Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

po ziemos i savo 25 kubu statine supilu mazdaug 2 kubus vandens, teisingiau pildavau, nes agrochema mane taip moke, sako reik dapilt ir suplakt, nes vanduo nugaruoja ir pasidaro perdidele koncentracija, bet jau pora metu vandens nepilu ir man atrodo , kad ir nereiikia

as siemet is vis atsisakiau kaso, nes karbamidas veikliaja medziaga pigesnis.

o atsivezt is tos ukrainos jei tik butu imanoma tai saunu butu. o kaip suzinot ar yra kokia galimybe atsivezt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

po ziemos i savo 25 kubu statine supilu mazdaug 2 kubus vandens, teisingiau pildavau, nes agrochema mane taip moke, sako reik dapilt ir suplakt, nes vanduo nugaruoja ir pasidaro perdidele koncentracija, bet jau pora metu vandens nepilu ir man atrodo , kad ir nereiikia

as siemet is vis atsisakiau kaso, nes karbamidas veikliaja medziaga pigesnis.

o atsivezt is tos ukrainos jei tik butu imanoma tai saunu butu. o kaip suzinot ar yra kokia galimybe atsivezt?

Plius karbamidas labai tinkamas saugojimui, jei netgi susoka i "kaula" jis be problemu sutrupa, arba uzpylus vandeniu irgi labai puikiai net kietas istirpsta. O vat pameginkit kokia kalcio salietra susokusia i gabala sutrupint - net su plaktuku sunkiai dauzosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokią žiemą kaip praeitą KASą iš bėdos būtų galima išlaikyti konteineriuose. Didžiosios firmos tam reikalui turi šildomas talpyklas su termoizoliacija. KASas pradeda kristalizuotis žemiau 0, bet jį praskiedus pusiau, turėtų neužšalti maždaug prie minus 15. O užšalęs tikrai sunkiai atitirpsta, reikia laukti kol normaliai atšils.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokią žiemą kaip praeitą KASą iš bėdos būtų galima išlaikyti konteineriuose. Didžiosios firmos tam reikalui turi šildomas talpyklas su termoizoliacija. KASas pradeda kristalizuotis žemiau 0, bet jį praskiedus pusiau, turėtų neužšalti maždaug prie minus 15. O užšalęs tikrai sunkiai atitirpsta, reikia laukti kol normaliai atšils.

vat ir nuliudinai :( aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip ji gali ten prakiurti? prarudyti? nepagaunu prie ko cia aplinkosauga. Jei prakiuro tai paciam nuostolis, bet aplinkosapsauga tikrai nelakstys is niekur nieko ir iki Kinijos tikrai nepasieks. :D o jei ir pasieks kinai didesni derliu tures. Nera to blogo kas neiseitu i gera.

P.S atsiprasau visu forumieciu, kurie pamanys, kad tersiu foruma su savo gal ir nevykusiais pokstais. Man linksma :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...