Jump to content

Apie plūga traktoriui 1025.3 ???


Recommended Posts

Būna toki kverneland... seni, apvaliu remu (remas jungimas) vartomi su varžtine apsuga, dazniausiai triju korpusų, 35 plocio, manau daznoki belarusams kaip mazos mases ir geros kokybes plugai... Ka manote apie tokius plugus ir apie ideja dadeti 4 jam korpusa ir kabinti prie 1025.3 ? ten tas vartymo mechanizmas per daug neasikraus? ar koki kitoki siulytumete ziureti praktiskai tik kvernelandus pripazistu.... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Būna toki kverneland... seni, apvaliu remu (remas jungimas) vartomi su varžtine apsuga, dazniausiai triju korpusų, 35 plocio, manau daznoki belarusams kaip mazos mases ir geros kokybes plugai... Ka manote apie tokius plugus ir apie ideja dadeti 4 jam korpusa ir kabinti prie 1025.3 ? ten tas vartymo mechanizmas per daug neasikraus? ar koki kitoki siulytumete ziureti praktiskai tik kvernelandus pripazistu.... :D

Tie vartomi labai velke ismala, nebent pas tave monoblokas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jei pripazysti tik kvernelandus nors yra ir kitu firmu plugu nenusileidzianciu kokybe tai imk 3korpusu kverna lingini. Nors jei pas tave nera ziumiu kur butu pilna akminu tada gali imti ir varztine apsauga :icon-wink: Nors manau daug kas tau patars lingini. be to jei yra molingos zemes tai simtinis tures kaveikt ir su 3korp plugu placiu uzgriebiu :icon-wink: Tai pasakyk kiek lesu gali skirti kokios zemes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pas tave monoblokas, ar ne?

Jei monoblokas, tai 4 vartomas su lingine apsauga tinka puikiai.

Tiktu jei priekio nekeltu. Turiu ta traktoriu ir Kvernelanda 4 korp su lingine tai viena korpusa nuimu nes kelia prieki, nesinori lauzyt traktoriaus. Siuo atveju geriausiai butu 3 korp su reguluojamu uzgriebiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pluga ta triju korpusu paprasta vartomą turim ir po 100 -150 ha ardavom. bet simtiniui per silpnas tas plūgas tik 1,05 m... Labiausisi ir domina ar 1025.3 nuo keturiu korpusu vartomo nelus per puse nes ten jo tas remas kur taktoriu su deze laiko toks kaip ir kitu 820-9XX balarusu , nes 820 tuos dvigubus remo krnsteinus keitem po sunkaus purkstuvo..., o 1025.3 ilgesnis tad atrodo kad dar greiciau gali suluzti remas, 1 korpusas max 35 , jei ari apie 20 cm ir max 45 jei ari 25 ,nes turi buti atitinkamas santykis tarp gylio ir plocio, kuo sekliau arent tuo siauresnis korpuso uzgriebis (cia senos zinios jau gal ka ir primirses)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Logiskai mastant 1025,3 turetu epia 1,4 m plocio tempti arba 4 po 35 arba triju po 40 lieka... Uz kokia 10 000 Kvernelandas su lingine apsauga su 3 kartos verstuvem ir naujesniu (tvirtesnio) vertimo mechnizmu turetu iseiti?

1025.3 tempia ir paneša 4 korpusų vartoma lingine apsauga kverneland firmos plūga. Tik reik pirkt kur rėmas yra trumpesnis, nes svoris bus arčiau traktoriaus. Pats su tokiu ariu ir užgriebis pas mane po 45 tai aš užgriebiu 45*4= 180 Ir traukia kaip bitė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Logiskai mastant 1025,3 turetu epia 1,4 m plocio tempti arba 4 po 35 arba triju po 40 lieka... Uz kokia 10 000 Kvernelandas su lingine apsauga su 3 kartos verstuvem ir naujesniu (tvirtesnio) vertimo mechnizmu turetu iseiti?

kad remo nelauzytu ant lonzeronu galima uzdeti papildomus shonu is svelerio darytus, pats pasidirbau ir nuo laiko nei vieno lonzerono nesulauziau, tik deze butinai reikia sujungti su tai sutvirtinimai s ant lonzeronu tad aviskas ok, traktorius gaunasi kaip vieno kaulo. del arimo tai 1025 pats lieviausias is galimu varinatu , nes pagal gali turetu trauktti 4 drasiai , bet kai reikia juos pakelti tai deshra.

