Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

prieš 4 minutes , Zilvis55 pranešimas:

Is tikro tai keista kai yra neskaiciuojanciu tokiu dalyku....

Dar atkreipkit demesi kad dazniausia fosforas brangiausias, po to azotas. pigiausiai - kalis.

Pasimk kalio clorida, amofosa, ir salietra, issiskaiciuok kiekvieno kiek kilogramas veiklios kainuoja euru. Tada pamatysi kad kad ir kaip skaiciuotum visada azotas bus pigiausias. Fosforas brangiausias, kalis panasiai kaip  fosforas siek tiek pigesnis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , jaunasis21 pranešimas:

Pasimk kalio clorida, amofosa, ir salietra, issiskaiciuok kiekvieno kiek kilogramas veiklios kainuoja euru. Tada pamatysi kad kad ir kaip skaiciuotum visada azotas bus pigiausias. Fosforas brangiausias, kalis panasiai kaip  fosforas siek tiek pigesnis. 

Gal ir suklydau. Na su azotu kaip ir aisku :220Eur/34.5=6.37Eur

Fosforas (10-42): (355-63.7)/42=6.93

Kokios kalio chlorido kainos? Pries metus nei 5 Euru nekainavo atrodo....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, Zilvis55 pranešimas:

Gal ir suklydau. Na su azotu kaip ir aisku :220Eur/34.5=6.37Eur

Fosforas (10-42): (355-63.7)/42=6.93

Kokios kalio chlorido kainos? Pries metus nei 5 Euru nekainavo atrodo....

Na taip, azotas 6.37

 superfosfatas 10-52 388(2018 pavasary)-63.7/52=6.23e,

kchloridas  276(2018 pavasary)e/60=4.6eur

GEras, galvojau chloridas brangesnis , vadinasi buvai teisus, azotas brangiausiai iseina , bet labai panasiai su fosforu, o pigiausias kalis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , dvidas pranešimas:

pasiimkit amofoso dabar ,anksti pavasari patreskit kalio chloridu ,man amofosa tiesiai is kedainiu atveze.tik viena smulkmena reik imt fura

Labai protingas patarimas, mano irgi toks planas B tik as kalio klorida barstykle amofosa rapidu planuoju kita savaite kai baiksis trasos npk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, paulius radvila pranešimas:

Labai protingas patarimas, mano irgi toks planas B tik as kalio klorida barstykle amofosa rapidu planuoju kita savaite kai baiksis trasos npk

As ne amafosa o kazka panasaus i tai pirkau. NP 10-42. Eis su sejama o po sejos kalio chlorida bersiu. Manau varijantas geras bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As, tai pasiimsiu, pabersiu ant pasetu jei ka. Yaros atbaide kaina , veikliosios šudinai, o praso 355+PVM. O Rokiskio agrochemija isvis uzkosejo 460 uz tona(suPVM). Negausiu uz adekvacia kaina ,- kokius metus paaugs ekologiskai.

p.s.Cia as persokau is temos apie grudu kainas ,nes kalba ejo apie trasas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, yogop pranešimas:

Plėšikai. Birželio mėn pirkau po 400 + PVM . Įdomu būtų išgirst pozociją, kodėl taip brangina .

Grūdus tai brangiau pardaviai. Tu svajojai kad jie liks tavo kišenėje, nė velnio brangs trašos, kuras, detalės ir ta pati duona o mes liksim prie tos pačios suskilusios geldos. Grūdų pabrangima pajus visi, bet tik ne ūkininkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, ūkininkas pranešimas:

Grūdus tai brangiau pardaviai. Tu svajojai kad jie liks tavo kišenėje, nė velnio brangs trašos, kuras, detalės ir ta pati duona o mes liksim prie tos pačios suskilusios geldos. Grūdų pabrangima pajus visi, bet tik ne ūkininkas.

Ka reiskia brangiau. Uz ka brangiau uz mane, tave ar kaimyną :eusa-hand:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš čia mažas ūkininkėlis, bet kai pakalbu su vietiniais, tai ne man vienam matematika nebesigauna perkant trašas už tokias kainas. O kitiemet žiūrėk vėl po 150 ar dar mažiau bus kviečiai. Bandysiu mažint trąšas ir palaikyt žemę apsėjęs ankštiniais augalais(dobilais arba barkūnu)prieš žieminių sėją ir po kviečių pasėt garstyčių, tada vasarojų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...