Jump to content

akecios ekologiniame ukyje :)


dirmukas

Recommended Posts

ar naudojat kas nors toki daikta? mes savo ukyje pirmi metai naudojome tai ka zinau is tikro pasiteisino investicija. zoliu kaip nepurskus tikrai mazai buvo. pas kaimyna buvo daug daugiau paprastam uky. is pradziu einbodch'a ziurejom 12 metru., bet paskuj paziurejom kad kitokios daugiau nagu turi. prikom kazkokias is dainoj parveztas. naudotos, bat atrode kaip ledines. dirbam apie 120 ha zemes, tai visus paseliu per nepilna diena ir isakeju, ir dar draugui nulekiu isaket :P su nh tm 165 tempiu tai per 1h nasumas apie 10-12 ha gaunasi. zjb seip daiktas, geriau negu kelis kartus purkst paselius, smagesnis darbas toks :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaina tai kaip kur. naujos tai apie 1500 lt metras lygtai, o devetas va mes pirkom tai 14000lt be pvm kainavo. bet kaip naujos atrodo. reik tik pasiieskot geriau. o prekiauja tai dotnuvos projektai, lytagroj irgi lygtai yra kazkada maciau. o seip tai pas tuos kur parveza technika is uzsienio uzklausi ir jie gali surast kokiu tik tau reik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaina tai kaip kur. naujos tai apie 1500 lt metras lygtai, o devetas va mes pirkom tai 14000lt be pvm kainavo. bet kaip naujos atrodo. reik tik pasiieskot geriau. o prekiauja tai dotnuvos projektai, lytagroj irgi lygtai yra kazkada maciau. o seip tai pas tuos kur parveza technika is uzsienio uzklausi ir jie gali surast kokiu tik tau reik.

kiek tas NH arkliu ? nes kazkas kazkuriam forume rase su 82 mtz tase 12metru. ? tiesa o tos akecios pas tave prikabinamos ar pakabinamos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai temp tai aisku ir belarusas temptu, tik tiek kad jos per sunkio belarusui, prieki jo kelia ir be to ant tu akeciu 3 poros slangu yra tai belaruse kaip ir pajungt neina. o nh mano tai 165 hp. bisky per daugokai beveik kaip tokiam darbui, bet kad nera daugiau ant ko uzkabint. pakabinamos akecios musiskes. o paprastame ukyje gal ir apsimoka jas turet, zoliu dali tikrai isnaikina. va sia vasara salia musu kvieciu kainyno javai buvo, tai musu beveik graziau atrode tik nuaketi kelis kartus negu jo purksti. svaresni buvo musu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dirmukas rašo:

tai per 1h nasumas apie 10-12 ha :icon-mad

Iš karto kyla klausimas TAI kokiu greičiu per lauką varai :icon-question:

Šeip akėčių darbinis greitis 7 km/h, jei važiuoji per greitai tai virbai kur siekia kur nesiekia (visgi jie vibruoja ir turi išpurent žemės plutelę), o be to ant greičio ir sulaužyt gali.

Aš jau du metai akėjau bet per valandą jei 5 ha padarai (žinoma aš su 9 m prie belaruso pati ta komplektacija). Be to turi važiuot pagal sėjimą, skersai eilučių vėl negerai, nes blogai įsidirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as irgi tik pagal sejima varau, mes technologines vezes darom tai jokio vargo nematau varyt isilgai lauko, kaip seta. o vaziuoju tai apie kokius 9 km/h, as kazkur maciau kad toks ju darbinis greitis, nuo 7 iki 11 km/h atrodo. o kad siektu zeme normaliai tai reikia paspaust tuos nagus ir viskas ore tada. pas mus hidraulinis paspaudimas tai pagal zeme ir spaudi, ant molio daugiau, ant smelio maziau ir eina kaip bitute. o kokios tavo akecios? einboch?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

pasidaryk pats ,nieko sudėtinga ,mano laukai nedideli pasidariau 4 metrų ,turi būti atraminiai ratai ir jais gyli reguliuoji ,gal pasidaryti ir 10 ir 16 ,nieko sudėtinga tik pilnesnė kešenė bus,juk visko ir virbų ir metalo yra ,kam mokėti ir mėtyti pinigus ar inboxs ar mano vienodą darbą atlieką ,o palėkti tai nei negalvok ,turi žiūrėti į pasėlius ,bet šiemet baigiu ekologinį ūkinikavimą ir dirbsiu taip pat tik nesertifikuosiu ūkio ir be trąšų,kam purkšti jei gali taip susitvarkyti,o akėčias pats dirbk :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaikurie nuo žolių purškia rudenį. Kaip gautųsi, jei akėjama butų rudenį? Ar geriau neerzint žiemai pasiruošusių pasėlių?

buvau seminare apie ekologinius ukius kazkada zemes ukio rumuose, tai sake kad gerai kad ir rudeni aket galima, bet bent jau mes tai niekaip nespejam :D vis uzlyja ir nesinori malt lauku. bet po to pavasari anksciau pasistengiam isaket ir viskas nrm gaunasi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...