Jump to content

welger presai


fendj

Recommended Posts

mes ir siemet nusipirkom welger RP 220 profy, tai kol kas benusiskundimu, geras daiktas... bet yra problemele kartais ir ypac kai baigiasi tinklas neapvynioja per visa rulona, krastai lieka pasisiausia, kartais tik vienas krastas, tai biski nervoja ir neaisku kame reikalas kad taip apvynioja. gal kas galit ka nors patart ka daryt???? o del suspaudimu tai i rulono sona duodi kaip i siena, jei labai siaurai sugrebtos pradalges, tai kartais gaunasi vienas sonas minkstesnis, bet paraitai vaziuodamas ir viskas gerai.

manau kad tas presas turi peilius ir nežinau kaip pasiima tinklelį, nes man krone prese kai peilei atšimpa, pradeda kimštis masė tarp peilio ir šukų ar kaip jas pavadinti, o kai paduoda tinklelį jis eina ne per visą ritinio plotį, o per neužsikimšusią dalį, todėl būna dalis ritinio neužvyniota tinkleliu. todėl peilius reikia gana dažnokai galąsti, vat tinklelio padavimas kronėj man nepetinka, nei prieš tai turėtame deutz fahre. gal ir pas tave panaši priežastis. dėl suspaudimo, kuo labiau suspausi, tuo daugiau apsikraus guoliai ir bus trumpesnis jų tarnavimo laikas, todėl reikia spausti su protu, o ne tiek kiek eina, guolius turbūt lengviau pasikeisti, ypač toje pusėje kur žvaigždutės yra, nei sumažinti spaudimą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sveiki aš noriu įsigyti dėvėtą kitkinį presą iki 6000Lt. ir esu nusižiūrėjas vieną nuw holland 376.

ką manot apie šį presą. ir ką galėtumėt patarti geresnio? nes po Lietuvą važinėjau. ir įvairių presų teko matyti ir bendrauti su daugeliu Ūkininkų,tai kiekvienas beveik perdarė ir perrinkinėjo tuos presus. O aš Ne bum bum. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 mėnesių...

Sveiki. siemet iskilo sioke tokia problemele. presas welger RP 235, si sezona pradejo kas 5-6 rulona blogai nukirsti tinkliuka, tad tekdavo lipti ant preso ir su peiliu nupjauti. uzknisa kai daznai tai tenka daryti. tinkliuka naudojom kaip ir pernai, is baltic agro pirktas, dabar tik pavadinimo nepasakysiu kaip jis vadinasi. pernai tokiu bedu kaip ir nebuvo. pakeitem viena tinkliuko rulona kitos firmos, problema nedingo. bandem paverzti tinkliuka laikanti stabdi kaireje puseje, kad butu kuo itemptesnis tinkliukas, nepadejo. daugiau nelabai ka ir sugalvojau pareguliuoti (jei is vis ten kas reguliuojasi). kiek suprantu, peilio veikimo principas nukirsti,nukirpti tinkliuka. tai va. gal kas susiduret su panasia problema, turit pasiulymu kaip sia problema isspresti patiem, dar nekvieciant serviso? Dekoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...