PALIUKAS

vaderstad sejamosios

1.268 pranešimai šioje temoje

sveiki,as noreciau pasidometi kas dirba su sejamaja vaderstad su trasomis zemes dirbimu 4metru kiek arkliu rekalingas trakturius?

as irgi dirbu su tokia. tai pas mane JD 185 Ag. tai jau ant ribos.Kai pilna uzkraunu seklos ir trasu tai jau max 10km/val. o kelis ha apsejus jau normaliai traukia ir 12-14 km/val. tad ,mano patarimas nepirk silpnesnio kaip 180 Ag

Ne maziau po 50 arkliu ant 1 metro darbinio, nes kam ta sejamoji jei su ja nedaug ha paseji. O Siap Vaderstad sejamosios yra visagelis BULDOZERIS, paseja viska ir i betkokia zeme, staciausi molio kalanai ar begantis smelis protingai seregeliavus ir atitinkama technologija pries seja sudygimas garantuotas ir menesi nelijant :D

zinau ir jualde ir agrotaka, bet gal zinot dar kur pardavineja, noreciau pasirinkimo didesnio :icon-confused:

y jualde nuvaziaves gali pasneket su direktorium, jis gal pasiulys kokiu dar neatveztu. visa technika pas juos is vokietijos lyg, sejamaja parveze visa sutepa, jei kas pabire perrenka

zinau ir jualde ir agrotaka, bet gal zinot dar kur pardavineja, noreciau pasirinkimo didesnio :icon-confused:

y jualde nuvaziaves gali pasneket su direktorium, jis gal pasiulys kokiu dar neatveztu. visa technika pas juos is vokietijos lyg, sejamaja parveze visa sutepa, jei kas pabire perrenka

tu is ju pirkai gal? mano tevas pazysta ta direktoriu, esam kombaina ir sejama anksciau pirke, bet turim susidare nuomone apie ju darba, prioriteta aisku jiem teiksim, nes arti viskas, bet gal sakau kur lietuvoj dar pardavineja :icon-confused:

as turiu new holana 8770 190ag ir gavoju 4metru jis patrauks dirbimas trasos.galvoju seti i arima.

na bent gale uzsidek dublius ir turetu patraukt aiksu nepaskraidysi 20 km/val greiciu :), bet ta minimalu 8km/val greiti turetum pasiekti na arba dar gali pilnos nepripilti tada tikrai patrauks

gerom salygom gal ir trauks 190 normaliai,

šiemet mums gale žieminių sėjos jau kai slapia buvo, buvo palike 7-8ha pasėt ir visiškai užlinko mf, tai buvau pasiskolinęs nh175 atrodo, tai be jokio dirbimo vos ne vos 12km/h, o kur slapiau buvo neviena karta buvau įsėdęs (tiesa be dubliu traktorius). per pusdieni pasėjau gal 5ha (labai jau trikampis buvo), o pabaigiau sėt ant cs94 užsikabinęs spu6 (nes atsibodo sukiotis, ir liko tos vietos kur lindo nh, su vaderstatu), ir pasėjau be problemų.

aišku normaliomis sąlygomis 190 traktorius trauks, bet jei slapiau ar sejalka pilna arba dirva labai puri (arčiau smėlio, "pelenu") tada jau bus labai sunku. čia mano nuomone. gal kitiem išeina geriau, nežinau.

ps. vienas dalykas kas labai patiko tam nh, tai kad žymiai manevringesnis traktorius (lyginant su savu mf) bet pagal galia jis ir 70ag mažesnis.

tai va, jau kieme lyg ir kvepia devetu vaderstadu :D tik iskilo klausimelis, ta sejamoji su lygiais privolavimo ratais, gal galit pasakyt koks skirtumas tarp lygiu ir tu karbuotu padangu? ir ar yra galimybe nusipirkt tu lygiu padangikiu?

ir dar ka kairem sone ziurint is prieko daro rankena plonike tokia, uzdengta skarda? kiek supratau tai ten kazkas su technologiniu veziu valdymu? ir kur galima isigyt dylanciu daliu, isskyrus oficialu atstova? dekui

tai va, jau kieme lyg ir kvepia devetu vaderstadu :D tik iskilo klausimelis, ta sejamoji su lygiais privolavimo ratais, gal galit pasakyt koks skirtumas tarp lygiu ir tu karbuotu padangu? ir ar yra galimybe nusipirkt tu lygiu padangikiu?

ir dar ka kairem sone ziurint is prieko daro rankena plonike tokia, uzdengta skarda? kiek supratau tai ten kazkas su technologiniu veziu valdymu? ir kur galima isigyt dylanciu daliu, isskyrus oficialu atstova? dekui

na tai nieks nepakomentuos? :icon-confused:

bggg tai mėgsta

taj kaip del tu lygiu privolavimo ratu? dekui jaunas...

kaip man aiskino,jeigu lygus ratai,tai gali susidaryti pavirsine pluta,o jei karbuoti,ji nesusidarys...nuogirdom is vadybininko girdejau

nu gal ir yra didesne galimybe susidaryt plutai, bet gale aketeles yra, plius ta sejalka be trasu tai mazesniu svoriu slegs dirva, o tu lygiu ratu trb dar galima nusipirkt ir vaderstado?

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti