Jump to content

Recommended Posts

Sweiki, gal zinot kur butu galima isisigyti DT 20 gali buti variklio defektas.

Kam tau tas DT-20? Sedet nepatogu, rankine sankaba nepatogi, vairas taip pat, varikliui daliu nera ir tt. Turiu toki prikeles is numirusiu, bet beveik nieko nedirbu, laikau tik ateities kartoms :)

Aisku nesulyginsi su t-25 arba mtzoku ar t-150

Turiu ir as viena bet labai jau papuves ziauriai (skardos). variklis geras su mazo grupe, is dvieju manau sulipinciau eksponata. Nzn gal reik Jum priprast prie sankabos dirbau gan nemazai su juo fainas traktoras. Diziausias man jo pliusas kad susisuka beveik vietoj. O gal su originalia vairo koloneje nesisuka taip staigiai (mano tai gazikine berots)?

Aisku nesulyginsi su t-25 arba mtzoku ar t-150

Turiu ir as viena bet labai jau papuves ziauriai (skardos). variklis geras su mazo grupe, is dvieju manau sulipinciau eksponata. Nzn gal reik Jum priprast prie sankabos dirbau gan nemazai su juo fainas traktoras. Diziausias man jo pliusas kad susisuka beveik vietoj. O gal su originalia vairo koloneje nesisuka taip staigiai (mano tai gazikine berots)?

Kad ten tų skardų tik sparnai ir kapotas :lol:

Kad ten tų skardų tik sparnai ir kapotas :lol:

Taivat ir ten tiek supuve kad ner nei ka nei prie ko virint kuro bakas ir tas vos laikos. Matoras ir visi kiti mazgai tvarkoj. senelis kur turi tai nei ner ka lygint kai naujas. o kur nupirkau tai toks vaizdas kad trasinej butu laikytas.

Sveiki garbingieji kurmiai,Ėėėėė būkit žmonės,ka,parduokit užlaikyta pupsika :eusa-pray: ,man tik žolę nusišienaut ir šiaip gražiai pasivažinėt-dabosiu šėnavosiu labjau nė žmona

va imk, susitvarkysi- turesi:

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/dt-20-t ... 16534.html

kaip tau 1600.

:D:D

ko taip ziauriai, but atliekamu paimciau mano atveju geras butu kaip sumazinsi kaina parasyk paimsiu

Sveiki vyručiai, :icon-wink:

Netyčia aptikau šį puslapį ir su malonumu užsiregistravau.

Turiu ir aš DT-20. Puikus traktoriukas, visiškas ir pilnavertis T-25 pakaitalas. Turi net ir privalumą - jo netyčia niekaip neužgesinsi... :D Savo ūkelyje viską darau, ir ariu ir pjaunu ir sodinu ir kultivuoju. Ariu tik vienvagiu, nes dzūkiški laukai kreivi, o varantieji ratai nesiblokuoja... Nemainau ir neparduodu. :eusa-clap:

Šiuo metu yra tik viena, - starterio bendikso bėda. Kadaise jo korpusas buvo trūkęs, tai dabar suvirintas ir nežinia kada pabirės. Gal šiame forume gali kas patarti kaip iš paprasto bendikso su tiesiais šlicais padaryti jį atvirkščio sukimo? GAZ-51 starteris nesunkiai reversuojamas, bet bendiksas tai netinka. :eusa-doh:

Esu girdėjęs, kad deda visą kažkokio automobilio atvirkščio sukimo starterį, bet plonybių nzn. :eusa-think: Būtų malonu išgirsti Jūsų patarimų. :icon-ugeek:

Ačiū.

būtent tokio paprašyk praduotuvėj -tikrai žinos apie ką kalbi. tiknenusigaskit kainos. Wurth nedidukė tiūbikė - apie 30 LTL.

jo veikimo principas: kur yra deguonies - nekietėja ir išsiplauna. kur nėra - sujungimuose kietėja.

On 2018-04-10 at 12:10, vaidass11 pranešimas:

laukia naujes projektukas

Istorinis cia ...  ratus geltonai nudazykit..ir aisku po to grazinimo cia ikelkit video  nu jei nebus galimybiu ,tai bent foto  :)

motora galit ir kita pritaikyt  ,galingesni  ...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti