atveju kaip ir rašiau buvo iškritusi viena kniedė ar kaištis, nežinau kaip teisingai pavadint, ten labai nesudėtingas mechanizmas pora tokiu skardiniu ričegėliu suka per kažkoki vienkrypti, tipo treščiotkės guoli ta velenėli, kiekviena ta skardele žemyn traukia spiruoklė kuri užkabinta ant kaiščio-kniedės, mano atveju viena spiruoklė atsikabino kadangi kniedė iškrito iš savo vietos, žodžiu turėtum prasiardyt ir pasižiūrėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-04-18 at 22:04, viktorass pranešimas:

Gali nieko nepadėti toks veiksmas nes tuo momentu gali buti viskas gerai o kai sėsi gali visai nustot suktis velenėlis, tuojau eisiu susirasiu ta detale ir apžiūrėsiu kas ten pas mane tiksliai buvo.

Apžiūrėjau ir atgaminau kas ten buvo nutike, mano atveju kaip ir rašiau buvo iškritusi viena kniedė ar kaištis, nežinau kaip teisingai pavadint, ten labai nesudėtingas mechanizmas pora tokiu skardiniu ričegėliu suka per kažkoki vienkrypti, tipo treščiotkės guoli ta velenėli, kiekviena ta skardele žemyn traukia spiruoklė kuri užkabinta ant kaiščio-kniedės, mano atveju viena spiruoklė atsikabino kadangi kniedė iškrito iš savo vietos, žodžiu turėtum prasiardyt ir pasižiūrėt.

Dekui Viktorai,laiko iki rudenines sejos yra, reiks pasinagrineti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hrr... apsipyksiu ant rapido. Pries isvaziuodamas seti pupas nutariau diskus patept. Ir radau, kad bevaik visi sejimo diskai kliba. Paaiskejo, jog sejos disku vidines guoliu obomos issitampe. Del ko jie patys is saves pradejo sunkiai auktis, o kadangi islaisvejo - sukasi ant aseles. Guoli isardzius, tepalas svarus, visi takai kaip naujui, tik prasisuka sunkokai. Ir vidine oboima kokiais 0.05mm didesne. O ir priejimas juos keisti sudinas :-/

Kokius guolius dedate? Kam nors tokia beda buvo? Paseta 1500ha, su 3m, ir dirbimo leksciu guoliai laiko gerai.

Tad pupos nesetos, ir keicam guolius kol aseles nenuestos dar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...