Jump to content

Akmenu kasimo masina


marazas

Recommended Posts

Papasakokit ka savo laukuose su akmenim dartot? Pas mane daug tokiu kumscio dydzio. Per 15 metu rankiniu budu perpus ju kieki sumazinom ir derlius iki 1tonos/ha siekdavo, bet db beda, joks zmogus nebeeina tokio darbo dirbt....

Sugalvojau jog akmenis kaip bulves butu galima is zemes masina iskast, nuskutant ir perkratant koki 25 - 30 cm dirvos sluoksni. Esat gal kas tokiu aparatu mate arba girdeje kad kas turetu? Vienas mechanizatorius pasakojo jog pries koki 30 metu tokiu cekisku buvo. Idomu, ar toki imanoma nusipirkt ar belieka tik paciam gamint?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Papasakokit ka savo laukuose su akmenim dartot? Pas mane daug tokiu kumscio dydzio. Per 15 metu rankiniu budu perpus ju kieki sumazinom ir derlius iki 1tonos/ha siekdavo, bet db beda, joks zmogus nebeeina tokio darbo dirbt....

Sugalvojau jog akmenis kaip bulves butu galima is zemes masina iskast, nuskutant ir perkratant koki 25 - 30 cm dirvos sluoksni. Esat gal kas tokiu aparatu mate arba girdeje kad kas turetu? Vienas mechanizatorius pasakojo jog pries koki 30 metu tokiu cekisku buvo. Idomu, ar toki imanoma nusipirkt ar belieka tik paciam gamint?

http://www.kretagro.lt/nauja-zemes-ukio ... ongskilde/ :icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jie tik is 5 cm gylio akmenis pasalina. kazkur turejau kverneland bukleta ten paprastesnis yra is 2 agregatu susidedantis.
Buvai atidares nuoroda :icon-question::D bent ten parašyta iki 13cm :icon-idea:

Ten truputi kitoks bet sistema panasi tik vienas traktorius su 3 arba 4 metru tokiu volu sunesa i redus akmenis o kita masina is redu sukrauna i priekaba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jie tik is 5 cm gylio akmenis pasalina. kazkur turejau kverneland bukleta ten paprastesnis yra is 2 agregatu susidedantis.
Buvai atidares nuoroda :icon-question::D bent ten parašyta iki 13cm :icon-idea:

Ten truputi kitoks bet sistema panasi tik vienas traktorius su 3 arba 4 metru tokiu volu sunesa i redus akmenis o kita masina is redu sukrauna i priekaba.

Esu mates pas ukininka toki aparata kaip Kongskilde matyt naudodavo :)

Vargas su tais akmenimis :icon-twisted: Gerai kad pas mane ju visai mažai :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mačiau litsofte kažkada pardavinėjo kokį tai akmenų rinktuvą. o su tais akmenimis tikras vargas bet kur palaukėje jau nebesusipilsi, reikia į namus vežtis, visai žmonės pamišo dėl akmenų. buvau į krūvą susipylęs tokių nestambių akmenukų, kaip tik keliui taisyti būtu tike, tai kažkokie žąsinai nusivežė, kad patys prisirinkti tai nesugeba, o iš krūvos tai be problemų prisikrauna :icon-mad

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mačiau litsofte kažkada pardavinėjo kokį tai akmenų rinktuvą. o su tais akmenimis tikras vargas bet kur palaukėje jau nebesusipilsi, reikia į namus vežtis, visai žmonės pamišo dėl akmenų. buvau į krūvą susipylęs tokių nestambių akmenukų, kaip tik keliui taisyti būtu tike, tai kažkokie žąsinai nusivežė, kad patys prisirinkti tai nesugeba, o iš krūvos tai be problemų prisikrauna :icon-mad

pas mus ukininkai paselius voluoja tai akmenu nerenka voluoja su kembridzo tipo volais, teke ir man voluot gerai akmenis ispaudzia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei javus augini tik, tai volavimas matyt geriausias sprendimo būdas, o jei daržoves, tai mačiau nuotraukų iš Anglijos, kur principe bulvių kasama purena žemę o kietus grumstus ir akmenis pila į tarpvagį, kuriuo eina traktoriaus ratai. Vagų vieta niekada nekeičiama. Labai nuobodus turėtų būt darbas ištisus metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su akminais vargstu ir aš .

Kur kalbate apie konkskilda :pas mane stovi naujas .Jis kainavo 75 000,00 Lt. Dirba tik sausose žemėse .Jei norit pamatyt prašau -parodysiu.

O kalbant apie seperaciją .Grimmo firmos kainuoja 329 000,00 Lt. Bet prie to reikia lysvių formavimo .

Toks agregatas pavasari bus pas mane jei ką domins galės pamatyti .

Šiauliai 8-698 29045 .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
Su akminais vargstu ir aš .

Kur kalbate apie konkskilda :pas mane stovi naujas .Jis kainavo 75 000,00 Lt. Dirba tik sausose žemėse .Jei norit pamatyt prašau -parodysiu.

O kalbant apie seperaciją .Grimmo firmos kainuoja 329 000,00 Lt. Bet prie to reikia lysvių formavimo .

Toks agregatas pavasari bus pas mane jei ką domins galės pamatyti .

Šiauliai 8-698 29045 .

sveiki tai gal turit foto ar video medziagos kaip tokis aparatas jusu salygomis veikia ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...