Jump to content
bLiudas

Trašų kainos

Recommended Posts

Prieš 8 valandų, ukdavidas pranešimas:

Tai čia tavo ahuiena apivarta jei per 8m tik 3k tesukaupiai, čia dvi furos grūdų ir yra tokia suma

Gali but milijonas pirkimu ir 986 000  perdavimu ir skirtumas bus 3 grazintino:), pvm valstybei galetu niekados nemoketi eko ukiai kurie investuoja i technika ar kitas dirvos gerinancias trasas, arba cheminis is banko besiskolinantis pletrai, nors po keliu metu sulig kreditu grazinimu atsiras ir pvm moketinas padidejimas.

Prieš 11 valandų, yogop pranešimas:

Čia scandagra?

Už grynus:

Nes dabar salietra 230 tiek gruziška tiek lietuviška. 

Sulfatas lietuviškas : 180 

Baltic agro uzsisakiau salietra lietuviska 239 su atidejimu ir pristatymu

Prieš 19 valandų, dvidas pranešimas:

O kas dar perka grudus be saskaitu? Kaimynas siemet ieskojo kam taip parduot tai nerado,Nors kitais metais man gal but bus irgi grazinamas pvm,zadu didziaja dali derliaus latviams parduot

perka latvei lenkai ir šeip pilna skelbimų perkam grūdus atsiskaito grynais iškarto

prieš 12 minutes , ramunas.s pranešimas:

blemba ziuriu AG tai isvis naciort...jum pristao ir viska o ten jei pristato tai nuo tonos 4 eurai plius.

yra tu kontoru prekiaujanciu neviena nereik su viena deryt.pas juos ir vyrauja konkurencija ,prisitaiko kaip nori jie jai ne viso gero tari. 

Prieš 1 valandą, WYCKA/ pranešimas:

yra tu kontoru prekiaujanciu neviena nereik su viena deryt.pas juos ir vyrauja konkurencija ,prisitaiko kaip nori jie jai ne viso gero tari. 

tai taip. tik zinai man jie ant atidejimo duoda tai del to ir vargstu su jais. nes paskambinsi kad ir i ta baltic agro sakysiu duok ant atidejimo tai kazin ar duos

prieš 15 minutes , ramunas.s pranešimas:

tai taip. tik zinai man jie ant atidejimo duoda tai del to ir vargstu su jais. nes paskambinsi kad ir i ta baltic agro sakysiu duok ant atidejimo tai kazin ar duos

duos viskas imanoma pasiteirauk vadybininkas atvazuoja pasirasai kas jiem reikalinga ir imi man ir hemija pristato is vakaro paskambinus ryte jau buna jokio priedo uz atvezima nejima

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti