Jump to content

Kombainas Case Ih Af 2388 X-Clusive


Renius

Recommended Posts

  • Atsakymai 98
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

na ir kiek supratau nesiskundi, o gal yra kas nors, kas nepatinka? Beje kelintų metų gimomo (kombainas)?

vat nepatinka tas kad mažas (6,3m^3) bunkeris, biški nepatogus vairas :) siauras 5,3m chederis o daugiau nusiskundimai dėl to kad jau senas (genda) :( metu tiksliai nežinau bet kažkur 1981

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebejau, kad apie rotorinius kombainus vyrauja bloga nuomone, as nei juos girsiu nei peiksiu,pats dirbu su pusiau rotoriais NH TF-46. Neblogi kombainai , man jie patinka, Mano kaimynas turi du naujus Case rotorius ,vienas lygtai pernai pirktas, kitas uzpernai, Tai va jis nusikulia 1500ha, dar turi 1 ar 2 clasus nedidelius, kaip jis sako kampam apipjaut. Kaip jie sukasi smulkiai nezinau, todel nekomentuosiu, faktas tas kad speja laiku nusikult, anksciau nelabai spedavo. Jei butu blogi, tai viena nupirkus, manau antro but nepirkes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebejau, kad apie rotorinius kombainus vyrauja bloga nuomone, as nei juos girsiu nei peiksiu,pats dirbu su pusiau rotoriais NH TF-46. Neblogi kombainai , man jie patinka, Mano kaimynas turi du naujus Case rotorius ,vienas lygtai pernai pirktas, kitas uzpernai, Tai va jis nusikulia 1500ha, dar turi 1 ar 2 clasus nedidelius, kaip jis sako kampam apipjaut. Kaip jie sukasi smulkiai nezinau, todel nekomentuosiu, faktas tas kad speja laiku nusikult, anksciau nelabai spedavo. Jei butu blogi, tai viena nupirkus, manau antro but nepirkes.

galbūt dar kainą pasiūlė kaip antrą perkant geresnę nei kitos firmos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie vieną tokį Kėdainių Ūkininką tai netik kombainu nekūlė bet ir Vaderstado sėjalką sugebėjo apversti.Gal vyrai, sakau tarpinė neaiški kad žmogui taip nesiseka :icon-question: Plachomų tanciorų i j..... mešaet

sokejas geras, bet kombainas fuflo.... ten teismai eina ir ekspertai is uzsienio vaziuoja. kombainas tinka kult tik kukuruzui :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D:D:D Na neesu uzsienio expertas nesiimasiu sprest kas kaltas sokejai ar jo organai (su ta istorija esu siek tiek susipazines ir su sokeju kalbejas) faktas nr 1 tai pirmas toks atvejis Lietuvoj. Fzktas nr2 JD STS nebera Hanoveryje S pristate tipo atnaujinta. Faktas nr 3 dojus padare klaida, kad iki teismu daejo. Tokia antireklama savo flagmanui padare, kad negreitai issilaizys.

Tai tik mano asmenine numone

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D:D:D Na neesu uzsienio expertas nesiimasiu sprest kas kaltas sokejai ar jo irganai (su ta istorija esu sik tik susipazines ir su sokeju kalbejas) faktas nr 1 tai pirmas toks atvejis Lietuvoj. Fzktzs nr2 JD STS nebera Hanoveryje S pristate tipo atnaujinta. Faktas nr 3 dojus padare klaida, kad iki teismu daejo. Tokia antireklama savo flagmanui padare, kad negreitai issilaizys.

Tai tik mano asmenine numone

pritariu, bet sokejas pats kaltas, nes sake kad Lexionas šššš, per silpnas.... pernai antra Lexiona nusipirko :lol::lol::lol:

o dojus antireklama pasidare superine, pritariu....

reziume : aukstai sokes, ble, zemai nukrist gali...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tei sybės dėlei reikia pasakyt, kad naujame S jd pakeistas susmulkintų šiaudų išmetimas, iš to kiek žinau apie šią istorija bandau spėti, kad butent ten ir buvo didžiausia problema. Vėlgi neesu expertas ir per mažai žinau, kad galėčiau, kažką užtikrintai teigti.

Faktas Nr3 bet kokiu atveju nesikeičia, reikėjo kažkaip kitaip šitą problemą išspręst.

P.S manau, kad šitam klausimui reikėtu naujos temos, nes čia kalbama apie CASE IH AF 2388 Xclusive, ne apie JD, tai pakankamai skirtingi kombainai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tei sybės dėlei reikia pasakyt, kad naujame S jd pakeistas susmulkintų šiaudų išmetimas, iš to kiek žinau apie šią istorija bandau spėti, kad butent ten ir buvo didžiausia problema. Vėlgi neesu expertas ir per mažai žinau, kad galėčiau, kažką užtikrintai teigti.

Faktas Nr3 bet kokiu atveju nesikeičia, reikėjo kažkaip kitaip šitą problemą išspręst.

P.S manau, kad šitam klausimui reikėtu naujos temos, nes čia kalbama apie CASE IH AF 2388 Xclusive, ne apie JD, tai pakankamai skirtingi kombainai

ten problema buvo tame, kad rapse uzkisdavo ta JD. gruduose dar kule, siaip ne taip.... kiek girdejau, ekspertas, atsiveztas is uzsienio (nepriklausomas) ismataves matmenis padare isvada, kad sitas rotorius skirtas kult kukuruzui...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...