Jump to content

vaderstad sejamosios


Recommended Posts

sveiki,as noreciau pasidometi kas dirba su sejamaja vaderstad su trasomis zemes dirbimu 4metru kiek arkliu rekalingas trakturius?

as irgi dirbu su tokia. tai pas mane JD 185 Ag. tai jau ant ribos.Kai pilna uzkraunu seklos ir trasu tai jau max 10km/val. o kelis ha apsejus jau normaliai traukia ir 12-14 km/val. tad ,mano patarimas nepirk silpnesnio kaip 180 Ag

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne maziau po 50 arkliu ant 1 metro darbinio, nes kam ta sejamoji jei su ja nedaug ha paseji. O Siap Vaderstad sejamosios yra visagelis BULDOZERIS, paseja viska ir i betkokia zeme, staciausi molio kalanai ar begantis smelis protingai seregeliavus ir atitinkama technologija pries seja sudygimas garantuotas ir menesi nelijant :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zinau ir jualde ir agrotaka, bet gal zinot dar kur pardavineja, noreciau pasirinkimo didesnio :icon-confused:

y jualde nuvaziaves gali pasneket su direktorium, jis gal pasiulys kokiu dar neatveztu. visa technika pas juos is vokietijos lyg, sejamaja parveze visa sutepa, jei kas pabire perrenka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gerom salygom gal ir trauks 190 normaliai,

šiemet mums gale žieminių sėjos jau kai slapia buvo, buvo palike 7-8ha pasėt ir visiškai užlinko mf, tai buvau pasiskolinęs nh175 atrodo, tai be jokio dirbimo vos ne vos 12km/h, o kur slapiau buvo neviena karta buvau įsėdęs (tiesa be dubliu traktorius). per pusdieni pasėjau gal 5ha (labai jau trikampis buvo), o pabaigiau sėt ant cs94 užsikabinęs spu6 (nes atsibodo sukiotis, ir liko tos vietos kur lindo nh, su vaderstatu), ir pasėjau be problemų.

aišku normaliomis sąlygomis 190 traktorius trauks, bet jei slapiau ar sejalka pilna arba dirva labai puri (arčiau smėlio, "pelenu") tada jau bus labai sunku. čia mano nuomone. gal kitiem išeina geriau, nežinau.

ps. vienas dalykas kas labai patiko tam nh, tai kad žymiai manevringesnis traktorius (lyginant su savu mf) bet pagal galia jis ir 70ag mažesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

arklius skaiciuokim taip broliai zemdirbiai:priklauso ar zeme lengwa,ar sunki,kaip idirbta,ar kalnuota,didele reiksme dar turi ar slapi metai,jai perkat sejamaja tai jos reikiamiem arkliam popieri parasytiem dar 20ag uzmeskit kad nebutu kaip panvezi vienam.jd 155ag ir prieki belarusas dar padeda traukt,nepamazinkit arkliu.as dabar imu 200ag bet jau manau kad pamazinau horsui su dirbimu ir trasom 4m.ar neteks belarusu padet traukt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...