Jump to content

Padangos.


valstietis

Recommended Posts

  • po 3 mėnesių...

na šiek tiek tolokai, ir kazin ar tiktu,jei 14cm platesnes..nes noriu det ant dubliu ;)

jei dubliams ratlankius jau turi ir jie gan siauri tai manu nelabai tiks. Bet jei ratlankis 52cm plocio ar platesnis tai manau jokiu bedu. Beje padangos MICHELIN, nesuskilineje, netruke, netaisytos, Aisku likutis jau nedidziausias.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodel cia tas 20.8R38? kalba eina apie 18.4R38  o jo atitikmuo mm yra 460/85R38, 520/70R38, 600/65R38

atitikmuo aukstyje. Bet plotis juk skirtingas visu.

 

18.4R38 atitikmuo tik 460/85R38.

 

460 reiskia ploti.

85 reiskia koks padangos aukstis %matuojant nuo plocio (460x0.85=391mm)

R38 aisku skersmuo ratlankio.

 

Jei padangos dydis nurodytas coliais (tarkim 18.4) tai ji bus pilno aukscio (t.y. 85%)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Mano balsas eina BKT. Kažkada teko domėtis, tai lyg neblogas kainos/kokybės santykis

 Bet turret neteko kaip supratau. Aliance farm pro 18.4R38 turejau tai ju plotis buvo lygiai toks pats kaip Michelin 16.9. Zodziu gamintojas pasiaurines jas kad pigesnes butu matyt. Starmax 7 metu senumo ant purkstuvo stovi tai keliose vietose yra itrukimu.

Maximo - treleborg grupei priklauso.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau dar variantas paieškok aukštesnio lygio dėvėtų... Mano vienam traktoriui yra michelinai 2000 gamybos, traktorius prasukęs netoli 8000 val, dar mėsos yra, manau iki 10000 val ištempsiu. Neblogai kaip su vienu komplektu..

O kas yra aukštesnis lygis, ar čia pati padanga aukštesnė ar čia reik suprast, kad 16 metu kažkur pragulėjusi padanga bus geresnė už nauja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau dar variantas paieškok aukštesnio lygio dėvėtų... Mano vienam traktoriui yra michelinai 2000 gamybos, traktorius prasukęs netoli 8000 val, dar mėsos yra, manau iki 10000 val ištempsiu. Neblogai kaip su vienu komplektu..

Istempt tai istempsi bet ar apsimoka? Prabuksavimai dirvoj... pas mane buvo michelin 2006 gamybos su 15mm likuciu tai pardaviau ir va renkuosi naujas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...