pas mane toks traktorius tik purshkimui ir i mishka, nu dar paariu laisvalaikiu ganyklas kokias, nes plugo prie normalaus traktoriaus neturiu tai tenka su 1025 zaisti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aisku smagiau su penkiavagiu vartomu, bet kad tas prikabinamas su t 150 tai ant o mazo laukelio ne ka padaro o tu mazu per 60 vnt. ir jie kokia 150 ha sudaro ir juos kartais tenka arti,(nes rudeni tai i raziena, o su belorusu 820 po 5 ha per diena pavasariniai sejai ruosti zeme nuobodu..) Jauciu kad 3 po 40 lyngini teks pasiimti ir nors nebus jokiu nesklandumu ir vistiek greiciau turetu vaziuoti 1025.3 , nei tas 820 nasumas yra greitis *plotis/realybės (apsisukinejimo, visokiu salutiniu veiksniu ir pan...)

Dar minejo kad tie luzta kvadratiniu remu trivagiai tai manau luzta tie kur senovinis vertimo mechanizmas kaip pas tuos apvaliu remu.... nes tu naujesniu tai tikrai tvirtas atrodo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 2 mėnesių...

kas ce taip tvirtino kad 3 k luzta patis turim traukia pas mus JD 6310 su 45 uzgriebiu atsiputes kaimynai turi tokius keli su 4 korpusais ir nei vienam neluzta tas remas vienas pries gaunant per projekta JD are su 1025 ir 4 korpusais tai viskas gerai ejo gavo JD ir ant JD kabino .db pries savaite pas kita toki ukininka buvau tai jo darbininkui sakau garaze stovi geriausi 3 korpusu plugai kvernai kodel neariat o ariat su 3 paprastais .sako nepakelia :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie kvernai (kalbu apie vartoma 4 korpusu su kvadratiniu remu) buna ivairaus svorio, skiresi kojos aukstis, pacio remo storis(metalo) priekines remo dalies tvirtinimas ir plugo ilgis, todel vieniems priekio nekelia kitems kelia dar kitiems iskelus i maksimalu auksti priekinis korpusas vos ne i zeme remesi. Dar pasidomek lenkisku IBIS LS 3+1, jis kainuos kaip padevetas kvernas bet per parama gali truputi (40-50 procentu susigrazinti) kiek domejausi tai tikrai geri plugai, ten ju buna ir didesniu (XLS 3+1 arba XXLS3+1) tai anie jau sunkesni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
pirk 4 ir vargo nematysi bendrove turi ir are ir jokio priekio nekele .

Nu tai aisku, kiek gi tas 4 korpusu plugas sveria :icon-smile:

Uzsidek 4 vartoma- paziuresim :icon-smile: kalbam juk, kad atpalaiduoja prieki vartomas.

mano vartomas 3 su lyngem sveria 1470. Kadangi vartomas, tai per vartymo mechanizma plius dar gaunasi labai toli nuo traktoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai graziai dirba.... reiktu ir man tokio... o traukia sunkiai ar nejaucia?

na, negaliu sakyt, kad nejaucia, bet traukia lengvai, darbinis greitis 8 - 9 km/h (3 diapozonas, 2 pavara). aisku jei visai smelis ar molis plius i kalna, tai pridusta(moli sunku, o smeli tai prasikasa ratai ir giliai pradeda lyst plugas), bet tam yra jeginis hidraulo reguliavimas, apkrauni ratus ir eina gerai. Man darbas juo patinka. O ir mano traktoriui pats tas.

Nezinau kaip kitu rimtu firmu yra su prikabinimu. UNIA gerai padarius, kad su ta pacia asim kabinu ir skutika ir pluga, labai palengvintas padargo uzkabinimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai graziai dirba.... reiktu ir man tokio... o traukia sunkiai ar nejaucia?

na, negaliu sakyt, kad nejaucia, bet traukia lengvai, darbinis greitis 8 - 9 km/h (3 diapozonas, 2 pavara). aisku jei visai smelis ar molis plius i kalna, tai pridusta(moli sunku, o smeli tai prasikasa ratai ir giliai pradeda lyst plugas), bet tam yra jeginis hidraulo reguliavimas, apkrauni ratus ir eina gerai. Man darbas juo patinka. O ir mano traktoriui pats tas.

Nezinau kaip kitu rimtu firmu yra su prikabinimu. UNIA gerai padarius, kad su ta pacia asim kabinu ir skutika ir pluga, labai palengvintas padargo uzkabinimas.

mane skutikas domina... kaip jis dirba? ziuriu graziai lauka sudirba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...